8 efektivních cviků pro štíhlé a tvarované paže: Cvičení s činkami

Máme pro tebe 8 nejefektivnějších cviků, které ti pomohou docílit štíhlých a krásně tvarovaných rukou a paží. Cvič pravidelně s činkami nebo s lahvemi vody, video ti zabere méně než 20 minut!

Vytvaruj si kulatý zadek za 4 týdny

Týden 1: Výzva 4× týdně
Týden 2: Výzva 5× týdně
Týden 3: Výzva 4× týdně (video opakuj 2x)
Týden 4: Výzva 5× týdně (video opakuj 2x)

Zařaď po výzvě alespoň 3x týdně 15 minutové kardio (po celé 4 týdny).

Rozhovor Jasmíny Alagič s naší trenérkou Míšou

Populární slovenská moderátorka Jasmína Alagič přijela natočit rozhovor s naší trenérkou Míšou Mrázkovou. Míša prozradila, jaké potravinové doplňky používá při tréninku. Co jí nejlépe pomáhá spalovat a udržet se ve formě? A co používá k regeneraci? To vše najdeš v rozhovoru!

Měsíční výzva pro břišní svaly

Týden 1: Výzva: 4× týdně + 20-30 minut kardia: 3× týdně

Týden 2: Výzva: 5× týdně + 20-30 minut kardia: 3× týdně

Týden 3: Výzva: 5× týdně + 20-30 minut kardia: 4× týdně

Týden 4: Výzva: 6× týdně + 20-30 minut kardia: 4× týdně

Podrobnější instrukce k výzvě najdeš v popisku videa.

Cviky pro pevné a krásné bříško

Posilování středu těla je základ. Zapojíš při něm celé tělo a co je hlavní, především si krásně vytvaruješ bříško. Posil si horní i dolní břišní svaly a vyrýsuj konečně six-pack, po kterém už dlouho toužíš!

Zacvič si s Míšou a zbav se bolesti zad

Bolí tě záda? Posiluj pravidelně zádové svaly a zbav se nejen bolesti zad, ale zlepši si také celkové držení těla. Míša tentokrát připravila cvičení na cca 20 minut, tak šup do toho!

Efektivní HIIT: Zacvič si pár minut denně a spaluj několik následujících hodin

Intervalový trénink nezabere více než pár minut denně a přitom ti umožní spalovat po několik následujících hodin! Míša představila nejefektivnější HIIT cviky pro celé tělo.

Protáhni se, aby tě nic nebolelo

Posilovat, ale také protahovat. To je pravidlo, které bys měla mít při pravidelném cvičení na paměti. Díky protahování totiž nejen zvýšíš svou flexibilitu při cvičení, ale zároveň budeš předcházet také svalovým zraněním. Pěkně se protáhni s Míšou u videa!

Cviky pro štíhlé paže, sexy ramena a pevná prsa

Vyzkoušej naše cviky na štíhlé ruce a zbav se jednou provždy povadlých paží. Míša ti ukáže, jak na sexy ramena a pevné poprsí. Ke cvičení si připrav tvé oblíbené činky a pokud je zatím nemáš, nezoufej, úplně postačí dva půllitry s vodou. Tak hurá do cvičení!

Kardio kickbox: Full body kardio trénink pro spalování tuku

Spaluj tuky u komplexního kardia pro celé tělo. Při zábavném kardio kickboxu se pořádně zapotíš, vyblbneš a budeš se cítit skvěle. Zacvič si s naší trenérkou Míšou ještě dnes.

Vyrýsuj si břišní svaly a upeč pekáč buchet

Toužíš po štíhlém a krásně tvarovaném bříšku? Začni cvičit a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Ve videu ti představíme skvělé cviky, kterými se zbavíš tuku na břiše a vytvaruješ břišní pekáč. Pojď do toho s námi!

15 minut pro sexy vytvarovaný zadek a štíhlé nohy

Pro sexy zadek už nemusíš do fitka. Ty nejlepší cviky pro sexy zadek a štíhlé nožky totiž najdeš v našem videu. Začni cvičit denně doma a brzy dosáhneš postavičky, po které toužíš.

Začni cvičit a proměň tuky na sexy křivky

Zacvič si z domova klidně každý den! Svižné kardio, rýsování břicha i tvarování zadečku. Pravidelná videa s naší trenérkou Míšou se zaměří na všechny problémové partie, které ti dělají vrásky.

Cvič doma u videa a dostaň se konečně do formy

Přestaň se vymlouvat na to, že nemáš čas chodit do fitka. Připravili jsme pro tebe videa, u kterých se můžeš pořádně zapotit třeba doma v obýváku. Začni trénovat a dostaň se konečně do formy!

Cvič z domova s naší trenérkou Míšou Mrázkovou

Ráno po probuzení, po příchodu ze školy nebo z práce. S námi teď můžeš cvičit odkudkoliv a kdykoliv. Dej si pořádně do těla a vyrýsuj si postavu, o které jsi vždycky snila.