Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zdravé mlsání

Mlsat se dá i zdravě a svých oblíbených dobrůtek se nemusíš vzdát ani při hubnutí. Máme pro tebe tipy na zdravé mlsání, které neublíží tvé postavičce. Tak co? Vyzkoušíš lahodná ořechová másla nebo skvělou fit čokoládu? Dbáme na perfektní složení a vynikající chuť.Slevy

  
Zdravé mlsání 
 • Oříšková másla

  Už jsi vyzkoušela oříšková másla Ladylab? Zdravé tuky v máslíčkách si můžeš dopřát i při hubnutí. Vyzkoušíš kokosový krém, krém s příchutí slaného karamelu nebo třeba oříškový krém s čokoládou?

 • Proteiny

  Proteiny jsme pro ženy vyladili tak, aby měly vynikající složení a bezkonkurenční chuť. Při hubnutí má tělo zvýšené požadavky na příjem bílkovin, pořiď si proteinové prášky a dosáhni konečně výsledků!

 • Kaše a ořechy

  Instantní kaše jsou skvělou variantou k snídani. Pomohou ti s hubnutím, nastartují tvé ráno a dodají ti potřebné živiny. A praktické pytlíčky oříšků oceníš na cesty jako fit svačinku. Buď vždy připravená.

 • Sirupy

  Chceš sladit bez výčitek? Máme pro tebe tip na slazení do diety. Ladylab bezkalorické sirupy neobsahují žádný cukr. Hubnutí bude pro tebe snesitelnější. Použij ZERO sirup do jogurtu nebo třeba na lívance.

 • Sušené maso

  Máme pro tebe tip na slané mlsání. Vyměň chipsy za sušené maso. Hodí se i jako zdravá svačinka na cesty, do práce nebo do školy. S takovou dobrotou bude dieta snesitelnější.

 • Sladkosti

  Máme pro tebe širokou nabídku FIT produktů, které můžeš bez výčitek zařadit i do diety. Oslaď si s námi život kvalitní čokoládou nebo lahodnými oříškovými krémy. Mňam!

 • Marmelády

  Marmelády jako od maminky si vychutnáš na chlebíku, v jogurtu nebo jen tak samotné na lžičce. Mají skvělé složení, unikátní příchutě a rozkošné balení. Navíc vypadají skvěle i jako dárek.

 • Proteinové svačinky

  Máme pro tebe tipy na svačinky s vysokým obsahem bílkovin, minimem cukru a za málo kalorií. Dietní snacky a proteinové tyčinky Lady Snack si tak můžeš dopřát bez výčitek i při hubnutí.

Zobrazeno 1 – 46 z 46 položek
Zobrazeno 1 – 46 z 46 položek
Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty