Obecné informace o placeném členství

VIP Program obsahuje cvičební videa s nejlepšími trenérkami v Česku a na Slovensku, Tréninky pro tebe natáčí například Míša Mrázková, Hanka Kynychová nebo Šárka Pokorná. Jednotlivé online lekce ti hravě nahradí fitko. Ukážeme ti, že dostat se do formy můžeš i z pohodlí domova.

Ať už chceš redukovat tuk, zpevňovat a formovat postavu či zlepšovat fyzičku, s VIP Programem to půjde snadno a rychle, a k tomu všemu to bude i zábava.


Jak VIP Program funguje?

S VIP Programem můžeš cvičit buď podle nadupaných tréninkových plánů a výzev, které ti sestavily profesionální trenérky, nebo můžeš cvičit podle kratších videí (5minutovky, 10minutovky, 15minutovky, 20minutovky…) a trénink si tak poskládat podle sebe. Záleží na tvých časových možnostech, cílech a náladě.

Součástí VIP Programu jsou také speciální doplňková videa, která si můžeš dokoupit v průběhu členství za drobný jednorázový poplatek. Nadále tak můžeš posouvat svůj trénink o level výš, zkoušet něco nového, zaměřovat se na problematické partie a sestavovat si své tréninky tak, aby vyhovovaly tobě a tvým potřebám.

Trénovat můžeš kdykoliv a odkudkoliv. Stačí ti jen chytré zařízení, jako je telefon, tablet nebo počítač. Ušetříš tak čas s dojížděním do fitka a přemýšlením, co budeš cvičit.


Co tě ve VIP Programu čeká?

Čeká na tebe spousta cvičebních videí vhodných jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Těšit se můžeš na hodinové tréninky, u kterých spálíš přebytečné tuky, ale i na kratší videa, která stihneš, i když nemáš zrovna času na rozdávání.

Profesionální trenérky pro tebe mají cvičení na břicho, zadek, nohy i horní část těla. Součástí programu jsou také videa na rozehřátí, protažení a zklidnění celého těla, jóga, zumba, Dancehall a Soca, kardio kickbox a další.

Ve VIP Programu je navíc mobilní aplikace TIMER, se kterou si naplánuješ vlastní časové intervaly jednotlivých cviků a počet opakování. Dále pro tebe máme fitness výzvy a e-booky s tipy na efektivní cviky a odpověďmi na nejčastější otázky ohledně cvičení, zdravé stravy, regenerace a doplňků stravy. Čekají tě také zasloužené odměny. Jaké? To zjistíš, když se do VIP Programu přihlásíš a budeš poctivě makat!


Kolik VIP Program stojí?

Za členství ve VIP PROGRAMU platíš pouhých 179 Kč/měsíčně. Tato platba probíhá automaticky. Po vyplnění přihlášky autorizuješ svou kartu k pravidelné třicetidenní platbě počínaje datem objednávky. Pro aktualizaci platebních údajů klikni zde.
S údaji tvé platební karty nakládá GoPay podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1. Jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru.

Kdykoliv budeš chtít, můžeš členství ukončit, stačí nám napsat na email: misa.mrazkova@ladylab.cz. Přístup do VIP PROGRAMU a měsíční platby z tvého účtu ihned zrušíme. 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty