6 tipů, jak si užít dovolenou a nepřibrat

6 tipů, jak si užít dovolenou a nepřibrat

Chystáš se letos na dovolenou, ale máš strach, co dovolenkový režim udělá s tvou postavou? Žádné obavy, holka! Máme pro tebe 6 tipů, jak si užít letní dovolenou a nepřibrat ani gram tuku. Hlavně si svou zaslouženou dovolenou užij na plné pecky a zbytečně se nestresuj.

Jak nepřibrat na dovolené?

1. Buď aktivní. Sportuj, choď na procházky a vyzkoušej nové letní sporty.

2. Nepřejídej se! Opravdu nemusíš sníst vše, co se ti na švédských stolech nabízí.

3. Jez s rozumem. Přemýšlej nad tím, co do svého těla dáváš. Zaměř se na bílkoviny.

4. Na výlety si ber svačinky, abys celý den nehladověla.

5. Nezapomínej na pitný režim.

6. Dopřej si kvalitní spánek a odpočinek.

 

CHCI ZDRAVOU SVAČINKU

 
Hubnutí s Ladylab


1. Buď aktivní i na dovolené

Dovolená nemusí znamenat, že se zavřeš na hotelu na pokoji a celý týden nevylezeš. Naopak! Těch způsobů, jak se přirozeně hýbat na dovolené, je spousta. A ani nebudeš mít pocit, že sportuješ, prostě si budeš užívat vše, co ti dovolená nabízí.

Objevuj nová místa a tím nachodíš desítky kilometrů, jdi si ráno zaběhat a kochej se okolním prostředím, vyblbni se v bazénu, zkus tenisový kurt za hotelem, půjčte si kola nebo koloběžky nebo si zacvič online s VIP Programem.

Ty pohybové aktivity se během dne nasčítají a ty tak budeš mít mnohem vyšší výdej, než když bys celý den proseděla v práci na zadku. A tak si budeš moct dovolit i trošku více jíst.

Pro maximální výsledky si dej před cvičením spalovač tuků FAT KILLER, ať ti metabolismus šlape na plné obrátky.

Jak zhubnout

2. Zbytečně se nepřejídej

Máš pocit, že potřebuješ sníst vše, co na švédských stolech vidíš? Neboj, jídlo ti nikam neuteče. Dej si od každého jen kousíček, co chceš ochutnat. Pokud se budeš zbytečně přejídat, nejen že to tvé postavičce neprospěje, ale pak se budeš cítit celá nafouklá, zavodněná a unavená. Mysli na to, co do svého těla dáváš. Tvé tělo není popelnice, dej mu pořádně kvalitní a výživný motor.

Pokud bojuješ s přejídáním, vyzkoušet můžeš náš doplněk stravy HUNGER CONTROL. Ten s chutěmi velmi rychle zatočí a ty se budeš cítit příjemně sytá.

3. Jez chytře

Zaměř se ve svém jídelníčku na dostatek bílkovin. Bílkoviny tě zasytí, dodají ti energii a ty nebudeš mít tendence se zbytečně přejídat. Výhodné je si dát také jídlo o velkém objemu, ale s malou kalorickou hodnotou. Příkladem takového jídla je třeba zelenina. Zelenina je zdravá, obsahuje mikronutrienty a vlákninu. Příjemně tě zasytí, ale nedostaneš do sebe zbytečně moc kalorií.

Pokud víš, že si po večeři budeš chtít dát dezert, uber trošku přílohy. Jdi na to s rozumem. Nic si přehnaně nezakazuj, neomezuj se, ale zároveň se řiď heslem: všeho s mírou.


Hubnutí v létě


4. Vybav se svačinkami

Budete jezdit na túry? Nenech své tělo celý den hladovět, vedlo by to k vlčímu hladu v pozdějších hodinách. Raději buď připravena a měj u sebe vždy svačinku.

Doporučit ti můžeme naše proteinové tyčinky LADY SNACK nebo JERKY. Hoď je do kabelky a dej si malou sváču, když budeš mít hlad.

5. Dodržuj pitný režim

I na výletech nezapomínej s sebou láhev s vodou. Zejména v horkých letních dnech je potřeba hodně pít. Předejdeš tak bolestem hlavy, únavě a nadměrnému zadržování vody v těle.

Pozor ale na tekuté kalorie! Pij ideálně čistou vodu třeba s citronem nebo limetkou. My doporučujeme na běžné denní osvěžení i kolagen My Beauty nebo BCAA.


pitný režim ladylab

6. Odpočiň si

Dovolená je tu pro to, aby sis pořádně odpočinula a načerpala energii do zásoby. Kdy jindy máš jedinečnou šanci se pořádně vyspat, když ne teď? Prospi se ke krásné postavě. Pokud budeš spát alespoň 7 hodin nepřerušovaně, pak je to naprosto ideální.

Odpočívej, žij okamžikem a svou dovolenou si hlavě užij! Hoď všechny stresy za hlavu a uvidíš, že tvé postavě to jedině pomůže.

 

MLSEJ ZDRAVĚ NA CESTÁCH


Jak nepřibrat na dovolené

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty