Protáhni se a podpoř flexibilitu při cvičení

Posilovat, ale také protahovat. To je pravidlo, které bys měla mít při pravidelném cvičení na paměti. Díky protahování totiž nejen zvýšíš svou flexibilitu při cvičení, ale zároveň budeš předcházet také svalovým zraněním. Pěkně se protáhni s Míšou u videa!

Cviky pro štíhlé paže, sexy ramena a pevná prsa

Vyzkoušej naše cviky na štíhlé ruce a zbav se jednou provždy povadlých paží. Míša ti ukáže, jak na sexy ramena a pevné poprsí. Ke cvičení si připrav tvé oblíbené činky a pokud je zatím nemáš, nezoufej, úplně postačí dva půllitry s vodou. Tak hurá do cvičení!

Kardio kickbox: Full body kardio trénink pro spalování tuku

Spaluj tuky u komplexního kardia pro celé tělo. Při zábavném kardio kickboxu se pořádně zapotíš, vyblbneš a budeš se cítit skvěle. Zacvič si s naší trenérkou Míšou ještě dnes.

Vyrýsuj si břišní svaly a upeč pekáč buchet

Toužíš po štíhlém a krásně tvarovaném bříšku? Začni cvičit a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Ve videu ti představíme skvělé cviky, kterými se zbavíš tuku na břiše a vytvaruješ břišní pekáč. Pojď do toho s námi!

15 minut pro sexy vytvarovaný zadek a štíhlé nohy

Pro sexy zadek už nemusíš do fitka. Ty nejlepší cviky pro sexy zadek a štíhlé nožky totiž najdeš v našem videu. Začni cvičit denně doma a brzy dosáhneš postavičky, po které toužíš.

Začni cvičit a proměň tuky na sexy křivky

Zacvič si z domova klidně každý den! Svižné kardio, rýsování břicha i tvarování zadečku. Pravidelná videa s naší trenérkou Míšou se zaměří na všechny problémové partie, které ti dělají vrásky.

Cvič doma u videa a dostaň se konečně do formy

Přestaň se vymlouvat na to, že nemáš čas chodit do fitka. Připravili jsme pro tebe videa, u kterých se můžeš pořádně zapotit třeba doma v obýváku. Začni trénovat a dostaň se konečně do formy!

Cvič z domova s naší trenérkou Míšou Mrázkovou

Ráno po probuzení, po příchodu ze školy nebo z práce. S námi teď můžeš cvičit odkudkoliv a kdykoliv. Dej si pořádně do těla a vyrýsuj si postavu, o které jsi vždycky snila.