Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak předcházet jo-jo efektu?

Jak předcházet jo-jo efektu?Jo-jo efekt je obrovským strašákem všech hubnoucích žen. Proč vlastně jo-jo efekt vůbec vzniká a jak mu můžeš předejít? V článku prozradíme, čemu by ses měla při hubnutí rozhodně vyhnout.

Vznik jo-jo efektu? Snaha o rychlé hubnutí

Delší dobu nic neděláš, stoupneš na váhu a přijde moment zděšení. Potřebuješ zhubnout, a pořádně! A nejlépe co nejdříve, takhle přeci nemůžeš chodit mezi lidi. Jenže zde přichází velké POZOR. Právě snaha o výrazné snížení váhy v krátkém časovém intervalu, často ještě za pomoci nesmyslné diety, je skvělým základem pro obávaný jo-jo efekt.

Během drastické diety se tělo automaticky přepne do úsporného režimu. Když skáčeš z jedné diety do druhé, tak se může snadno stát, že metabolismus rezignuje, zpomalí se a ty začneš najednou přibírat i z takového množství jídla, ze kterého bys za normálních okolností neměla ani deko navíc. Musíš se tedy hlídat ještě více, než sis představovala. Nehledě na to, že každá dieta jednou skončí. A pak teprve přichází to pravé nepříjemné překvapení.

S váhou jsi po nějaké době spokojená, naskočíš zpět k původnímu stylu stravování. Jenže v tu chvíli si tělo řekne, že nastal čas dohnat veškerou energii, ztracenou kvůli předchozím dietám. Má strach z toho, že zase přijde období hladu, začne si dělat zásoby a kila jdou opět nahoru. Ve zkratce můžeme říct, že jo-jo efekt je kombinací příliš nízkého energetického příjmu, zpomaleného metabolismu společně s naší netrpělivostí.

Jak tedy můžeš jojo efektu předejít?

Nejprve je třeba poznat, jak funguje tvoje tělo. Na základě jeho pochopení, fungování metabolismu a tvých zvyklostí pak upravíš postupně celkový životní styl. Hubnutí totiž není o dietách a hladovění, ale o komplexní změně stylu stravování a zapojení pravidelného pohybu. To ti pomůže uspět v dlouhodobém časovém horizontu a nejen na chvilku. Na čem všem tedy postupně zapracovat?

Strava

Základem je nemít ve stravě příliš velký energetický deficit, klást si reálné cíle a být trpělivá. Strava musí být zdravá, živinově vyvážená a musíš z ní mít radost. Pokud ti nebude nějaký styl stravování vyhovovat, těšíš se celou dobu na jeho konec, až se konečně zase nadlábneš. A s tím přichází nevyhnutelný jo-jo efekt. Strava musí přinášet radost a pohodu, pak totiž nebude přicházet hlad či chutě na sladké a to budeš mít hlavně dostatek energie jak na běžné denní aktivity, tak i na pohyb.

Pohyb

Stejně jako u stylu stravování, tak i u pohybu platí to, že tě musí bavit. Pak teprve přináší kýžené endorfiny a požadované výsledky. Pokud tomu tak nebude, tak se ani hubnoucí efekt nedostaví. Proto si najdi pohyb, který tě baví a je reálný i z hlediska časových a zdravotních možností. Popřemýšlej i nad tím, zda se cítíš lépe, když sportuješ sama bez diváků nebo raději s partou příjemných lidí. Vyzkoušet můžeš například intervalový trénink (HIIT), o kterém jsme se rozepsali v dalším článku na blogu.

Spánek a odpočinek

Aby vše správně fungovalo, nezapomínej ani na tolik potřebný a opomíjený spánek a odpočinek. Pokud není tělo odpočaté a kvalitně vyspané, tak nebude mít ani dostatek sil na věc, jako je hubnutí. Dbej tedy na zásady spánkové hygieny a pokus se stále nacházet možnosti, jak svůj spánek a odpočinek zdokonalovat a nezanedbávat.

Psychika

To je ten nejtěžší úkol ze všech. S ní může pomoci blízké okolí a jejich podpora. Neboj se je proto do změny zapojit. Pokud ses ocitla v začarovaném kruhu věčných diet a ztrácíš motivaci z neustálého přibírání, neboj se obrátit se ani na odborníka. Může alespoň na začátku pomoci nastavit správně tvoji hlavu, protože hubnutí začíná právě tam.

Při hubnutí si samozřejmě můžeš pomoci také vhodnými potravinovými doplňky. Vyzkoušej například účinný spalovač FAT KILLER, který tě navíc nastartuje k lepším výkonům při cvičení.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty