Vánoce jsou tu! Poradíme ti, jak odolat dobrotám

Vánoce jsou tu! Poradíme ti, jak odolat dobrotám

Mor! Doslova mor je odolat všem těm dobrotám, které jsou kolem tebe, když nastane čas vánoční. Na rodinných srazech často nechybí babičky, které se letos rozhodly, že tě vykrmí. Jak jim ale říct, že tyhle Vánoce budou jiné?

Kapr, kuba, bramborový salát a v neposlední řadě spousta cukroví. To je ještě navíc systematicky rozloženo kolem tebe tak, aby jsi nemohla odolat. Pokud chceš hubnout nebo prostě jen zůstat přes svátky na své váze, neznamená to, že se musíš mučit a všechno si odříkávat. Klidně si vezmi, ale řiď se heslem „Všeho s mírou.“ 

Dej přednost malým porcím 

I když všichni kolem tebe propadají totálnímu obžerství, ty dej přednost malým porcím. Uděláš to snadno. Místo velkého běžného talíře si vezmi jen malý a porci si dej takovou, aby se na něj vešla. Tak předejdeš tomu, že do sebe budeš cpát porce jako pro stokilového chlapáka. 

Cukroví ano, ale…

Nejíst cukroví by nezvládl snad nikdo, ale přejídat se ho zrovna nemusíš. Nezapomeň na naši fintu s malým talířkem a praktikuj ho i u sladkého. Víme, že maminka i babičky napekly linecká kolečka a vanilkové rohlíčky. Zkus jim pro příště vysvětlit, že existuje nespočet receptů i na cukroví, které je dietnější. Toho můžeš sníst určitě víc. Inspirovat se můžeš tady.

Dobré jsou třeba nepečené čokoládové hrudky, do kterých můžeš přidat naše super Ladylab arašídové máslo. Až je naučíš zdravé cukroví, můžeš všem poradit i s přípravou štědrovečerní večeře. Fígl v přípravě kapra je totiž v tepelné úpravě. Nejdříve ho lehce osmahni na pánvi, pak odsaj přebytečný tuk a dopeč v troubě. 

Existuje i dietní verze bramborového salátu. Majonézu v něm nahraď jogurtem a uzeninu a vejce nahraď zeleninou. Uvidíš, že přes Vánoce se z tebe koule rozhodně nestane.

Skvělým pomocníkem pro zahnání pocitu hladu a přejídání je bezpochyby náš HUNGER CONTROL, který ti navodí pocit sytosti během chviličky a tvoje chutě tak zůstanou pěkně na uzdě. 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty