Připoj se k trenérce Šajně v našem žhavém Valentýnském speciálu! Čeká tě nezapomenutelný trénink, který rozpálí každý tvůj sval a vyplaví ti zaručeně endorfiny. Připrav se na spalovačku, která tě dostane do formy a zároveň ti zajistí neuvěřitelnou zábavu.

Trenérka Míša si pro tebe připravila účinný silový trénink, který se zaměřuje na posílení a tvarování paží. Pomocí činek budeme společně pracovat na ramenou, bicepsu a tricepsu, abychom dosáhli štíhlých a pevných paží. Pusť se do toho s námi a řekni STOP povislým pažím!

Nový rok, nové výzvy! Holky, je čas rozhýbat špíčky a spálit všechny vánoční kalorie. Připoj se k naší extra spalovací výzvě a začni rok 2024 plná energie a s novým elánem. Společně to dokážeme!

Zažij magii Vánoc s extra dávkou energie. Připoj se k našim trenérkám, Míše a Šajně, a vychutnej si jedinečné vánoční HIIT video. Společně se pustíme do výzvy s vysoko intenzivním intervalovým tréninkem, kde nejenže pořádně rozproudíme krev v těle, ale také spálíme spoustu kalorií a vytvarujeme si postavu. Připrav se na vánoční hudbu, skvělou atmosféru a intenzivní workout!

Ve třetím videu zaměřeném na diastázu a rozestup břišních svalů s fyzioterapeutkou Mgr. Klárou Vomáčkovou si ukážeme, jak na aktivaci bříška. Cviky budou složitější a náročnější, nejdřív musíš mít zmáklé první dvě videjka. Hledáš účinné cviky na diastázu? Odbornice ti ukáže, jak a co mohou cvičit ženy po porodu.

Masakr na zadek. Halloweenský speciál, ve kterém jak úplným zázrakem ihned po dokončení pocítíš, jak ti tuk ze stehen mizí před očima... Připrav se na strašidelně účinné cvičení v ohromujícím 3D prostředí inspirovaném Alenkou v říši divů! Cvičit budeme v intervalech 20 sekund cvičení 10 sekund pauza. Celý trénink je jen na 20 minut a zvládne ho i začátečník. Zapni video a vrhni se do toho. Tohle cvičení tě dostane do formy a nabije energií.

Hledáš cvičení, které tě dostane zpátky do formy po delší pauze? Pojď si zacvičit s Miškou! Nepotřebuješ žádné vybavení, postačí ti podložka a dobrá nálada. Tak už zahoď výmluvy a rozhýbej se!

Lenka má pro tebe účinné kardio pro těhulky, které můžeš cvičit po celé období těhotenství. Věř, že po měm se budeš cítit skvěle a plná energie! Cvičení vždy konzultuj se svým lékařem.

Vyzkoušej super intenzivní HIIT, ve kterém jsou 3 sady cviků pro dosažení rychlých výsledků a zlepšení postavičky! Posílíš svaly, ale zároveň spálíš MAXimum kalorií.

Dostaň se do formy pomocí intenzivního full body tréninku s činkami. S tímto videem posílíš svaly a zlepšíš kondici. Připrav se na dynamický trénink plný výzev a dosáhni svých fitness cílů právě teď!

Zapomeňte na to, že vám je přes 40, a pojďte si zacvičit s Katkou! Toto video je jako fitness koktejl - směs aerobicu, posilování a kardia. Ať už jste cvičební nováček nebo fit guru, Katka vám pomůže zpevnit postavu, spálit kalorie a rozhýbat tělo. Připoj se ke Katece a zažij potěšení z pohybu☺️

Připoj se k trenérce Lucce a vyzkoušej si kombinaci posilování a tance. Předveď své taneční schopnosti v rytmu latinských tanců a zlepši svou kondici a koordinaci. Tento dance workout je vytvoření pro začátečníky, takže ho určitě zvládneš ☺️

Jsi ve cvičení nováček, nebo bojuješ s nadbytečnými kilogramy? Nesmíš skákat kvůli bolestem kolen, či zachování dobrých sousedských vztahů? Trenérka Verča ti nabízí prvotřídní trénink, který bez problémů zvládneš. Posilníš celé tělo a efektivně spálíš kalorie. Tak co říkáš, jdeme na to?

Chceš si užít hodně zábavy, ale zároveň hubnout a posilovat? Toužíš po sexy plochém bříšku?  My s Danielem jsme vybrali naše nejoblíbenější a zároveň nejlepší cviky, které sami cvičíme a díky kterým si udržujeme super bříška :) Chceš také takové bříško? Tak pojď si s námi zacvičit :) cvičíme bez pomůcek, stačit ti bude jen podložka a dobrá nálada.

Pojď si zacvičit nabombený hiit se Šajnou a Eliškou a spaluj kalorie jako o závod. Zpevníš postavu, vyrýsuješ a procvičíš každičký sval v těle. Při tomto tréninku se pořádně zapotíš, ale ty výsledky budou stát za to. Tak pojď makat!

Zda ti tvůj zdravotní stav umožňuje cvičit, konzultuj nejprve se svým lékařem. A pokud dostaneš zelenou, Lenka Soukupová si pro tebe připravila super cviky pro těhulky. Rozhýbeš celé tělo a uvidíš, že se poté budeš cítit skvěle a nabitá energií.

Chceš spálit maximum kalorií za pouhých 20 minut? Trenérka Míša Mrázková má pro tebe super nadupanou spalovačku. Jedná se o oblíbený kardio kickbox. Nebudeš potřebovat žádné cvičební pomůcky. Cvičení ti zlepší náladu i postavičku. Tak pojď na to!

Hledáš ty nejlepší cviky na hubnutí a zpevnění těla? Trenérka Priscila si pro tebe připravila cvičení na celé tělo, které tě dostane do formy. Připrav si činky, ať to pořádně maká.

Hledáš tipy na super cviky na břicho? Trenérka Šajna má pro tebe efektivní trénink, při kterém ty břišní svaly pořádně ucítíš. Připrav si pouze cvičební podložku a můžeš jít na to. 20 minut uběhne jako voda.

Jak zhubnout i po čtyřicítce? Trenérka Kateřina má pro tebe cvičení, které je kombinací kardia na spalování tuků a cviků pro zpevnění bříška. Tohle video tě zaručeně bude bavit. Nebudeš potřebovat žádné cvičební pomůcky, pouze podložku.  

Chtěla bys krásně kulatý a pevný zadeček? Trenérka Míša si pro tebe připravila cvičební video, kde ti ukáže ty nejlepší cviky na zadek s odporovou gumou. Procvičíme nejen hýždě, ale i vnitřní a vnější stranu stehen. Bude to pálit, ale bude to stát za to!

Chceš efektivně cvičit a zhubnout přebytečná kila? Trenérka Verča má pro tebe pořádnou spalovačku na celé tělo. Budeš se potit, spalovat tuky, a ještě i zpevňovat postavičku. Tento trénink je sice MASAKR, ale ty výsledky za to stojí.

Trenérka Kateřina si pro tebe připravila speciální díl ze série cvičení po čtyřicítce. Tentokrát se zaměříme na zpevnění a vytvarování zadečku. Ve videu uvidíš ty nejlepší cviky, které zvládneš z pohodlí domova. Nebudeš potřebovat žádné extra pomůcky, pouze cvičební podložku. Pořádně se rozhýbeme, protáhneme a budeme zpevňovat postavu.

Pojď se naladit na vánoční atmosféru a zároveň si pořádně máknout! Tvoje oblíbené trenérky Míša Mrázová a Šárka Pokorná si pro tebe připravily speciální vánoční video. Dáme si spolu vysoce intenzivní intervalový trénink (neboli HIIT), při kterém budeme spalovat kalorie a zpevňovat postavu.

Hubnutí po čtyřicítce? Jde to, když víš, jak na to! Trenérka Kateřina pro tebe má cvičební video pro ženy, které se chtějí cítit skvěle ve svém těle. Pořádně se rozhýbeme, protáhneme, budeme spalovat tuk a zpevňovat postavu. A neboj, nudit se rozhodně nebudeš! Tohle kardio cvičení je totiž extra zábavné.

Trápí tě tuk v oblasti spodního bříška a boků? Trenérka Šajna má pro tebe super cviky zacílené na tyto problematické partie. Budeš spalovat kalorie, zpevňovat tělo a nudit se rozhodně nebudeš. Připrav si cvičební podložku a pojď na to!

Chtěla bys štíhlá a pevná stehna? Trenérka Michalka má pro tebe super cvičební výzvu! Tohle cvičení je vhodné i pro začátečníky – nemusíš se bát, že bys to nezvládla. Ukážeme si ty nejefektivnější cviky. Bude to sice pálit, ale ty výsledky budou stát za to.

Se cvičením teprve začínáš a hledáš cviky, které opravdu zvládneš? Trenérka Michalka má pro tebe super cvičení pro začátečníky. Zaměříme se na nohy a zadeček, abys tyto partie krásně zpevnila. Nebudeš potřebovat žádné pomůcky, pouze cvičební podložku. Tak pojď na to!

Cvičení na nohy a zadeček s Míšou | 20 minut

Zacvič si s trenérkou Míšou Mrázkovou z pohodlí domova. Máme pro tebe ty nejlepší cviky pro štíhlé nohy a pevný zadeček. Nebudeš potřebovat žádné speciální fitness pomůcky, pouze podložku na cvičení. Tak pojď zhubnout a zpevnit problematické partie!

Pekelná výzva na zadeček s Priscilou | 21 minut

Chceš kulatý a pevný zadeček? Pojď do pekelné výzvy s trenérkou Priscilou! Ukáže ti ty nejlepší cviky, při kterých ten zadeček skutečně ucítíš. Potřebovat budeš jen cvičební podložku a chuť na sobě makat.

Výzva pro ploché bříško s Priscilou | 22 minut

Chtěla bys ploché a pevné břicho? Trenérka Priscila má pro tebe nadupanou výzvu, která ti vyčaruje bříško snů. Tohle jsou ty nejlepší cviky! Potřebovat budeš jen cvičební podložku, tak si ji připrav a pojď na to.

Cvičení po čtyřicítce s Hankou Kynychovou: Cviky pro začátečníky | 30 minut

Začínáš se cvičením po čtyřicítce? Hanka Kynychová ve spolupráci s Ladylab má pro tebe cvičební video pro zralé ženy, které se chtějí cítit skvěle ve svém těle. Ukážeme si ty nejlepší cviky na celé tělo, které tě dostanou do formy a pomůžou ti zlepšit kondici. Nebudeš potřeba žádné speciální pomůcky, pouze podložku na cvičení.

Cvičení po čtyřicítce s Hankou Kynychovou: Cviky na hubnutí | 20 minut

Hubnutí po čtyřicítce? Hanka Kynychová ví, jak na to! Ve spolupráci s Ladylab si pro tebe připravila cvičební video pro ženy 40+, které chtějí redukovat tuk z problematických partií a cítit se fit. Ukážeme si ty nejefektivnější cviky a jejich správnou techniku. Nebudeš potřebovat žádné speciální pomůcky, pouze podložku na cvičení.

Cvičení po dětech s Verunkou | 20 minut

Chceš se po dětech dostat zpátky do formy? Trenérka Verunka má pro tebe efektivní cvičení na celé tělo. Všechny cviky budou bez výskoků, ale i tak si pořádně mákneme. Bude to trvat jenom 20minut, takže si určitě čas najdeš, abys zpevnila a zeštíhlila svou postavičku.

Výzva pro pevný zadeček se Šajnou | 22 minut

Máš ráda výzvy? Tak to musíš vyzkoušet tuto nadupanou challenge se Šajnou. Pořádně zamakáš na nohy a zadek. Na začátku se rozhýbeme a zahřejeme, abychom nastartovali spalování tuků a pak se vrhneme tu hlavní část. Připrav si cvičební podložku, budeš ji potřebovat na některé cviky.

Zhubni po čtyřicítce! Ve spolupráci s Hankou Kynychovou jsme připravili cvičební video pro ženy 40+, které chtějí být hubené a fit. Video je zaměřeno na redukci tuku v oblasti problematických partií, jako je břicho, boky a stehna. Hanka ti názorně ukáže správnou techniku cviků. A nebudeš potřebovat ani žádné speciální cvičební pomůcky.

Chceš krásnou postavu? Pojď do full body výzvy Hankou Kynychovou. Budeš spalovat kalorie, procvičíš celé tělo, a ještě si to užiješ! 40 minut uběhne jako voda a ty budeš o krok blíž k postavě snů.

Trápí tě tuk v oblasti spodního bříška? Pusť se do fitness výzvy s trenérkou Míšou Mrázkovou. Tohle cvičení ti pomůže zhubnout a vytvarovat břišní svaly. Připrav si cvičební podložku, jiné pomůcky nebudou potřeba.

Ladylab powered by Fitbit – Cardio Kickbox | 38 minut

Ve spolupráci se značkou Fitbit jsme si pro tebe připravili pořádný spalovací cardio kickbox, který tě před létem dostane do té nejlepší formy. Trenérka Míša si na Fitbit hodinkách změřila, kolik při tréninku spálila kalorií, a je to krásných 230 kcal! A kolik jsi spálila ty? Dej nám vědět do komentářů.

Cvičení pro začátečníky s Hankou Kynychovou | 41 minut

Se cvičením začínáš nebo máš náladu si dát méně intenzivní trénink? Hanka Kynychová má pro tebe video, které určitě zvládneš. Na začátek tě čeká rozehřátí, a pak už se společně vrhneme na posílení celého těla. Zamakáš na nohy a zadek, bříško i vrchní část těla. Potřebovat budeš činky, tak si je připrav.

Cviky pro pevné bříško | 27 minut

Chceš krásně ploché a pevné bříško? Pojď makat na břišním pekáči s trenérkou Míšou Mrázkovou. V tomhle půlhodinovém videu si pro tebe připravila ty nejlepší cviky na břicho. Mít zpevněný střed těla je důležité, proto se rozhodně vyplatí tento trénink zařadit do své fitness rutiny.

Cvičení s kily navíc – intervalový trénink | 17 minut

Trenérka Verunka má pro tebe nový intervalový trénink pro začátečníky! Pokud máš kila navíc, se cvičením teprve začínáš nebo nemůžeš skákat kvůli bolavým kolenům, tak tento trénink je pro tebe naprosto ideální! Ale neboj, i tak se pořádně zapotíš.

Spalovačka na celé tělo s Ester | 18 minut

Fitness trenérka Ester má pro tebe super spalovací trénink na celé tělo. Zamakáme na všechny problematické partie – břicho, stehna i zadeček. Potřebovat budeš jen činky a případně cvičební podložku.

HIIT kardio s kettlebellem | 14 minut

Kettlebell je skvělý fitness pomocník pro domácí cvičení. Procvičíš s ním efektivně celé tělo a spálíš nadbytečné tuky! Fitness trenérka Míša Mrázková si pro tebe připravila sérií nejlepších cviků s kettlebelllem, které tě dostanou do formy.

Trénink s odporovou gumou se Šajnou | 32 minut

Přichystej si odporové gumy na cvičení a pojď se pustit do dalšího brutálního tréninku s trenérkou Šárkou Pokornou! Nejprve se zahřejeme, poté protáhneme a následně se vrhneme do formování postavičky. Bude to pekelně pálit, ale po odcvičení tohoto full body workoutu ze sebe budeš mít skvělý pocit!

Cvičení s kily navíc | 26 minut

Máš kila navíc, se cvičením začínáš nebo nemůžeš skákat kvůli bolavým kolenům nebo sousedům? Trenérka Verča má pro tebe super trénink, který rozhodně zvládneš. Procvičíš celé tělo, budeš spalovat kalorie i formovat postavu. Tak pojď makat!

Pružné tělo s Hankou Kynychovou 2. část | 19 minut

Trenérka Hanka Kynychová ví, že mít pružné tělo je velmi důležité! K posilení svalů patří i pružnost svalů, tak pojď si pro krásnou postavu. Po tomhle tréninku se budeš cítit fantasticky.

Brutální spalovací kardio se Šajnou | 24 minut

Potřebuješ zhubnout? Odmakej si intenzivní spalovací trénink na celé tělo. Budeš se potit jako prase, ale zaručujeme ti, že se budeš cítit skvěle. Spálíš maximum kalorií, a ještě si to užiješ. Nepotřebuješ žádné cvičební pomůcky. Tak žádné výmluvy a pusť se do cvičení!

Spalovací HIIT na celé tělo | 26 minut

Spaluj kalorie při super intenzivním tréninku s trenérkou Šárkou Pokornou. Nebude chybět ani pekelná zahřívačka a protažení. Pojď s námi makat a dostaň se do té nejlepší formy. Tento intervalový trénink ti pomůže zredukovat tuk a zpevnit postavu.

Efektivní trénink na hubnutí | 28 minut

Trenérka Šárka Pokorná má pro tebe BOMBA trénink na celé tělo. Budeš spalovat kalorie, zpevníš postavu a procvičíš každičký sval v těle. Bude to šílený, ale ty výsledky budou stát za to! Tak pojď makat! Začínáme rozehřívací tabatou, pak se protáhneme, půjdeme na hlavní sérii a na konec tě čeká opět protažení.

Vánoční trénink s Míšou a Šajnou | 21 minut

Ani v předvánoční čas nelenošíme. Zamakej si z pohodlí domova s našimi trenérkami Míšou Mrázkovou a Šárkou Pokornou. Čeká tě speciální vánoční trénink, který tě zaručeně naladí na svátky a pomůže ti spálit pořádnou dávku kalorií. Dej si pauzu mezi mlsáním cukroví a pojď rozhýbat své tělo, zapotit se a udržet se ve fantastické kondici.

Intenzivní tabata na celé tělo | 21 minut

Tabata je velmi intenzivní intervalový trénink, který ti pomůže spálit maximum kalorií! Zaručujeme ti, že při této lekci se budeš potit jako prase, ale po odcvičení ze sebe budeš mít skvělý pocit. Připrav si činky a pojď makat na své životní formě!

Zadek a nohy s odporovou gumou | 25 minut

Vezmi si na pomoc odporovou gumu a pojď s námi cvičit! Trenérka Míša Mrázková má pro tebe super trénink na nohy a zadek. Pro štíhlá a pevná stehna a kulatý zadeček musíš makat. Bude to pořádně pálit, ale ty výsledky budou stát za to.

Intenzivní trénink na horní část těla | 32 minut

Trenérka Šárka Pokorná má pro tebe nový fantastický trénink, při kterém se nejen pořádně zapotíš, ale i vytvaruješ vršek těla. Pevná záda, ramena a paže jsou sexy. Tak pojď na nich makat! První se společně rozehřejeme, protáhneme svaly a poté se pustíme do pořádného tréninku!

TABATA: intervalový trénink pro spalování tuků | 26 minut

Jak spálit maximum kalorií a pořádně si užít trénink? Naše trenérka Míša Mrázková ví, jak na to! Čekají tě spalovací cviky s vlastní váhou těla, takže nebudeš potřebovat žádné cvičební pomůcky. Navíc ti garantujeme, že po tomhle cvičení na tobě nezůstane ani nitka suchá.

Spalovací trénink s Hankou Kynychovou | 21 minut

Postava snů s Hankou Kynychovou ti přinese výsledky! Chceš zhubnout a zformovat postavičku? Hanka si pro tebe připravila pořádnej FULL BODY trénink, který bude stát za to! Rozhýbeš celé tělo, spálíš kalorie, a ještě si to užiješ.

Sexy paže a bříško s Hankou Kynychovou | 25 minut

Další díl ze série Postava snů s Hankou Kynychovou je tu! V tomto videu se zaměříme na vrchní část těla. Připrav si činky, budeš je potřebovat. Zpevníš paže a ramena, aby ti to v tílku slušelo a nic se netřepalo. Čeká tě také intenzivní posilování na bříško. Pořádně se zapotíš a zformuješ postavičku.

Stehna, zadek a bříško s Hankou Kynychovou | 22 minut

Postava snů s Hankou Kynychovou je série videí, která tě dostane do formy. V tomhle videu se zaměříme na stehna, hýždě a břicho. Čekají tě dynamické cviky, díky kterým pořádně propotíš tričko a spálíš kalorie, ale také cviky na zpevnění těchto problematických partií.

Pružné tělo s Hankou Kynychovou | 20 minut

Pojď se protáhnout s Hankou Kynychovou! Čeká tě trénink z programu Pružné tělo. Pořádně se rozhýbeš, protáhneš své svaly a věř nám, že ze sebe budeš mít super pocit! Po tomhle videu se budeš cítit jako znovuzrozená.

Břišní pekáč s Hankou Kynychovou | 19 minut

V dalším videu s Hankou Kynychovou zamakáš na plochém a pevném bříšku. Na začátku tréninku tě čeká zahřívačka v podobě krátkého aerobiku. Nastartuješ spalování tuků a pořádně se zapotíš. Dále má pro tebe Hanka připravené účinné cviky na břišní pekáč.

Vrchní část těla s Hankou Kynychovou | 21 minut

Pojď si odmakat další skvělé video s ikonou českého fitness světa - Hankou Kynychovou. Tento trénink je zaměřen na trup a paže. Povislé paže? To se nenosí! Hanka ví, jak na krásně pevný a sexy vršek těla.

Trénink na nohy s Hankou Kynychovou | 19 minut

Máme pro tebe trénink s ikonou českého fitness světa Hankou Kynychovou. Čeká tě cvičení zaměřené na dolní část těla, zejména na vnitřní a vnější stranu stehen a zadeček. Poctivě makej a odměnou ti bude štíhlé a krásně pevné tělo. Sama Hanka nazývá tento trénink POSTAVA SNŮ.

DIASTÁZA: Cvičení na aktivaci bříška | 17 minut

Ve druhém videu zaměřeném na diastázu a rozestup břišních svalů s fyzioterapeutkou Mgr. Klárou Vomáčkovou si ukážeme, jak na aktivaci bříška. Hledáš účinné cviky na diastázu? Odbornice ti ukáže, jak a co mohou cvičit ženy po porodu.

DIASTÁZA: Jak ji poznat (úvodní video)

V prvním videu s fyzioterapeutkou Mgr. Klárou Vomáčkovou se zaměříme na úvodní diagnostiku. Jak poznáš, že máš diastázu nebo rozestup břišních svalů? Jak s tímto problémem pracovat? Odbornice ti ukáže základní cviky vhodné pro ženy po porodu.

Makačka na záda a ramena se Šajnou - 24 minut

Pěkná záda a ramena? Do letních tílek jsou potřeba! Šajna má pro tebe nový pořádný trénink! Připravila si pro tebe ty nejefektivnější cviky, díky kterým zpevníš a zeštíhlíš své ruce a posílíš záda a ramena.

Nejlepší cviky na zadek a stehna - 18 minut

Jsou zadek a stehna tvoje nejproblematičtější partie? Máme tu pro tebe cvičební video, při kterém posílíš zadeček a vnitřní i vnější stranu stehen. Tak pojď si máknout s fitness trenérkou Míšou Mrázkovou. Bude to makačka, ale co bolí, to sílí! A ty to učitě hravě zvládneš.

FULL BODY makačka s odporovou gumou se Šajnou - 27 minut

Odjeď si nový trénink na celé tělo se Šajnou! Je to dřina, ale ty výsledky za to stojí. Na pomoc si vezmi Ladylab odporovou gumu Better Body, díky které na sobě pocítíš progres ještě rychleji. Tak pusť se s námi do cvičení, krásko!

Posilování vrchní části těla s činkami - 14 minut

Trápí tě povislé paže? Řekni jim sbohem! Fitness trenérka Míša Mrázková si pro tebe připravila ty nejlepší a nejefektivnější cviky na horní část těla. Potřebovat budeš jen činky. Za takové paže se v letním tomu určitě stydět nebudeš, krásko.

Intenzivní trénink na zadek a nohy se Šajnou - 22 minut

Pro pevný a kulatý zadeček nemusíš chodit do fitka, s námi to hravě zvládneš z pohodlí domova. Odjeď si se Šajnou pořádnou makačku na zadek a nohy. Zabere ti to jen 22 minut a věř nám, že další den to pěkně ucítíš!

TABATA pro začátečníky i pokročilé - 27 minut

Pojď si s fitness trenérkou Míšou Mrázkovou odjet intenzivní TABATU na celé tělo! Pokud se cvičením teprve začínáš, pak je tady pro tebe Mirka, která ti ukáže jednodušší verze cviků. Ale neboj, i tak si pořádně mákneš. Čekají tě efektivní cviky na celé tělo, při kterých spálíš kalorie a ještě si to pořádně užiješ.

Ladylab: Úvod do praxe jógy II.

Základní pozice pro Pozdrav slunci, které by měl postupně umět každý, kdo se věnuje jógové praxi.

Pozdrav Slunci a jeho varianty: V této lekci se dozvíš více o pozicích, které tvoří Pozdrav Slunci. Nejen to, jak správně zapojovat svaly celého těla, ale také, jak do pozic vstupovat a jak z nich odcházet. Naučíš se různé varianty pozdravů, které se stanou součástí tvé jógové praxe.

Expresní domácí cvičení - Zadek a nohy - 20 minut

Makáš na krásném pozadí a vytvarovaných nožkách? Míša si pro tebe připravila nové video, ve kterém se zaměřila právě na tyhle partie.

Nečekej ani vteřinu, není totiž čas, ztrácet čas :-)

Cviky pro pevný sexy zadeček - 23 minut

Kulatý zadeček a pevné nožky jsou pro letošní léto povinná výbava! Tohle nesmíš podcenit holka! Uvidíš, že i po pár týdnech těchto cviků se ti zpevní stehýnka a zakulatí zadeček. Zabere to jen pár minut, tak jdeme na to!

Hardcore břicho - Krásné bříško za 10 minut

Holky opět jsme vyslechli vaše přání a připravili cvičení na oblíbenou partii, kterou je bříško.
Zacvič si v pohodlí domova, a krásné bříško budeš mít raz dva!

Ladylab: Úvod do praxe jógy I.

V této lekci se naučíš, jak správně dýchat a jaký je rozdíl mezi dechovou vlnou a dýcháním v józe. Dozvíš se, jak správně praktikovat pozice, které lze nazvat stavebními kameny jógové praxe. Ukážeme si, jakých chyb se vyvarovat a jak si jógou neubližovat a pořádně si ji užít. Nauč se správně dýchat podle bonusového videa: https://youtu.be/pYgtTJR2Vh8

HIIT kardio - Nejlepší spalovačka - 25 minut

Zapoj celé tělo u dalšího videa s Míšou! Za pouhých 25 minut se pořádně zapotíš, vyblbneš a budeš se cítit skvěle.

Kardio trénink s posílením bříška - 15 minut

Sabča si pro tebe připravila svižný kardio trénink s posílením bříška. V první části společně zahřejete svaly a nakopnete spalování, a v té druhé si dáte pár super posilovacích cviků na zpevnění bříška. Za 15 minut máš hotovo, tak jdeme na to kočko!

Cviky na nohy - 10 minut

Toužíš po sexy tvarovaném zadečku a pevných nohách? Míša pro tebe připravila další bombastické video!

FULL BODY s jednoručkami - 24 minut

Náročnější trénink na celé tělo s jednoručkami ti dá pořádně zabrat.Tenhle silový trénink ti pomůže zpevnit všechny partie a nemusíš se ani trápit ve fitku na stroji :)
Pokud doma nemáš činky, můžeš si vzít na pomoc lahve s vodou (0,5 l - 1l).

Skvělé cviky na krásný zadek za 20 minut

Pro sexy zadek už nemusíš do fitka! Vytvaruj si krásný zadek za 20 minut s naší Míšou. Tak co jdeš do toho?

Energické Kardio HIIT: Tuky nemají šanci - 23 minut

Chceš rozhýbat každý sval v těle a pořádně si rozproudit krev v žilách? S tímhle kardiem z těla vyženeš všechny přebytečné tuky dřív než stačíš říct HIIT.

Domácí 20 minutové cvičení na ruce

Trápí tě povadlé a nepřitažlivé paže? Míša ti ukáže skvělé cviky na ruce, které zvládneš z pohodlí domova.

Pořádná makačka na nohy a zadeček se závažím - 21 minut

Sexy štíhlé nohy a pevný zadeček chceme nosit v krátkých šortkách každá, a která říká ne, tak to chce 2x tolik. Michalka si pro tebe připravila pořádnou makačku právě na tyhle partie a trénink zpestřila závažím na nohy, které ti zvýší náročnost celého tréninku. Tvoje sexy nožky a zadek budou tak rychleji ve formě.

Jdeme na to!

Účinné cvičení na šikmé břicho

Toužíš po dokonalém vysekaném bříšku? Míša má pro tebe další cvičení, ve kterém ti dá pěkně zabrat.

Intenzivní cvičení na spodní břicho

Pojď si zacvičit s Míšou spodní břicho! Pomůže ti to hezky zpevnit bříško, a pořádně si mákne i zbytek těla.

Intenzivní cvičení na ruce a bříško - 19 minut

Chceš zpevnit povadlé paže a vytvarovat si sexy bříško do plavek? Esterka pro tebe připravila 19ti minutové, velice intenzivní cvičení zaměřené právě na tyto partie.
U některých cviků budeš potřebovat činky, které můžeš nahradit i lahvemi vodou.

Jdeme na to kočko!

Energická ZUMBA v rytmu reggaetonu - 18 minut

Energickou zumbu můžeš rozjet i doma v obýváku. Tento trénink si pro tebe Lucka připravila v rytmu portorikánského reggaetonu. A že je to pořádná makačka a kardio, o tom neváhej ani na vteřinku :)
Na závěr si dáme ještě posílení bříška a potom můžeš spokojeně odpočívat.
Jdeme na to!

Intenzivní cvičení na horní břicho

Pusť se do cvičení horního břicha s Míšou! Nejenže ti cvičení pomůže krásně zpevnit břicho, ale také se pořádně zapotíš a protáhneš zbytek těla.

Energická ZUMBA S PRVKY SALSY I. - 18 minut

Taky ráda trsáš? A věděla jsi, že tancem a zumbou se dá krásně zpevnit celé tělo? Vyzkoušej zumbu s prvky energické salsy přímo u sebe v obýváku, a nech se rozproudit latinskoamerickými rytmy. Na závěr tréninku si ještě dáme posilování. Jdeme na to kočko!

HIIT kardio TABATA : Spal všechny kalorie

Zacvič si s Míšou HIIT tabatu a zbav se konečně všeho tuku!

Při samotném tréninku spálíš asi 250 kalorií. Ten pravý zázrak ale nastane až po cvičení! Po HIIT totiž budeš spalovat ještě několik následujících hodin.

FULL BODY s Kettlebellem - 18 minut

Zvedni se z gauče a pojď si dát pořádně do těla. Tuhle pekelnou osmnáctiminutovku budeš na druhý den rozhodně cítit. V první sadě cviků použijeme oblíbený Kettlebell. Pokud ti doma schází, můžeš použít láhve s vodou, nebo jednoručky.

Intenzivní cvičení na ruce: Zbav se povislých paží

Trápí tě nevzhledné a povadlé paže? Míša ti ukáže, jak cvičit ruce. Zbav se tuku v horní části těla, z velkých svalů a obřích ramen nemusíš mít strach!

FULL BODY pro začátečníky - 27 minut

Začínáš se cvičením a nevíš jak na to? Tohle video s Michalkou je pro tebe to pravé! Procvič si celé tělo a pořádně si mákni. Jdeme na to!

Efektivní HIIT: Zacvič si pár minut denně a spaluj několik následujících hodin

Intervalový trénink nezabere více než pár minut denně a přitom ti umožní spalovat po několik následujících hodin! Míša představila nejefektivnější HIIT cviky pro celé tělo.

Expresní domácí cvičení - Nohy a pevný zadeček - 18 minut

Toužíš po pevných nohách a krásně kulatém zadečku k nakousnutí? Sabča si pro tebe připravila nové cvičební video, ve kterém se zaměřila právě na tyhle partie. Nelenoš a pojď si zacvičit.

Cvičení s míčem: Zpevni celé tělo

Hodně jste se nás ptaly na cvičení s míčem, tak je konečně tady!

Míša se zaměřuje především na bříško, zaposiluješ ale i celé tělo. Velký cvičební míč je na tohle prostě TOP!

Cvičení s Kettlebellem - FULL BODY - 20 minut

Zpestři si cvičení s Kettlebellem. S touhle sérií cviků si zpevníš celé tělo a díky Kettlebellu zvýšíš náročnost celého tréninku. Tak do legín a jdeme na to kočko!

Pokud po ruce nemáš Kettlebell využij jednoručky, nebo láhev vody.

Expresní domácí cvičení - Pevný zadeček a nohy - 20 minut

Pro pevný sexy zadeček a štíhlé nohy nemusíš nutně chodit 7x týdně do posilovny. Tuhle parádu si můžeš vypracovat i doma v obýváku. Esterka si s tebou dá dvacetiminutovku po které na sebe výsledky nenechají dlouho čekat. Pojď do toho!

Cvičení s míčem - spodní část bříška - 9 minut

Gymnatický míč je výbornou pomůckou pro různé typy cvičení. Krásně si s ním zpevníš záda a také posílíš břišní svaly. Takže nafouknout míče a jdeme na to! Michalka ti ukáže super cviky.

Domácí cvičení FULL BODY + bříško - 23 minut

Pojď si dát pořádně do těla se Sabčou. Procvič si celé tělo se zaměřením na bříško a vypoť ze sebe všechny tuky.
Tohle cvičení tě dostane do formy.

Komplexní setík pro vyrýsování bříška | 23 minut

Chceš si zpevnit bříško a pořádně se protáhnout? Zacvič si s Miškou setík na břišní svaly. Zpevníš tak všechny tři břišní části: šikmé, horní i spodní břišní svalstvo. Obleč se do tréninkového a pojď na to!

6 efektivních cviků pro zpevnění zad a paží | 20 minut

Potřebuješ zpevnit bolavá záda a k tomu posílit ruce? Naše nová krásná trenérka Ester ti ukáže, jak efektivně zpevnit celá záda i povadlé paže. Je to makačka, ale výsledej stojí za to!

Skupinový trénink - FULL BODY - 30 minut

Chceš si dát trénink s kámoškama, ale každá máte jinou úroveň kondice? To vůbec nevadí! Naše holky Míša, Sabča a Esterka ti ukážou, jak na jednotlivé cviky v různých úrovních obtížnosti.

Expresní cvičení s Michalkou - FULL BODY - 23 minut

Pojď se pořádně protáhnout a procvičit celé tělo. Michalka si s tebou dá pořádně energickou dvacetiminutovku, kde procvičíš každý kousek těla.
Jdeme na to!

Komplexní cvičení bez výskoků

Pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžeš do tréninku zapojit výskoky, máme pro tebe skvělý setík cviků i bez nich.

Dynamické cvičení s jednoručkami

Michalka si pro tebe připravila pěkně našlapané cvičení s jednoručkami.
Váhu činek si můžeš zvolit podle vlastní kondice a kdykoliv tak posouvat svůj level.

Cviky na nohy a zadek pro začátečníky - 23 minut

Začínáš s cvičením a chceš vše dělat správně? Míša si pro tebe připravila video, podle kterého se naučíš posilovat zadeček a nohy v pohodlí obýváku.

Spaluj u domácího cvičení HIIT a CARDIO - 22 minut

V HIIT a CARDIU se do toho Michalka tentokrát pořádně opřela.
Pojď se zapotit a spálit spoustu kalorií!

TABATA - intervalový trénink pro spalování tuků - 14 minut

Pojď si máknout s Miškou v nadupaném videu. Cvičení TABATA pomáhá hubnout, upevňuje zdraví a zpevňuje celé tělo. Pokud se právě teď snažíš shodit pár nepříjemných kil, TABATA je to pravé pro tebe.

Tak jdeme na to, žádné flákání!

Expresní domácí cvičení FULL BODY - 21 minut

Fuu...tak tohle je slušná makačka! Rozhýbej celé tělo a dej si komplexní trénink, u kterého nevynecháš žádnou problematickou partii. Michalka si pro tebe připravila nálož, při které se ti vyplaví nejeden endorfin z těla :-D

Nejlepší cviky na zpevnění břicha s činkou - 13 minut

Chceš-li krásné bříško mít, musíš se trochu zapotit. Ve 13 minutách si mákni v účinném videu, které jsme pro tebe připravily.

Není čas, ztrácet čas holka! Nenech to přes zimu zajít moc daleko :-P

HARDCORE trénink na nohy + lehčí cviky pro ploché bříško - 24 minut

Mákni si s Michalkou celých 24 minut na nožky a věř, že u tohohle videa bude pot stříkat. A že se ti zítra půjde špatně do schodů? Nezoufej, co bolí, to sílí! Nás ty nohy taky bolely, ale nějak ty tuky a celulitidu spálit musíme, že jo! ;-)

Cviky na horní část těla s činkami - 24 minut

Zbav se jednou provždy povadlých paží. Vyrýsované ruce nemusejí být pouhým snem!
Při tomto cvičení si navíc procvičíš celou horní část těla, vytvaruješ sexy ramena a zpevníš prsa.

Zacvičit si můžeš doma a jestli nemáš činky, nezoufej - stačit ti budou půllitrové lahve s vodou! Tak na co ještě čekáš?

FULL BODY cvičení s Michalkou - 25 min

Dej si pořádně do těla s naší Michalkou. Za 25 minut z tebe dostane maximum, zapotíš se a pořádně si procvičíš všechny partie.

Štíhlé nohy a krásný zadeček s činkami - 23 minut

Toužíš po sexy tvarovaném zadečku a pevných nožkách? Míša pro tebe připravila další bombastické video! Zacvič si nohy s činkami a pořádně zpevni nejen nožky, ale i zadeček!

Expresní domácí cvičení na krásný zadek a pevné nohy - 27 minut

Jsi připravená na intenzivní cvičení zadečku a nohou? Michalka má pro tebe téměř 30-ti minutové cvíčo, díky kterému bude tvůj zadek k zulíbání.

Expresní domácí cvičení - Ramena a tricepsy - 19 minut

Trápí tě povadlé paže? Míša ti ukáže skvělé cviky na ruce, které zvládneš z pohodlí domova.
Zbav se tuku v horní části těla, z velkých svalů a obřích ramen nemusíš mít strach!

Hardcore břišní svaly: Dokonalé břicho doma - 10 minut

Hluboké vnitřní břišní svaly neboli core - střed těla podle Michalky. Název zní komplikovaně co? :-D Neboj, prostě chceš krásné bříško, tak si mákni v krátkém, ale zato velmi účinném videu, které jsme pro tebe připravily.

Hardcore břicho: Dokonalé bříško - cvičení s ručníkem - 13 minut

Kočky, tak moc rády cvičíte bříško, že naše Míša připravila další video, ale tentokrát si vzala jako cvičební pomůcku ručník! Tak už žádné výmluvy, že nemáš doma činky, vezmi do ruky obyčejný ručník a pořádně si mákni!

Expresní domácí cvičení - HIIT kardio na celé tělo - 23 minut

Kočky, Michalka si pro vás připravila zbrusu nové cvíčo zaměřené na celé tělo! HIIT kardio tě na začátek pořádně zahřeje a během cvičení budeš pálit kalorie jedna báseň. Neodkládej to na zítra, pojď si máknout hned teď!

Expresní domácí cvičení - Core a stabilita - 15 minut

Zacvič si s Míšou na střed těla, posil své vnitřní svaly a procvič stabilitu!

Právě v centru těla se nejčastěji ukládají naše neřesti – od špatné výživy, sedavého způsobu zaměstnání až po nedostatek pohybu. A na co by ses tedy při tréninku měla zaměřit? Mrkej na video!

Expresní domácí cvičení na ruce - Krásné štíhlé paže za pár minut - 20 minut

Michalka má pro tebe skvělé cviky na ruce, které zvládneš z pohodlí domova.
V tomto videu se zaměřila na problematickou část, kterou jsou ruce, paže, biceps a triceps.

Už tě nemusí trápit povadlé ručičky, s námi je hravě zpevníš!

Expresní domácí cvičení - HIIT kardio Tabata - 20 minut

Zacvič si s Míšou HIIT tabatu a zatoč s kily navíc jednou pro vždy!

Díky HIIT budeš spalovat nejen počas tréninku, ale i několik hodin PO! Tomu se říká pecka!
Jdeš do toho?

Hardcore krásné bříško - Dokonalé břicho - 10 minut

Holky, ženy, maminky zbystřete! Krásné bříško chceme všechny, a právě proto tu máme další hardcore video na sexy bříško!

Expresní domácí cvičení pro začátečníky - Dokonalé břicho - 20 minut

Začala si právě cvičit a chceš pro svojí postavu udělat maximum?

Dej si tohle luxusně expresní 20ti minutové cvičení na bříško! Jdeme do toho společně holky!

Zadek v ohni - 10 minut

Jsi připravená na rychlé a intenzivní cvičení? Michalka má pro tebe hardcore desetiminutové cvíčo na zadek! Dostaň se do formy během pár minut.

Cvičení pro začátečníky - Full Body - 30 minut

Začínáš cvičit nebo si měla dlouho pauzu? Tak právě pro tebe je tohle nové video. Dej si půl hodinové cvíčo s Míšou a uvidíš, že to půjde jako po másle.

Expresní domácí cvičení - HIIT kardio - 25 minut

Naše Michalka má pro tebe pořádně našlapané domácí cvičení HIIT kardio. Udrží tě v kondici a zabere pouhých pár minut.

Expresní domácí cvičení - Vnitřní stehna - 20 minut

Míša si připravila skvělé cvičení na vnitřní stehna. Stačí pravidelně zařadit do tréninku a máš po problému! :-)

Plank výzva s Ladylab

Máme tu další výzvu holky! Tentokrát je to plank výzva!

Dřepovací výzva: Vytvaruj si dokonalý zadeček!

Toužíš po dokonale tvarovaném kulatém zadku? Na nic nečekej a pojď s námi do dřepovací výzvy! Zacvič si s Míšou různé varianty dřepů, zapoj nohy, zadek i břišní svaly. Uvidíš, že za pár týdnů budeš mít TOP zadeček!

Zábavný kickbox: Spal všechny tuky a vyblbni se doma u videa

V nejnovějším videu se do toho Míša pořádně opřela. Pojď se zapotit a užít si skvělou zábavu u kardio kickboxu!

Rychlé protažení v kanceláři

Celý den jsi zavalená prací a koukáš do monitoru? Pak je dnešní video přesně pro tebe! Míša připravila tipy na rychlé protažení v kanceláři.

Spal tuky a vytvaruj břišní svaly za 25 minut

Při snaze o rýsování bříška je dobré zapojit i kardio, které výsledky podpoří a proces hubnutí urchlí. Nemáš čas kombinovat dvě různá videa? Žádný problém, Míša pro tebe připravila pořádné kombo pro každý den. Obojí zvládneš za 25 minut!

Štíhlá stehna a krásný zadek za pár týdnů? Začni cvičit s posilovací gumičkou

Už jsi zkoušela cvičení s posilovací gumičkou? Že ne? Pak je nejvyšší čas začít! Gumička zvýší odpor při jednotlivých cvicích a tvé svaly tak dostanou ještě větší nářez. Takže pokud si chceš pořádně zamakat, hurá do toho!

Intenzivní cvičení pro celé tělo: Vytvaruj si všechny partie!

Zaposiluj celé tělo u dalšího videa s Míšou! Procvič všechny partie a z neforemných tvarů se stanou sexy křivky, za kterými se každý otočí. Pojď na to!

8 efektivních cviků pro štíhlé a tvarované paže: Cvičení s činkami

Máme pro tebe 8 nejefektivnějších cviků, které ti pomohou docílit štíhlých a krásně tvarovaných rukou a paží. Cvič pravidelně s činkami nebo s lahvemi vody, video ti zabere méně než 20 minut!

Vytvaruj si kulatý zadek za 4 týdny

Týden 1: Výzva 4× týdně
Týden 2: Výzva 5× týdně
Týden 3: Výzva 4× týdně (video opakuj 2x)
Týden 4: Výzva 5× týdně (video opakuj 2x)

Zařaď po výzvě alespoň 3x týdně 15 minutové kardio (po celé 4 týdny).

Rozhovor Jasmíny Alagič s naší trenérkou Míšou

Populární slovenská moderátorka Jasmína Alagič přijela natočit rozhovor s naší trenérkou Míšou Mrázkovou. Míša prozradila, jaké potravinové doplňky používá při tréninku. Co jí nejlépe pomáhá spalovat a udržet se ve formě? A co používá k regeneraci? To vše najdeš v rozhovoru!

Měsíční výzva pro břišní svaly

Týden 1: Výzva: 4× týdně + 20-30 minut kardia: 3× týdně

Týden 2: Výzva: 5× týdně + 20-30 minut kardia: 3× týdně

Týden 3: Výzva: 5× týdně + 20-30 minut kardia: 4× týdně

Týden 4: Výzva: 6× týdně + 20-30 minut kardia: 4× týdně

Podrobnější instrukce k výzvě najdeš v popisku videa.

Cviky pro pevné a krásné bříško

Posilování středu těla je základ. Zapojíš při něm celé tělo a co je hlavní, především si krásně vytvaruješ bříško. Posil si horní i dolní břišní svaly a vyrýsuj konečně six-pack, po kterém už dlouho toužíš!

Zacvič si s Míšou a zbav se bolesti zad

Bolí tě záda? Posiluj pravidelně zádové svaly a zbav se nejen bolesti zad, ale zlepši si také celkové držení těla. Míša tentokrát připravila cvičení na cca 20 minut, tak šup do toho!

Protáhni se, aby tě nic nebolelo

Posilovat, ale také protahovat. To je pravidlo, které bys měla mít při pravidelném cvičení na paměti. Díky protahování totiž nejen zvýšíš svou flexibilitu při cvičení, ale zároveň budeš předcházet také svalovým zraněním. Pěkně se protáhni s Míšou u videa!

Cviky pro štíhlé paže, sexy ramena a pevná prsa

Vyzkoušej naše cviky na štíhlé ruce a zbav se jednou provždy povadlých paží. Míša ti ukáže, jak na sexy ramena a pevné poprsí. Ke cvičení si připrav tvé oblíbené činky a pokud je zatím nemáš, nezoufej, úplně postačí dva půllitry s vodou. Tak hurá do cvičení!

Kardio kickbox: Full body kardio trénink pro spalování tuku

Spaluj tuky u komplexního kardia pro celé tělo. Při zábavném kardio kickboxu se pořádně zapotíš, vyblbneš a budeš se cítit skvěle. Zacvič si s naší trenérkou Míšou ještě dnes.

Vyrýsuj si břišní svaly a upeč pekáč buchet

Toužíš po štíhlém a krásně tvarovaném bříšku? Začni cvičit a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Ve videu ti představíme skvělé cviky, kterými se zbavíš tuku na břiše a vytvaruješ břišní pekáč. Pojď do toho s námi!

15 minut pro sexy vytvarovaný zadek a štíhlé nohy

Pro sexy zadek už nemusíš do fitka. Ty nejlepší cviky pro sexy zadek a štíhlé nožky totiž najdeš v našem videu. Začni cvičit denně doma a brzy dosáhneš postavičky, po které toužíš.

Začni cvičit a proměň tuky na sexy křivky

Zacvič si z domova klidně každý den! Svižné kardio, rýsování břicha i tvarování zadečku. Pravidelná videa s naší trenérkou Míšou se zaměří na všechny problémové partie, které ti dělají vrásky.

Cvič doma u videa a dostaň se konečně do formy

Přestaň se vymlouvat na to, že nemáš čas chodit do fitka. Připravili jsme pro tebe videa, u kterých se můžeš pořádně zapotit třeba doma v obýváku. Začni trénovat a dostaň se konečně do formy!

Cvič z domova s naší trenérkou Míšou Mrázkovou

Ráno po probuzení, po příchodu ze školy nebo z práce. S námi teď můžeš cvičit odkudkoliv a kdykoliv. Dej si pořádně do těla a vyrýsuj si postavu, o které jsi vždycky snila.


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty