Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Obecné informace o placeném členství

VIP program obsahuje cvičební videa s profesionální trenérkou, která tě lekci po lekci dostane do formy z pohodlí domova. S každou nadcházející lekcí se zvyšuje náročnost tréninku a tvoje forma se tak neustále zdokonaluje. 

První měsíc tréninku budeš moci otevírat maximálně čtyři cvičební videa týdně, abys nepřeskakovala jednotlivé lekce a naučila se cvičit správně. Po dokončení šesti týdenního plánu se dostaneš do dostatečné kondice a otevře se ti přístup k dalším cvičícím plánům. Základní plán obsahuje třicet videií. Další, doplňková videa, dokupuješ v průběhu členství, vždy za drobný jednorázový poplatek. Nadále pak můžeš posouvat svůj trénink o level výše, zaměřovat se na určité partie, které tě trápí a cvičit podle videí, které si sama zvolíš. Trénink si tak plánuješ podle svých potřeb. 

Součástí balíčku VIP PROGRAMU je mobilní aplikace TIMER, se kterou si naplánuješ svou unikátní dobu tréninku, výzvy a E-booky s radami, tipy na cviky, regeneraci a odpovědi na nejčastější otázky ohledně cvičení.

VIP PROGRAM lze využívat maximálně na třech zařízeních (mobil, tablet, počítač) přes přihlášení z jednoho aktivního účtu.

Za členství ve VIP PROGRAMU platíš 149 Kč/měsíčně. Tato platba probíhá automaticky. Po vyplnění přihlášky autorizuješ svou kartu k pravidelné třicetidenní platbě počínaje datem objednávky. Pro aktualizaci platebních údajů klikni zde.

Nebudeš-li spokojena, můžeš členství kdykoliv zrušit, stačí napsat na email: misa.mrazkova@ladylab.cz. Přístup do VIP PROGRAMU a měsíční platby z tvého účtu ihned zrušíme. 

S údaji Tvé platební karty nakládá GoPay podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1. Jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru.


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty