Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Pečivo a dieta: podle čeho vybírat chléb?

Pečivo a dieta: podle čeho vybírat chléb?„Ode dneška nebudu jíst žádné pečivo.“ Znáte toto rozhodnutí? Ženy si ho dávají poměrně často, když chtějí zatočit s tukovými polštářky na těle. Ovšem nejíst pečivo – abychom zhubly – není to pravé ořechové. Pečivo člověk totiž potřebuje kvůli přísunu důležité vlákniny a obilovin.

Pečivo a dieta jdou dohromady. Stejně jako není všechno zlato, co se třpytí, není ani všechno pečivo ideální. Obchody velmi rády své pekařské výtvory přeceňují. Na regálech se pak u obyčejného bílého pečiva dovídáme, že je vícezrnné, semínkové, cereální, tmavé, corn… a přitom jde pořád o jedno a to samé pšeničné, jen více či méně dobarvené. Jak tedy vybírat chléb a ostatní pekařské výrobky, abychom tím svému tělu prospěly?

Především se vyvarujte čistě pšeničného pečiva. Pravda, je více nadýchané, tělu ovšem příliš neprospívá. Pokud se budete denně živit pečivem z bílé mouky, zaděláváte si na takzvané pšeničné břicho. S tímto pojmem přišel americký lékař William Davis. Za velkými břichy, kvůli nimž ženy nenávidí své plavky, se podle něj skrývá pšeničný lepek. Pravdou je, že spousta lidí, jež se nechala inspirovat a pšenici ze svého života vypustila, dnes obléká menší velikost šatů.

Slunečnicovou housku nebrat

Že se něco jmenuje slunečnicová houska nebo cereální rohlík, není známkou kvalitní potraviny, která udělá dobře vašemu tělu. A už vůbec ne figuře! To jen páni pekaři při pečení bílého (pšeničného) pečiva přidají do těsta barvivo v podobě karamelu, praženého ječmene nebo žita a výrobek na povrchu lehce posypou semínky.

Myslíte si, že vícezrnná houska je už vyšší level? Není. Vícezrnné pečivo je proslulé stejným příběhem jako slunečnicová houska – jen s tím rozdílem, že má místo jednoho druhu zrníček v posypu třeba dva nebo při lepší vůli tři. Obsah tudíž pořád stejný a dobarvený.

Podle norem musí vícezrnné pečivo obsahovat aspoň 5 % zrn jiného původu než obvyklých pšeničných nebo žitných. Pekaři a prodejci nás tedy vlastně obsahem nešidí, jen pro pečivo používají lákavé názvy.

Kupujte celozrnné pečivo

Nejlepší pro vaše trávení a zdravý životní styl je celozrnné pečivo. Pokud se jím nebudete denně přejídat, můžete v pohodě shazovat přebytečná kila a formovat tělo do letních šatiček.

V obchodě se neřiďte pouze barvou pečiva, ale i jeho strukturou. Celozrnné pečivo není přehnaně nadýchané. Jeho cena je vyšší. U celozrnné housky za 3 koruny zpozorněte – tak nízká cena je u kvalitního pečiva podezřelá. Sledujte složení, které by mělo být u baleného pečiva na obalu, u nebaleného na štítku s cenou.

A teď troška legislativy: Celozrnné pečivo musí obsahovat nejméně 80 % celozrnné mouky nebo různých druhů celozrnných mouk (grahamové, špaldové, žitné atd.).

Jestliže se doma zakousnete do pečiva a to splňuje podmínky uvedené výše a navíc uvnitř najdete zbytky slupek obilovin a k tomu zrníčka, můžete jásat! Tak vypadá celozrnné pečivo a to si choďte kupovat!

Nezapomeňte na to, že celozrnné pečivo je energeticky v podstatě podobné tomu obyčejnému, bílému, ale oproti němu obsahuje důležité minerály, vitamíny, fytolátky a hlavně důležitou vlákninu, která pomáhá čistit naše střeva a také zasytí na daleko delší dobu.

Pečte kvalitně doma

Máte-li doma aspoň trochu času navíc, vyzkoušejte domácí pečení. Už několik let je in, ženy na sociálních sítích sdílejí své recepty, postřehy a pečivo neustále vylepšují. Přidejte se mezi ně! Ale zapomeňte na pšeničnou mouku, vodu a droždí. Kvalitnější chléb si upečete, budete-li používat žitný kvásek a do chleba přidáte kvalitní celozrnnou mouku. Na trhu jich je nepřeberné množství.

Jezte, ale také cvičte

Pečivo a fitness musí tvořit nedílnou dvojici. Jistě víte, že příjmu se musí vyrovnat i výdej. Takže pokud jste si dopřáli, vyrazte za sportem. Pokud už dlouho přemýšlíte nad běháním a stále nevíte, jak a kdy začít, máme pro vás skvělou motivaci v podobě Běžeckého kalendáře. Je vhodný i pro absolutní začátečnice. Stačí si ho stáhnout do svého počítače nebo mobilního telefonu.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty