Kdo jsme a naše poslání

spolecna-fotka.jpg

Jsme více než jen firma

Jsme skupina lidí, kteří rozumějí hubnutí a ženské duši. Naše cesta nebyla vydlážděna trendy nebo daty, ale láskou a srdcem k tomu, co děláme. Vznikli jsme z potřeby, ne z příležitosti.

Naším průkopnickým počinem bylo představení konceptu zaměřeného výhradně na ženy – na ty obyčejné, které se starají o rodinu, vychovávají děti a přesto touží vypadat tak, jak si přejí. Od roku 2015 jsme inovátory v oblasti hubnutí. Byli jsme první v Evropě, kdo přišel s tímto myšlenkovým směrem, a první na světě, kdo uvedl na trh produkty jako noční spalovač, odvodňovač a komplexní potlačovač chuti k jídlu.

Neustále udáváme trendy ve fitness světě a inspirujeme ostatní. V nadcházejících letech můžete od nás očekávat další převratné věci. Technologické pokrokové novinky vyvinuté pomocí umělé inteligence a spoustu dalšího

Náš zakladatel je sportovec tělem i duší. Nikdy ho neuvidíte v džínách a bílé košili, ale vždy v teplácích, s vysekanými břišáky a běžeckými výkony na dlouhé tratě, které jsou pro většinu sportovců zcela nedosažitelné. K založení tohoto konceptu ho inspirovalo narození jeho prvního dítěte a pochopení, jak těžké to mají ženy, když se stávají matkami a jak málo času jim zbyde na sebe. Proto jsme vytvořili cvičební videa, která lze provádět pohodlně z domova, a systém vzájemně propojených doplňků stravy, které pomáhají dosáhnout cílů.

V týmu panuje atmosféra nadšení a práce pro naše zákaznice je pro nás zábavou a sebenaplněním. Udáváme směr v našem oboru. Jsme parta lidí, která věří v to, co dělá.


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty