🤩 CVIČ DOMA ONLINE 🤩

👉 Klikni sem 👈

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Výhodné balíčky

Fitness balíčky za skvělé ceny si zamiluješ! Výhodné sady obsahují vše, co potřebuješ pro účinnou redukci tuku. Vysněnou postavu máš na dosah, tak udělej první krok.Slevy

  
Výhodné balíčky 
 • Spalovače

  Spalovače tuků pomáhají k využívání tuku jako zdroje energie, proto jsou oblíbeným doplňkem stravy při redukci hmotnosti. Podpoř své snahy o hubnutí fitness doplňky a dosáhni vysněné postavy rychleji.

 • Výhodné balíčky

  Fitness balíčky za skvělé ceny si zamiluješ! Výhodné sady obsahují vše, co potřebuješ pro účinnou redukci tuku. Vysněnou postavu máš na dosah, tak udělej první krok.

 • Spaluj v noci
  Spaluj tuky, zatímco spíš. Nabízíme noční spalovač NIGHT BURNER, který zvyšuje rychlost metabolismu a tuky jsou tak spalovány i během noci. Protein SLIM TOMORROW je svým složením ideální před spaním a naprosto zásadní do diety.
 • DOPLŇKY
  Fitness doplňky Ladylab jsou praktické, funkční a stylové. S těmito růžovými pomocníky půjde hubnutí snáz. Navíc celý proces shazování kil a formování postavičky bude zábavnější.
 • LADY KETO

  Konečně dieta, která skutečně funguje! Zhubni rychle a bez jojo efektu. Vytvořili jsme kompletní jídelníčky na hubnutí pro všechny ženy. Stravovací plán Lady KETO si můžeš objednat na 14 dní nebo na celý měsíc. S námi dosáhneš výsledků!

 • E-Booky

  Vyber si z nabídky E-booků s efektivními cviky na břicho, nohy a zadek, ruce a paže, ale máme pro tebe i trénink na celé tělo. Tréninkový plán na doma od zkušených trenérek tě rychle dovede k výsledkům.

 • DÁRKY
  Na Ladylab najdeš ty nejkrásnější dárky pro ženy, ale i pro muže. Dokonalá vánoční balení rozzáří oči pod stromečkem tvým nejbližším. Udělej radost sobě nebo ostatním. Daruj produkty pro krásu a péči o tělo, zdravé mlsání nebo doplňky stravy pro podporu kondice a zdraví.
 • FAT KILLER 40+

  Jak zhubnout po čtyřicítce? Máme pro tebe speciální řadu pro ženy 40+, která ti pomůže, aby ses cítila skvěle ve svém těle! Shazuj kila a buď fit se spalovači tuků. Ani hubnutí po 40 není nemožné, s námi to zvládneš.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty