Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 

Daruj poukázku a nemusíš se bát, že šlápneš vedle!
Dárkový poukaz na členství ve VIP Programu

  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
10 tipů, jak zhubnout

10 tipů, jak zhubnoutZdá se ti hubnutí složité? Nevíš, jak začít a hledáš cesty, které tě dovedou k výsledkům? Neboj se, není to žádná věda. Připravili jsme pro tebe článek, který ti vysvětlí, jak efektivně zredukovat tuk a získat konečně postavu snů. Pojď na to správně – bez hladovění, diet a jojo efektu.

Jak zhubnout krok po kroku:

- Buď v kalorickém deficitu.

- Jez vyváženou a pestrou stravu.

- Neopomíjej žádnou makroživinu.

- Důležitá je pravidelnost ve stravě.

- V žádném případě nesmíš hladovět.

- Zaměř se na pitný režim.

- Cvič podle tréninkového plánu.

- Kvalitní spánek je základ.

- Nezapomínej na regeneraci.

- Pomoz si doplňky stravy na podporu hubnutí.

A další extra tipy na hubnutí pro tebe mám ve speciálním e-booku!
Dřeš na tréninku, ale výsledky nevidíš? Máš pocit, že děláš vše dobře, ale stejně na své postavě nepozoruješ změnu? Nevíš, co a jak cvičit? Hledáš motivaci na sobě makat? Máš problémy s přejídáním a emočním jezením a zkrátka nevíš, jak jíst, abys zhubla? Poradíme ti! V e-booku jsme ti sepsali extra tipy, které využiješ při hubnutí.

1. Základem hubnutí je kalorický deficit

A jak si vypočítat kalorický deficit? Využít můžeš naši fitness kalkulačku. Kalorický deficit znamená, že by tvůj výdej energie měl být vyšší než tvůj příjem. Rozdíl mezi těmito dvěma hodnotami by však neměl být diametrální, to už je pak kontraproduktivní. Ideální kalorický deficit je 300 – 500 kcal.

Příklad: Pokud za den vydáš 2 500 kalorií, pak by tvůj příjem pro hubnutí měl být 2 200 kcal.

2. Jez vyváženou a pestrou stravu

Tvá strava by měla být pestrá, aby ti nechyběly žádné makroživiny ani mikroživiny. Dbej na dostatek vlákniny, bílkovin, komplexních sacharidů a zdravých tuků ve stravě. Pokud si nevíš rady, napiš si o jídelníček na míru naší nutriční terapeutce Janě Králové. Tohle je ten nejjednodušší způsob, jak zhubnout!

3. Nehladověj

Ne nadarmo se říká, že buchty se pečou v kuchyni. V případě jídla to určitě neznamená, že čím méně, tím lépe. NAOPAK! Ke krásné postavě se musíš projíst. Najdi si pravidelnost ve stravě. Vyhovují ti 3 velká jídla denně, nebo potřebuješ i svačinky? Je to na tobě. V žádném případě bys ale neměla trpět hlady.

jak-jist-hubnuti

4. Dodržuj pitný režim

Zaměř se na dostatečný příjem tekutin. Ale pozor! Máme na mysli čistou vodu, nikoliv slazené limonády a vyhnout by ses měla také alkoholu. Svůj pitný režim můžeš doplnit rozpustným mořským kolagenem My Beauty s příchutí jahůdek nebo citrusů.

5. Začni cvičit

Cvičením postavu krásně zpevníš a zformuješ. Navíc čím více budeš mít svalů, tím rychlejší bude tvůj metabolismus a ty si budeš moct dovolit více jíst. Svaly ti pomohou zhubnout. Štíhlá postava je sice super, ale vypracovaná postava je prostě TOP! Proto hubnutí bez cvičení není vždy tou nejlepší volbou.

Tápeš nad tím, co a kdy cvičit? Přidej se do VIP PROGRAMU. Máme pro tebe novou brutální kategorii: Po tomhle zhubneš na 100%. Tento nadupaný tréninkový plán na doma sestavila trenérka Míša Mrázková. Pomůže ti s pravidelností v pohybu, procvičíš všechny svalové partie, pořádně se zapotíš, a ještě si to užiješ. S námi bude hubnutí hračka.

jak cvičit

6. Neopomíjej spánek a regeneraci

Ve svém tréninkovém plánu bys rozhodně neměla zapomínat na regeneraci! Dej si alespoň 1 – 2krát v týdnu REST DAY. Svaly si odpočinou a ty nabereš energii na další trénink. Také spánek hraje v procesu hubnutí důležitou roli, proto ho nepodceňuj. Nedostatečný nebo málo kvalitní spánek může být jednou z překážek v hubnutí.

7. Doplňky stravy pro podporu hubnutí

Na cestě za vysněnou postavou si můžeš dopomoct také doplňky stravy na hubnutí. My ti můžeme doporučit náš nejprodávanější balíček Chci zhubnout, odvodnit a nežrat. Najdeš v něm nejoblíbenější spalovače tuků, přírodní odvodňovač Water Fighter a díky Hunger Controlu zkrotíš své chutě.

A další 3 extra tipy pro tebe máme v e-booku! Tak si ho stáhni a pojď si pro postavu snů.

 
Jak zhubnout rychle

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty