Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Krása a regenerace

Nabízíme bohatý výběr doplňků stravy pro krásu a regeneraci. Chceme, aby ses cítila skvěle ve svém těle. Vyber si kvalitní suplementy, které podpoří tvé zdraví, kondici a mladistvý vzhled.  
Krása a regenerace 
 • Kolagen
  Lady Collagen je mořský kolagen nejvyšší kvality, který blahodárně působí na kvalitu pleti, vlasů a nehtů. Vyživuje klouby a šlachy, proto je skvělým pomocníkem pro sportovkyně. Nabízíme rozpustný kolagen s příchutí slaďoučkých jahod a svěžích citrusů. Tak připij si s námi na zdraví a krásu.
 • Vlasy
  Chtěla bys krásné, lesklé a pevné vlasy? Nabízíme kvalitní doplňky stravy pro podporu kvality a růst vlasů. Vitaminy na vlasy zajistí tvé koruně krásy pořádnou dávku výživy. Dopřej jim to nejlepší a rozluč se s třepením, lámáním a vypadáváním vlasů.
 • Proteiny

  Využij proteiny pro hubnutí a pochutnej si. Nabízíme také výhodné balíčky proteinů. Je libo klasický vanilkový protein, exkluzivní čokoládový nebo svěží ovocný? Všechny chutnají skvěle!

 • BCAA

  BCAA ti pomohou s účinnou regenerací při redukci hmotnosti. Nabízíme vynikající rozpustná BCAA s příchutí melounu a citrusu, ale také BCAA v tobolkách.

 • Vitamíny

  Fitness doplňky stravy pro podporu zdraví ti pomohou s dosažením výsledků. Podpoř imunitu Vitaminem D, Vitaminem C a Omegou. Tvé vysněné postavě už nestojí nic v cestě, tak pojď na to!

 • Doplňky

  Fitness doplňky Ladylab jsou praktické, funkční a stylové. S těmito růžovými pomocníky půjde hubnutí snáz. Navíc celý proces shazování kil a formování postavičky bude zábavnější.

 • Afrodiziaka

  Nažhav se na postelové hrátky. Máme pro tebe přírodní ženské afrodiziakum, které podpoří tvé libido a dodá šťávu vašemu sexuálnímu životu. Hodí se i jako dárek pro každou ženu, která si chce zpestřit chvíle s partnerem. Pojď spalovat kalorie v posteli!

Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 31 z 31 položek
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty