Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak hubnout při sedavém zaměstnání

Jak hubnout při sedavém zaměstnáníPokud máš sedavé zaměstnání, hubne se ti, pravda, mnohem hůře než ostatním. V kanceláři totiž obvykle není ani podložka na cvičení a ani posilovna. Přesto se v kanclu protáhnout dá a my ti poradíme jak. 


Uvolni si zádové svaly 
Protáhnout ztuhlé svaly se dá při celodenní rutině stejně tak dobře, jako si dojít pro něco nezdravého do kantýny. Věříme, že zvolíš variantu číslo jedna. Je to totiž opravdu brnkačka. Na klasickém křesle se posadíš a narovnáš záda. Posléze otáčej hlavou ze strany na stranu. Můžeš zvolit úklony nebo krouživé pohyby. Nohy měj pevně na zemi a nezapomínej na pravidelné dýchání. Pro přesnost tohoto cviku se podívej na naše Ladylab Youtube video, kde k tomuto cviku, ale také dalším najdeš podrobnout instruktáž.

Nezapomínej na ruce 
Dalším cvikem si uvolníš celé ruce a ramena. Postav se hezky rovně s mírně rozkročenými nohami a kruž s nataženími rukami. Uvidíš, že tě cvičení prokrví a bude se ti lépe pracovat. Za předpokladu, že už kolegyně dobře znáš, nemusíš se před nimi stydět. Třeba se k tobě nakonec ještě přidají. 

Strava dělá divy 
Málokterý člověk ví, co přesně za týden všechno sní. Proto je dobré si koupit zápisníček a všechno si od snídaně až po večerní větrník zapisovat. Jen tak posléze jídelníček dokážeš upravit, aby to společně s protahováním mělo ten opravdový smysl. Až budeš mít příště chuť na sladké, představ si, jak se ti tuky ukládají do boků. Touha po dobrotě bude ta tam a k tomu vyzkoušej náš HUNGER CONTROL, který tě zbaví pocitu hladu jedna dvě. 


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty