Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zadek a nohy s odporovou gumou | 25 minut

Vezmi si na pomoc odporovou gumu a pojď s námi cvičit! Trenérka Míša Mrázková má pro tebe super trénink na nohy a zadek. Pro štíhlá a pevná stehna a kulatý zadeček musíš makat. Bude to pořádně pálit, ale ty výsledky budou stát za to.

Intenzivní trénink na horní část těla | 32 minut

Trenérka Šárka Pokorná má pro tebe nový fantastický trénink, při kterém se nejen pořádně zapotíš, ale i vytvaruješ vršek těla. Pevná záda, ramena a paže jsou sexy. Tak pojď na nich makat! První se společně rozehřejeme, protáhneme svaly a poté se pustíme do pořádného tréninku!

TABATA: intervalový trénink pro spalování tuků | 26 minut

Jak spálit maximum kalorií a pořádně si užít trénink? Naše trenérka Míša Mrázková ví, jak na to! Čekají tě spalovací cviky s vlastní váhou těla, takže nebudeš potřebovat žádné cvičební pomůcky. Navíc ti garantujeme, že po tomhle cvičení na tobě nezůstane ani nitka suchá.

Spalovací trénink s Hankou Kynychovou | 21 minut

Postava snů s Hankou Kynychovou ti přinese výsledky! Chceš zhubnout a zformovat postavičku? Hanka si pro tebe připravila pořádnej FULL BODY trénink, který bude stát za to! Rozhýbeš celé tělo, spálíš kalorie, a ještě si to užiješ.

Sexy paže a bříško s Hankou Kynychovou | 25 minut

Další díl ze série Postava snů s Hankou Kynychovou je tu! V tomto videu se zaměříme na vrchní část těla. Připrav si činky, budeš je potřebovat. Zpevníš paže a ramena, aby ti to v tílku slušelo a nic se netřepalo. Čeká tě také intenzivní posilování na bříško. Pořádně se zapotíš a zformuješ postavičku.

Stehna, zadek a bříško s Hankou Kynychovou | 22 minut

Postava snů s Hankou Kynychovou je série videí, která tě dostane do formy. V tomhle videu se zaměříme na stehna, hýždě a břicho. Čekají tě dynamické cviky, díky kterým pořádně propotíš tričko a spálíš kalorie, ale také cviky na zpevnění těchto problematických partií.

Pružné tělo s Hankou Kynychovou | 20 minut

Pojď se protáhnout s Hankou Kynychovou! Čeká tě trénink z programu Pružné tělo. Pořádně se rozhýbeš, protáhneš své svaly a věř nám, že ze sebe budeš mít super pocit! Po tomhle videu se budeš cítit jako znovuzrozená.

Břišní pekáč s Hankou Kynychovou | 19 minut

V dalším videu s Hankou Kynychovou zamakáš na plochém a pevném bříšku. Na začátku tréninku tě čeká zahřívačka v podobě krátkého aerobiku. Nastartuješ spalování tuků a pořádně se zapotíš. Dále má pro tebe Hanka připravené účinné cviky na břišní pekáč.

Vrchní část těla s Hankou Kynychovou | 21 minut

Pojď si odmakat další skvělé video s ikonou českého fitness světa - Hankou Kynychovou. Tento trénink je zaměřen na trup a paže. Povislé paže? To se nenosí! Hanka ví, jak na krásně pevný a sexy vršek těla.

Trénink na nohy s Hankou Kynychovou | 19 minut

Máme pro tebe trénink s ikonou českého fitness světa Hankou Kynychovou. Čeká tě cvičení zaměřené na dolní část těla, zejména na vnitřní a vnější stranu stehen a zadeček. Poctivě makej a odměnou ti bude štíhlé a krásně pevné tělo. Sama Hanka nazývá tento trénink POSTAVA SNŮ.

DIASTÁZA: Cvičení na aktivaci bříška | 17 minut

Ve druhém videu zaměřeném na diastázu a rozestup břišních svalů s fyzioterapeutkou Mgr. Klárou Vomáčkovou si ukážeme, jak na aktivaci bříška. Hledáš účinné cviky na diastázu? Odbornice ti ukáže, jak a co mohou cvičit ženy po porodu.

DIASTÁZA: Jak ji poznat (úvodní video)

V prvním videu s fyzioterapeutkou Mgr. Klárou Vomáčkovou se zaměříme na úvodní diagnostiku. Jak poznáš, že máš diastázu nebo rozestup břišních svalů? Jak s tímto problémem pracovat? Odbornice ti ukáže základní cviky vhodné pro ženy po porodu.

Makačka na záda a ramena se Šajnou - 24 minut

Pěkná záda a ramena? Do letních tílek jsou potřeba! Šajna má pro tebe nový pořádný trénink! Připravila si pro tebe ty nejefektivnější cviky, díky kterým zpevníš a zeštíhlíš své ruce a posílíš záda a ramena.

Nejlepší cviky na zadek a stehna - 18 minut

Jsou zadek a stehna tvoje nejproblematičtější partie? Máme tu pro tebe cvičební video, při kterém posílíš zadeček a vnitřní i vnější stranu stehen. Tak pojď si máknout s fitness trenérkou Míšou Mrázkovou. Bude to makačka, ale co bolí, to sílí! A ty to učitě hravě zvládneš.

FULL BODY makačka s odporovou gumou se Šajnou - 27 minut

Odjeď si nový trénink na celé tělo se Šajnou! Je to dřina, ale ty výsledky za to stojí. Na pomoc si vezmi Ladylab odporovou gumu Better Body, díky které na sobě pocítíš progres ještě rychleji. Tak pusť se s námi do cvičení, krásko!

Posilování vrchní části těla s činkami - 14 minut

Trápí tě povislé paže? Řekni jim sbohem! Fitness trenérka Míša Mrázková si pro tebe připravila ty nejlepší a nejefektivnější cviky na horní část těla. Potřebovat budeš jen činky. Za takové paže se v letním tomu určitě stydět nebudeš, krásko.

Intenzivní trénink na zadek a nohy se Šajnou - 22 minut

Pro pevný a kulatý zadeček nemusíš chodit do fitka, s námi to hravě zvládneš z pohodlí domova. Odjeď si se Šajnou pořádnou makačku na zadek a nohy. Zabere ti to jen 22 minut a věř nám, že další den to pěkně ucítíš!

TABATA pro začátečníky i pokročilé - 27 minut

Pojď si s fitness trenérkou Míšou Mrázkovou odjet intenzivní TABATU na celé tělo! Pokud se cvičením teprve začínáš, pak je tady pro tebe Mirka, která ti ukáže jednodušší verze cviků. Ale neboj, i tak si pořádně mákneš. Čekají tě efektivní cviky na celé tělo, při kterých spálíš kalorie a ještě si to pořádně užiješ.

CRAZY kardio se Šajnou pro ploché a pevné bříško - 21 minut

Šajna si pro tebe připravila energický kardio trénink, při kterém nakopneš spalování tuků! V druhé části videa tě čeká posilování zaměřené na bříško. Bude to bolet, ale co bolí, to sílí! Tohle bude jízda!

FULL BODY cvičení s Michalkou - 25 min

Dej si pořádně do těla s naší Michalkou. Za 25 minut z tebe dostane maximum, zapotíš se a pořádně si procvičíš všechny partie.

Intenzivní spalovačka a FULL BODY trénink se Šajnou - 26 minut

Chceš se opravdu zničit a dát si zabrat jako nikdy před tím? Pojď si zamakat s pekelnou Šajnou při tomhle zatraceně intenzivním FULL BODY tréninku. Připrav se na nejhorší, tohle bude jízda!

Pevný zadeček s posilovací gumičkou BETTER BOOTY - 22 minut

Sníš o sexy pevném zadečku? Cvičí pravidelně cviky určené přímo na posílené a zpevnění, ale stále to není ono? Zacvič si s Miškou nejefektivnější cviky na sexy kulatý a pevný zadeček s posilovací gumičkou Better Booty a dosáhni cílů o kterých sníš.

Štíhlé nohy a krásný zadeček s činkami - 23 minut

Toužíš po sexy tvarovaném zadečku a pevných nožkách? Míša pro tebe připravila další bombastické video! Zacvič si nohy s činkami a pořádně zpevni nejen nožky, ale i zadeček!

Expresní domácí cvičení na krásný zadek a pevné nohy - 27 minut

Jsi připravená na intenzivní cvičení zadečku a nohou? Michalka má pro tebe téměř 30-ti minutové cvíčo, díky kterému bude tvůj zadek k zulíbání.

Posilovačka na horní část těla s kettlebellem - 17 minut

Trápí tě povislé paže, bolavá záda a spadlá ramena? V tom případě se musíš zaměřit na posílení vrchní části těla. Pro tento trénink si vezmeme na pomoc kettlebell, který nám zvýší náročnost cvičení a tím pádem lépe posílí svaly, které potřebujeme.

Expresní domácí cvičení - Ramena a tricepsy - 19 minut

Trápí tě povadlé paže? Míša ti ukáže skvělé cviky na ruce, které zvládneš z pohodlí domova.
Zbav se tuku v horní části těla, z velkých svalů a obřích ramen nemusíš  mít strach!

Sexy pevný zadeček se Sabčou - 20 minut

Klepou se ti stehýnka i prdýlka? Na tohle zabere jen pořádně našlapaný trénink se Sabčou. Cvičení, které ti zabere jen 20 minut a uvidíš, že brzo poznáš výsledky své dřiny. Pojď si zacvičit ještě teď a nic neodkládej! :)

Hardcore břišní svaly: Dokonalé břicho doma - 10 minut

Hluboké vnitřní břišní svaly neboli core - střed těla podle Michalky. Název zní komplikovaně co? :-D Neboj, prostě chceš krásné bříško, tak si mákni v krátkém, ale zato velmi účinném videu, které jsme pro tebe připravily.

Hardcore břicho: Dokonalé bříško - cvičení s ručníkem - 13 minut

Kočky, tak moc rády cvičíte bříško, že naše Míša připravila další video, ale tentokrát si vzala jako cvičební pomůcku ručník! Tak už žádné výmluvy, že nemáš doma činky, vezmi do ruky obyčejný ručník a pořádně si mákni!

Pekelná PLANK VÝZVA - 18 minut

Dosáhnout sexy plochého bříška je trochu dřina, ale s námi je to rozhodně větší zábava :) Miška si pro tebe připravila pekelnou plank výzvu, se kterou dokonale posílíš každičký sval na svém bříšku.

Expresní domácí cvičení - HIIT kardio na celé tělo - 23 minut

Kočky, Michalka si pro vás připravila zbrusu nové cvíčo zaměřené na celé tělo! HIIT kardio tě na začátek pořádně zahřeje a během cvičení budeš pálit kalorie jedna báseň. Neodkládej to na zítra, pojď si máknout hned teď!

10 minutová makačka na ploché bříško - 10 minut

Nemáš čas na dlouhé tréninky, ale přesto se chceš udržet v kondici? Miška myslí i na nás, které nemáme prostor chodit do fitka a trávit tam hodiny mučením.
Zacvič si tuhle desetiminutovku na bříško a uvidíš, že i takhle krátký trénink v pravidelném režimu pomůže k sexu křivkám.

Expresní domácí cvičení - Core a stabilita - 15 minut

Zacvič si s Míšou na střed těla, posil své vnitřní svaly a procvič stabilitu!

Právě v centru těla se nejčastěji ukládají naše neřesti – od špatné výživy, sedavého způsobu zaměstnání až po nedostatek pohybu. A na co by ses tedy při tréninku měla zaměřit? Mrkej na video!

Cvičení pro těhulky: Domácí cvičení

Ani v těhotenství bys neměla zapomínat na zdravý pohyb a udržení kondice. Tobě i miminku určitě prospěje, když si zlehka zacvičíš a tentokrát k tomu nebudeš potřebovat ani žádné fitness vybavení a cvičební pomůcky. Dnes si vystačíš pouze s vlastní váhou. Pokud nemáš žádné omezení od lékaře, můžeš si podle tohoto tréninku zacvičit v jakémkoliv stádiu těhotenství.

Expresní domácí cvičení na ruce - Krásné štíhlé paže za pár minut - 20 minut

Michalka má pro tebe skvělé cviky na ruce, které zvládneš z pohodlí domova.
V tomto videu se zaměřila na problematickou část, kterou jsou ruce, paže, biceps a triceps.

Už tě nemusí trápit povadlé ručičky, s námi je hravě zpevníš!

Cvičení pro těhulky: Cviky s gymnastickým míčem

Ani v těhotenství bys neměla zapomínat na zdravý pohyb a udržení si kondice. Tobě i miminku určitě prospěje, když si zlehka zacvičíš například s gymnastickým míčem. Tento druh cvičení je vhodný v jakémkoliv stadiu těhotenství a můžeš jej provádět v pohodlí domova.

Expresní domácí cvičení - HIIT kardio Tabata - 20 minut

Zacvič si s Míšou HIIT tabatu a zatoč s kily navíc jednou pro vždy!

Díky HIIT budeš spalovat nejen počas tréninku, ale i několik hodin PO! Tomu se říká pecka!
Jdeš do toho?

Cvičení pro těhulky: Komplexní protažení a uvolnění tlaku v bedrech

Ani v těhotenství bys neměla zapomínat na zdravý pohyb a udržení si kondice. Tobě i miminku určitě prospěje, když se párkrát za týden hezky protáhneš a zlehka si zacvičíš. Uvolní se ti tak tlak především v bederní oblasti, který nastávající maminky trápí nejčastěji.

Hardcore krásné bříško - Dokonalé břicho - 10 minut

Holky, ženy, maminky zbystřete! Krásné bříško chceme všechny, a právě proto tu máme další hardcore video na sexy bříško!

Ladylab: Jóga pro mírně pokročilé II.

Lekce jógy pro pokročilé “praxe záklonů - síla a flexibilita” V této lekci se dozvíte, jak správně na praxi záklonů, které jsou ozdravnou fází jógové praxe. 

Expresní domácí cvičení pro začátečníky - Dokonalé břicho - 20 minut

Začala si právě cvičit a chceš pro svojí postavu udělat maximum?

Dej si tohle luxusně expresní 20ti minutové cvičení na bříško! Jdeme do toho společně holky!

FULL BODY trénink s posilovací gumičkou a činkami - 21 minut

Dej si s Esterkou dvacetiminutovku na celé tělo a propoť triko, kočko! Abys to neměla úplně snadné, vzaly jsme si na pomoc posilovací gumičku a činky, které posunou tvůj trénink zase o level dál. Tak šup do legín a jde se na to! :)

Zadek v ohni - 10 minut

Jsi připravená na rychlé a intenzivní cvičení? Michalka má pro tebe hardcore desetiminutové cvíčo na zadek! Dostaň se do formy během pár minut.

Ladylab: Jóga pro mírně pokročilé I.

Lekce pro mírně pokročilé “síla centra těla a flexibilita zadní strany stehen” Tato lekce je určena všem, kteří již mají nějaké zkušenosti s jógovou praxí a chtějí proniknout do techniky pozic ve stoje. Naučit se zapojit svaly centra těla, protáhnout zkrácenou zadní stranu stehen a uvolnit oblast bederní páteře. Sestava je vhodná i pro ranní praxi, kdy ucítíte příval síly a energie.

Cvičení pro začátečníky - Full Body - 30 minut

Začínáš cvičit nebo si měla dlouho pauzu? Tak právě pro tebe je tohle nové video. Dej si půl hodinové cvíčo s Míšou a uvidíš, že to půjde jako po másle.

Problémové partie - bříško a zadeček - 23 minut

Sabča sezaměřila na problémové partie, což je nejčastěji bříško a zadeček. Do půlhodinky máš tento trénink odcvičený a uvidíš, že do měsíce se díky pravidelnému cvičení dostaví viditelné výsledky.

Expresní domácí cvičení - HIIT kardio - 25 minut

Naše Michalka má pro tebe pořádně našlapané domácí cvičení HIIT kardio. Udrží tě v kondici a zabere pouhých pár minut.

Ladylab: Úvod do praxe jógy III.

Lekce jógy pro začátečníky “ jemná lekce proti stresu”.
Tato lekce je určena všem, kteří s jógou začínají, ale nejen jim. Pokud jste měli dlouhou pauzu ve své jógové praxi a nebo se cítíte unaveni, i pro vás je tato lekce vhodná. Dozvíte se více o technice zamykání tělesných zámků. Pokud nejsou tyto zámky součástí praxe jógy, pak se o jógu nejedná, ale jde spíše o gymnastiku nebo fyzioterapii. Součástí je jemná sestava, která vám pomůže odbourat následky stresu z organismu.

Expresní domácí cvičení - Vnitřní stehna - 20 minut

Míša si připravila skvělé cvičení na vnitřní stehna. Stačí pravidelně zařadit do tréninku a máš po problému! :-)

Sexy boky a spodní bříško - 17 minut

Udržuj své sexy křivky i v létě a nenechávej nic náhodě. Pravidelným posilováním břišních svalíků a boků si tak můžeš udržet svoji formu celý rok. Podle tohohle cvičení si vytvaruješ krásné bříško a zbavíš se tzv. madel lásky, které nás holky trápí. Připrav si podložku a jde se cvičit, zlato.

Hardcore spalování tuků - 10 minut

Dej si rychlou a efektivní 10ti minutovku s Míšou! Hardcore kardio tě nabudí a pořádně se u něj zapotíš.

Ladylab: Úvod do praxe jógy II.

Základní pozice pro Pozdrav slunci, které by měl postupně umět každý, kdo se věnuje jógové praxi.

Pozdrav Slunci a jeho varianty: V této lekci se dozvíš více o pozicích, které tvoří Pozdrav Slunci. Nejen to, jak správně zapojovat svaly celého těla, ale také, jak do pozic vstupovat a jak z nich odcházet. Naučíš se různé varianty pozdravů, které se stanou součástí tvé jógové praxe.

Expresní domácí cvičení - Zadek a nohy - 20 minut

Makáš na krásném pozadí a vytvarovaných nožkách? Míša si pro tebe připravila nové video, ve kterém se zaměřila právě na tyhle partie.

Nečekej ani vteřinu, není totiž čas, ztrácet čas :-)

Cviky pro pevný sexy zadeček - 23 minut

Kulatý zadeček a pevné nožky jsou pro letošní léto povinná výbava! Tohle nesmíš podcenit holka! Uvidíš, že i po pár týdnech těchto cviků se ti zpevní stehýnka a zakulatí zadeček. Zabere to jen pár minut, tak jdeme na to!

Hardcore břicho - Krásné bříško za 10 minut

Holky opět jsme vyslechli vaše přání a připravili cvičení na oblíbenou partii, kterou je bříško.
Zacvič si v pohodlí domova, a krásné bříško budeš mít raz dva!

Ladylab: Úvod do praxe jógy I.

V této lekci se naučíš, jak správně dýchat a jaký je rozdíl mezi dechovou vlnou a dýcháním v józe. Dozvíš se, jak správně praktikovat pozice, které lze nazvat stavebními kameny jógové praxe. Ukážeme si, jakých chyb se vyvarovat a jak si jógou neubližovat a pořádně si ji užít. Nauč se správně dýchat podle bonusového videa: https://youtu.be/pYgtTJR2Vh8

HIIT kardio - Nejlepší spalovačka - 25 minut

Zapoj celé tělo u dalšího videa s Míšou! Za pouhých 25 minut se pořádně zapotíš, vyblbneš a budeš se cítit skvěle.

Kardio trénink s posílením bříška - 15 minut

Sabča si pro tebe připravila svižný kardio trénink s posílením bříška. V první části společně zahřejete svaly a nakopnete spalování, a v té druhé si dáte pár super posilovacích cviků na zpevnění bříška. Za 15 minut máš hotovo, tak jdeme na to kočko!

Cviky na nohy - 10 minut

Toužíš po sexy tvarovaném zadečku a pevných nohách? Míša pro tebe připravila další bombastické video!

FULL BODY s jednoručkami - 24 minut

Náročnější trénink na celé tělo s jednoručkami ti dá pořádně zabrat.Tenhle silový trénink ti pomůže zpevnit všechny partie a nemusíš se ani trápit ve fitku na stroji :)
Pokud doma nemáš činky, můžeš si vzít na pomoc lahve s vodou (0,5 l - 1l).

Skvělé cviky na krásný zadek za 20 minut

Pro sexy zadek už nemusíš do fitka! Vytvaruj si krásný zadek za 20 minut s naší Míšou. Tak co jdeš do toho? 

Energické Kardio HIIT: Tuky nemají šanci - 23 minut

Chceš rozhýbat každý sval v těle a pořádně si rozproudit krev v žilách? S tímhle kardiem z těla vyženeš všechny přebytečné tuky dřív než stačíš říct HIIT.

Domácí 20 minutové cvičení na ruce

Trápí tě povadlé a nepřitažlivé paže? Míša ti ukáže skvělé cviky na ruce, které zvládneš z pohodlí domova.

Pořádná makačka na nohy a zadeček se závažím - 21 minut

Sexy štíhlé nohy a pevný zadeček chceme nosit v krátkých šortkách každá, a která říká ne, tak to chce 2x tolik. Michalka si pro tebe připravila pořádnou makačku právě na tyhle partie a trénink zpestřila závažím na nohy, které ti zvýší náročnost celého tréninku. Tvoje sexy nožky a zadek budou tak rychleji ve formě.

Jdeme na to!

Účinné cvičení na šikmé břicho

Toužíš po dokonalém vysekaném bříšku? Míša má pro tebe další cvičení, ve kterém ti dá pěkně zabrat.

Intenzivní cvičení na spodní břicho

Pojď si zacvičit s Míšou spodní břicho! Pomůže ti to hezky zpevnit bříško, a pořádně si mákne i zbytek těla.

Intenzivní cvičení na ruce a bříško - 19 minut

Chceš zpevnit povadlé paže a vytvarovat si sexy bříško do plavek? Esterka pro tebe připravila 19ti minutové, velice intenzivní cvičení zaměřené právě na tyto partie.
U některých cviků budeš potřebovat činky, které můžeš nahradit i lahvemi vodou.

Jdeme na to kočko!  

Energická ZUMBA v rytmu reggaetonu - 18 minut

Energickou zumbu můžeš rozjet i doma v obýváku. Tento trénink si pro tebe Lucka připravila v rytmu portorikánského reggaetonu. A že je to pořádná makačka a kardio, o tom neváhej ani na vteřinku :)
Na závěr si dáme ještě posílení bříška a potom můžeš spokojeně odpočívat.
Jdeme na to!

Intenzivní cvičení na horní břicho

Pusť se do cvičení horního břicha s Míšou! Nejenže ti cvičení pomůže krásně zpevnit břicho, ale také se pořádně zapotíš a protáhneš zbytek těla.

Energická ZUMBA S PRVKY SALSY I. - 18 minut

Taky ráda trsáš? A věděla jsi, že tancem a zumbou se dá krásně zpevnit celé tělo? Vyzkoušej zumbu s prvky energické salsy přímo u sebe v obýváku, a nech se rozproudit latinskoamerickými rytmy. Na závěr tréninku si ještě dáme posilování. Jdeme na to kočko!

HIIT kardio TABATA : Spal všechny kalorie

Zacvič si s Míšou HIIT tabatu a zbav se konečně všeho tuku!

Při samotném tréninku spálíš asi 250 kalorií. Ten pravý zázrak ale nastane až po cvičení! Po HIIT totiž budeš spalovat ještě několik následujících hodin.

FULL BODY s Kettlebellem - 18 minut

Zvedni se z gauče a pojď si dát pořádně do těla. Tuhle pekelnou osmnáctiminutovku budeš na druhý den rozhodně cítit. V první sadě cviků použijeme oblíbený Kettlebell. Pokud ti doma schází, můžeš použít láhve s vodou, nebo jednoručky.

Intenzivní cvičení na ruce: Zbav se povislých paží

Trápí tě nevzhledné a povadlé paže? Míša ti ukáže, jak cvičit ruce. Zbav se tuku v horní části těla, z velkých svalů a obřích ramen nemusíš mít strach!

FULL BODY pro začátečníky - 27 minut

Začínáš se cvičením a nevíš jak na to? Tohle video s Michalkou je pro tebe to pravé! Procvič si celé tělo a pořádně si mákni. Jdeme na to!

Efektivní HIIT: Zacvič si pár minut denně a spaluj několik následujících hodin

Intervalový trénink nezabere více než pár minut denně a přitom ti umožní spalovat po několik následujících hodin! Míša představila nejefektivnější HIIT cviky pro celé tělo.

Expresní domácí cvičení - Nohy a pevný zadeček - 18 minut

Toužíš po pevných nohách a krásně kulatém zadečku k nakousnutí? Sabča si pro tebe připravila nové cvičební video, ve kterém se zaměřila právě na tyhle partie. Nelenoš a pojď si zacvičit.

Cvičení s míčem: Zpevni celé tělo

Hodně jste se nás ptaly na cvičení s míčem, tak je konečně tady!

Míša se zaměřuje především na bříško, zaposiluješ ale i celé tělo. Velký cvičební míč je na tohle prostě TOP!

Cvičení s Kettlebellem - FULL BODY - 20 minut

Zpestři si cvičení s Kettlebellem. S touhle sérií cviků si zpevníš celé tělo a díky Kettlebellu zvýšíš náročnost celého tréninku. Tak do legín a jdeme na to kočko!

Pokud po ruce nemáš Kettlebell využij jednoručky, nebo láhev vody.

Expresní domácí cvičení - Pevný zadeček a nohy - 20 minut

Pro pevný sexy zadeček a štíhlé nohy nemusíš nutně chodit 7x týdně do posilovny. Tuhle parádu si můžeš vypracovat i doma v obýváku. Esterka si s tebou dá dvacetiminutovku po které na sebe výsledky nenechají dlouho čekat. Pojď do toho! 

Cvičení s míčem - spodní část bříška - 9 minut

Gymnatický míč je výbornou pomůckou pro různé typy cvičení. Krásně si s ním zpevníš záda a také posílíš břišní svaly. Takže nafouknout míče a jdeme na to! Michalka ti ukáže super cviky.

Domácí cvičení FULL BODY + bříško - 23 minut

Pojď si dát pořádně do těla se Sabčou. Procvič si celé tělo se zaměřením na bříško a vypoť ze sebe všechny tuky.
Tohle cvičení tě dostane do formy.

Komplexní setík pro vyrýsování bříška | 23 minut

Chceš si zpevnit bříško a pořádně se protáhnout? Zacvič si s Miškou setík na břišní svaly. Zpevníš tak všechny tři břišní části: šikmé, horní i spodní břišní svalstvo. Obleč se do tréninkového a pojď na to!

6 efektivních cviků pro zpevnění zad a paží | 20 minut

Potřebuješ zpevnit bolavá záda a k tomu posílit ruce? Naše nová krásná trenérka Ester ti ukáže, jak efektivně zpevnit celá záda i povadlé paže. Je to makačka, ale výsledej stojí za to!  

Skupinový trénink - FULL BODY - 30 minut

Chceš si dát trénink s kámoškama, ale každá máte jinou úroveň kondice? To vůbec nevadí! Naše holky Míša, Sabča a Esterka ti ukážou, jak na jednotlivé cviky v různých úrovních obtížnosti.

Expresní cvičení s Michalkou - FULL BODY - 23 minut

Pojď se pořádně protáhnout a procvičit celé tělo. Michalka si s tebou dá pořádně energickou dvacetiminutovku, kde procvičíš každý kousek těla.
Jdeme na to!

Komplexní cvičení bez výskoků

Pokud z jakýchkoliv důvodů nemůžeš do tréninku zapojit výskoky, máme pro tebe skvělý setík cviků i bez nich.

Dynamické cvičení s jednoručkami

Michalka si pro tebe připravila pěkně našlapané cvičení s jednoručkami.
Váhu činek si můžeš zvolit podle vlastní kondice a kdykoliv tak posouvat svůj level. 

Cviky na nohy a zadek pro začátečníky - 23 minut

Začínáš s cvičením a chceš vše dělat správně? Míša si pro tebe připravila video, podle kterého se naučíš posilovat zadeček a nohy v pohodlí obýváku.

Spaluj u domácího cvičení HIIT a CARDIO - 22 minut

V HIIT a CARDIU se do toho Michalka tentokrát pořádně opřela.
Pojď se zapotit a spálit spoustu kalorií!

TABATA - intervalový trénink pro spalování tuků - 14 minut

Pojď si máknout s Miškou v nadupaném videu. Cvičení TABATA pomáhá hubnout, upevňuje zdraví a zpevňuje celé tělo. Pokud se právě teď snažíš shodit pár nepříjemných kil, TABATA je to pravé pro tebe.

Tak jdeme na to, žádné flákání!

Expresní domácí cvičení FULL BODY - 21 minut

Fuu...tak tohle je slušná makačka! Rozhýbej celé tělo a dej si komplexní trénink, u kterého nevynecháš žádnou problematickou partii. Michalka si pro tebe připravila nálož, při které se ti vyplaví nejeden endorfin z těla :-D

Nejlepší cviky na zpevnění břicha s činkou - 13 minut

Chceš-li krásné bříško mít, musíš se trochu zapotit. Ve 13 minutách si mákni v účinném videu, které jsme pro tebe připravily.

Není čas, ztrácet čas holka! Nenech to přes zimu zajít moc daleko :-P

HARDCORE trénink na nohy + lehčí cviky pro ploché bříško - 24 minut

Mákni si s Michalkou celých 24 minut na nožky a věř, že u tohohle videa bude pot stříkat. A že se ti zítra půjde špatně do schodů? Nezoufej, co bolí, to sílí! Nás ty nohy taky bolely, ale nějak ty tuky a celulitidu spálit musíme, že jo! ;-)

Cviky na horní část těla s činkami - 24 minut

Zbav se jednou provždy povadlých paží. Vyrýsované ruce nemusejí být pouhým snem!
Při tomto cvičení si navíc procvičíš celou horní část těla, vytvaruješ sexy ramena a zpevníš prsa.

Zacvičit si můžeš doma a jestli nemáš činky, nezoufej - stačit ti budou půllitrové lahve s vodou! Tak na co ještě čekáš?

Plank výzva s Ladylab

Máme tu další výzvu holky! Tentokrát je to plank výzva!

Dřepovací výzva: Vytvaruj si dokonalý zadeček!

Toužíš po dokonale tvarovaném kulatém zadku? Na nic nečekej a pojď s námi do dřepovací výzvy! Zacvič si s Míšou různé varianty dřepů, zapoj nohy, zadek i břišní svaly. Uvidíš, že za pár týdnů budeš mít TOP zadeček!

Zábavný kickbox: Spal všechny tuky a vyblbni se doma u videa

V nejnovějším videu se do toho Míša pořádně opřela. Pojď se zapotit a užít si skvělou zábavu u kardio kickboxu!

Rychlé protažení v kanceláři

Celý den jsi zavalená prací a koukáš do monitoru? Pak je dnešní video přesně pro tebe! Míša připravila tipy na rychlé protažení v kanceláři.

Spal tuky a vytvaruj břišní svaly za 25 minut

Při snaze o rýsování bříška je dobré zapojit i kardio, které výsledky podpoří a proces hubnutí urchlí. Nemáš čas kombinovat dvě různá videa? Žádný problém, Míša pro tebe připravila pořádné kombo pro každý den. Obojí zvládneš za 25 minut!

Štíhlá stehna a krásný zadek za pár týdnů? Začni cvičit s posilovací gumičkou

Už jsi zkoušela cvičení s posilovací gumičkou? Že ne? Pak je nejvyšší čas začít! Gumička zvýší odpor při jednotlivých cvicích a tvé svaly tak dostanou ještě větší nářez. Takže pokud si chceš pořádně zamakat, hurá do toho!

Intenzivní cvičení pro celé tělo: Vytvaruj si všechny partie!

Zaposiluj celé tělo u dalšího videa s Míšou! Procvič všechny partie a z neforemných tvarů se stanou sexy křivky, za kterými se každý otočí. Pojď na to!

8 efektivních cviků pro štíhlé a tvarované paže: Cvičení s činkami

Máme pro tebe 8 nejefektivnějších cviků, které ti pomohou docílit štíhlých a krásně tvarovaných rukou a paží. Cvič pravidelně s činkami nebo s lahvemi vody, video ti zabere méně než 20 minut!

Vytvaruj si kulatý zadek za 4 týdny

Týden 1: Výzva 4× týdně
Týden 2: Výzva 5× týdně
Týden 3: Výzva 4× týdně (video opakuj 2x)
Týden 4: Výzva 5× týdně (video opakuj 2x)

Zařaď po výzvě alespoň 3x týdně 15 minutové kardio (po celé 4 týdny).

Rozhovor Jasmíny Alagič s naší trenérkou Míšou

Populární slovenská moderátorka Jasmína Alagič přijela natočit rozhovor s naší trenérkou Míšou Mrázkovou. Míša prozradila, jaké potravinové doplňky používá při tréninku. Co jí nejlépe pomáhá spalovat a udržet se ve formě? A co používá k regeneraci? To vše najdeš v rozhovoru!

Měsíční výzva pro břišní svaly

Týden 1: Výzva: 4× týdně + 20-30 minut kardia: 3× týdně

Týden 2: Výzva: 5× týdně + 20-30 minut kardia: 3× týdně

Týden 3: Výzva: 5× týdně + 20-30 minut kardia: 4× týdně

Týden 4: Výzva: 6× týdně + 20-30 minut kardia: 4× týdně

Podrobnější instrukce k výzvě najdeš v popisku videa.

Cviky pro pevné a krásné bříško

Posilování středu těla je základ. Zapojíš při něm celé tělo a co je hlavní, především si krásně vytvaruješ bříško. Posil si horní i dolní břišní svaly a vyrýsuj konečně six-pack, po kterém už dlouho toužíš!

Zacvič si s Míšou a zbav se bolesti zad

Bolí tě záda? Posiluj pravidelně zádové svaly a zbav se nejen bolesti zad, ale zlepši si také celkové držení těla. Míša tentokrát připravila cvičení na cca 20 minut, tak šup do toho!

Protáhni se, aby tě nic nebolelo

Posilovat, ale také protahovat. To je pravidlo, které bys měla mít při pravidelném cvičení na paměti. Díky protahování totiž nejen zvýšíš svou flexibilitu při cvičení, ale zároveň budeš předcházet také svalovým zraněním. Pěkně se protáhni s Míšou u videa!

Cviky pro štíhlé paže, sexy ramena a pevná prsa

Vyzkoušej naše cviky na štíhlé ruce a zbav se jednou provždy povadlých paží. Míša ti ukáže, jak na sexy ramena a pevné poprsí. Ke cvičení si připrav tvé oblíbené činky a pokud je zatím nemáš, nezoufej, úplně postačí dva půllitry s vodou. Tak hurá do cvičení!

Kardio kickbox: Full body kardio trénink pro spalování tuku

Spaluj tuky u komplexního kardia pro celé tělo. Při zábavném kardio kickboxu se pořádně zapotíš, vyblbneš a budeš se cítit skvěle. Zacvič si s naší trenérkou Míšou ještě dnes.

Vyrýsuj si břišní svaly a upeč pekáč buchet

Toužíš po štíhlém a krásně tvarovaném bříšku? Začni cvičit a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Ve videu ti představíme skvělé cviky, kterými se zbavíš tuku na břiše a vytvaruješ břišní pekáč. Pojď do toho s námi!

15 minut pro sexy vytvarovaný zadek a štíhlé nohy

Pro sexy zadek už nemusíš do fitka. Ty nejlepší cviky pro sexy zadek a štíhlé nožky totiž najdeš v našem videu. Začni cvičit denně doma a brzy dosáhneš postavičky, po které toužíš.

Začni cvičit a proměň tuky na sexy křivky

Zacvič si z domova klidně každý den! Svižné kardio, rýsování břicha i tvarování zadečku. Pravidelná videa s naší trenérkou Míšou se zaměří na všechny problémové partie, které ti dělají vrásky.

Cvič doma u videa a dostaň se konečně do formy

Přestaň se vymlouvat na to, že nemáš čas chodit do fitka. Připravili jsme pro tebe videa, u kterých se můžeš pořádně zapotit třeba doma v obýváku. Začni trénovat a dostaň se konečně do formy!

Cvič z domova s naší trenérkou Míšou Mrázkovou

Ráno po probuzení, po příchodu ze školy nebo z práce. S námi teď můžeš cvičit odkudkoliv a kdykoliv. Dej si pořádně do těla a vyrýsuj si postavu, o které jsi vždycky snila.


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty