Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
 • Cvičební videa
 • Tréninkové plány
 • Výzvy
 • E-booky
 • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Pojmenujte kvásek a upečte z něj zdravý chléb

Pojmenujte kvásek a upečte z něj zdravý chlébPečení kváskového chleba není jen módní výstřelek, je to také součást zdravého životního stylu. Běžný konzumní chléb je plný bílé mouky a vaše tělo se při jeho pravidelné konzumaci bude stále více zakulacovat. Zkuste zdravější variantu, která vám navíc provoní byt jako v té nejlepší pekárně. A oslňte rodinu svým pekařským uměním. Vaší specialitou se od teď stane kváskový chléb!

Zdraví na prvním místě

A co je na kváskovém chlebu vlastně tak úžasného? Jeho základem je čistě žitný kvas, který obsahuje zdravé bakterie a kvasinky. Uvnitř našeho těla posilují mikroflóru, a tím i naši obranyschopnost. Vaše střeva vám budou za kvásek vděčná, díky němu totiž lépe pracují. Kváskový chléb budete lépe trávit a ještě tělu dodáte živiny.

Kvásek už má svou mapu

Žitný kvásek si můžete buď (pracněji) vytvořit doma, nebo utratit pár mincí za kus žitného kvásku od někoho jiného. Dnes ho seženete v některých pekařstvích, ale i přes internet. Existuje dokonce kvásková mapa, na níž snadno zjistíte, kdo by ve vašem okolí mohl kus svého kvásku poskytnout.

Láska ke kváskovému chlebu a pečení je tak velká, že domácí pekařky své kvásky pojmenovávají. A věřte, že takový Tonda nebo Alfons s vámi mohou žít spoustu let. K pečení totiž vždy použijete jen jeho část a zbytek „dokrmíte“, necháte zrát a stejným způsobem používáte dál a dál.

Osvědčený recept na kváskový chléb (cca 1,2 kg)


Co budete potřebovat:

 • 190 g žitného kvasu (musí „žít“, krásně bublat),
 • 400 ml vlažné vody,
 • 100 g jemně mleté žitné celozrnné mouky,
 • 300 g pšeničné celozrnné mouky,
 • 300 g pšeničné hladké mouky,
 • 2 čajové lžičky soli,
 • 3 čajové lžičky kmínu (může být celý i drcený).


Jak na to:

Všechny suroviny je třeba hníst ideálně ve speciálním robotu nebo pracněji ručně (čím déle, tím lepší výsledek). Těsto nechte v míse kynout 2 hodiny, poté ho několikrát přeložte a nechte kynout dalších 30 minut. Po této době znovu přeložte, umístěte do ošatky a nechte dále kynout. Jestli nechcete čekat dalších několik hodin, než bude v ošatce krásný nakynutý bochánek, doporučujeme těsto v ošatce zabalit do igelitového sáčku a nechat v lednici do rána.

Ráno rozpalte troubu na maximum i s litinovým pekáčem uvnitř (ten je na pečení úplně ideální).

Jakmile bude vše nažhavené, připravte se na rychlou akci: do pekáče pečicí papír, na něj pecen chleba, který svrchu křižmo naříznete ostrým nožem nebo třeba žiletkou, přiklopte a šup s tím do trouby! Po 15 minutách pekáč odklopte, snižte o pár stupňů teplotu a chléb dopečte. Může to trvat dalších 45 minut. Během pečení neotevírejte troubu, aby teplota uvnitř nekolísala.

Že je chléb hotový, poznáte snadno. Když se vám bude zdát dozlatova propečený, vyndejte ho, v ruce otočte, poklepejte na jeho dno, a pokud zní dutě – říká se, že „zvoní“ –, máte upečeno. Nechte jej vychladnout na mřížce při pokojové teplotě a užívejte si jeho vůně ještě před prvním zakrojením. Chléb nikdy nekrájejte teplý, srazil by se vám!

Tip na ještě lepší chléb

Do domácího chleba lze přidat tělu prospěšné ovesné vločky, nasucho osmahnutou cibulku, olivy, koření, bylinky (výtečný je sušený fenykl), ale třeba i různé druhy celých semínek.

Obohaťte svou kuchařku

Dochází vám inspirace na to, jaké večeře připravit své rodině? Můžete si zdarma stáhnout zdravé recepty.

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty