0

CVIČ DOMA ONLINE

S VIP PROGRAMEM zhubneš rychle a jednoduše.

+ Doprava ZDARMA na vše na e-shopu
+ VIP ceny na celý sortiment

Máme pro tebe stovky cvičebních videí s nejlepšími trenérkami v Česku a na Slovensku.
Tak makej z pohodlí domova

  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša

Mrázková

Míša pro tebe ve VIP Programu sestavuje cvičební plány, které si můžeš odmakat z pohodlí domova. Chceš zhubnout co nejrychleji? Tak to je pro tebe perfektní kategorie s názvem Po tomhle zhubneš na 100%.

Šárka

Pokorná

Šárka to rozjíždí ve VIP Programu s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Kromě toho pro tebe natáčí také výzvy na problematické partie a kratší i delší cvičební videa, při kterých procvičíš celé tělo.

Hanka

Kynychová

Pro VIP Program natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Její tréninky jsou kombinací tanečních a zpevňovacích cviků. Chceš se i po čtyřicítce cítit skvěle, udržet se v kondici a zhubnout přebytečná kila? Součástí VIP Programu jsou i videa určená pro ženy nad 40 let.

Priscila Akvila

Kochová

Nevíš, co a jak cvičit, abys zhubla? Priscila má ve VIP Programu kategorii s názvem Chci se líbit. Jedná se o cvičební plán, který je kombinací spalovacích tréninků a cviků pro zpevnění těla, abys na sobě viděla výsledky co nejrychleji!

Lenka

Soukupová

Lenka Soukupová se ve VIP Programu specializuje na cvičení pro těhotné. Celá kategorie obsahuje videa, která jsou vhodná pro všechny trimestry těhotenství. Ani jako těhule se nemusíš vzdát cvičení – a Lenka ti ukáže, jak na to správně.

Verunka

Wisiorková

Máš kila navíc nebo se cvičením teprve začínáš? Verunka pro tebe natočila speciální kategorii, kterou hravě zvládneš! Kromě toho si můžeš s Verunkou odmakat i cvičební výzvy a spoustu dalších videí na hubnutí a zpevnění postavy.

Michalka

Homoláčová

Michalka pro Ladylab natočila nadupaný cvičební plán Makačka na celé tělo, ale zacvičit si s ní můžeš i podle 5minutových, 10minutových, 15minutových, 20minutových, 30minutových nebo hodinových tréninků. Záleží na tobě, kolik máš času na cvičení.

Lucka

Adamcová

Lucka pro VIP Program připravuje 5 – 45minutová videa i vlastní výzvy, při kterých si zpevníš tělo a vytvaruješ postavičku. Ukáže ti správnou techniku a důkladně ti popíše, jak cvik provádět, abys cvičila bezchybně a viděla jsi na sobě výsledky co nejrychleji.

Kateřina

Hejcmanová

Kateřina připravuje cvičební videa (nejen) pro ženy po čtyřicítce. Její tréninky jsou kombinací aerobikových svižných prvků, ale i klasických cviků pro zpevnění těla. Tohle cvičení tě určitě bude bavit a zlepší ti náladu.

Jak vypadá VIP program?

Jdu do toho!


Členství ve VIP PROGRAMU získáš jen za 179 Kč / 7 EUR na 30 dní. O nic se nemusíš starat a členství se automaticky prodlužuje. Samozřejmě jej můžeš kdykoliv ukončit. VIP Program lze využívat až na třech zařízeních přes přihlášení z jednoho aktivního účtu. VIP program obsahuje stovky cvičebních videí s profesionální trenérkou, mobilní aplikaci TIMER a e-book s radami a užitečnými tipy na cviky a regeneraci.

Přihlášení

Pokud jsi u nás již někdy nakupovala, přihlaš se a všechno vyplníme za tebe. Je to raz dva.

Zapomněla jsi své heslo?

PC, mobil, tablet
Zacvič si kdykoliv a kdekoliv!
Balíček fitness tréninků od špičkové trenérky. Je důležité cvičit správně! 
Šetři svůj čas
Moderní holky cvičí z pohodlí domova!
Odmakej svůj trénink v klidu doma před zrcadlem a neřeš stud před cizími lidmi!