Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Obecné informace o placeném členství

VIP PROGRAM obsahuje cvičební videa s profesionální fitness trenérkou Míšou Mrázkovou. Jednotlivé online lekce ti hravě nahradí fitko. Ukážeme ti, že dostat se do formy můžeš i z pohodlí domova. A neboj! I při domácím cvičení si pořádně mákneš. S každým dalším videem se zvyšuje náročnost tréninku a ty se tak budeš neustále zdokonalovat. Ať už chceš redukovat tuk, nabírat svaly či zlepšovat svou fyzičku, s VIP PROGRAMEM to půjde snadno, a k tomu všemu to bude i zábava.

Jak VIP PROGRAM funguje?

Ze začátku se ti budou ve VIP PROGRAMU otevírat videa postupně. Chceme, abys nepřeskakovala jednotlivé lekce a naučila ses cvičit správně. Po dokončení první kategorie už budeš mít super kondici, a proto se ti otevře přístup k dalším tréninkovým plánům.

Další doplňková videa si můžeš dokoupit v průběhu členství za drobný jednorázový poplatek. Nadále tak můžeš posouvat svůj trénink o level výš, zkoušet něco nového, zaměřovat se na problematické partie a sestavovat si své tréninky tak, aby vyhovovaly tobě a tvým potřebám.

Co tě ve VIP PROGRAMU čeká?

Čeká na tebe spousta cvičebních videí vhodné pro začátečníky až pokročilé. Těšit se můžeš na hodinové tréninky, u kterých spálíš přebytečné tuky, ale i na kratší videa, která stihneš, i když nemáš zrovna času na rozdávání. S profesionálními trenérkami procvičíš každičký sval v těle. Součástí programu jsou také videa na protažení a zklidnění celého těla, nebo třeba jóga.

Součástí balíčku VIP PROGRAMU je navíc mobilní aplikace TIMER, se kterou si naplánuješ vlastní časové intervaly jednotlivých cviků a počet opakování. Dále tě čekají v balíčku fitness výzvy a E-booky s tipy na efektivní cviky a odpověďmi na nejčastější otázky ohledně cvičení, zdravé stravy, regenerace a doplňků stravy. Čekají tě také zasloužené odměny. Jaké? To zjistíš, když se do VIP PROGRAMU přihlásíš a budeš poctivě makat!

Kolik VIP PROGRAM stojí?

Za členství ve VIP PROGRAMU platíš pouhých 179 Kč/měsíčně. Tato platba probíhá automaticky. Po vyplnění přihlášky autorizuješ svou kartu k pravidelné třicetidenní platbě počínaje datem objednávky. Pro aktualizaci platebních údajů klikni zde.
S údaji tvé platební karty nakládá GoPay podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1. Jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru.

Kdykoliv budeš chtít, můžeš členství ukončit, stačí nám napsat na email: misa.mrazkova@ladylab.cz. Přístup do VIP PROGRAMU a měsíční platby z tvého účtu ihned zrušíme. 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty