Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Vánoce jsou tu! Poradíme ti, jak odolat dobrotám

Vánoce jsou tu! Poradíme ti, jak odolat dobrotám



Mor! Doslova mor je odolat všem těm dobrotám, které jsou kolem tebe, když nastane čas vánoční. Na rodinných srazech často nechybí babičky, které se letos rozhodly, že tě vykrmí. Jak jim ale říct, že tyhle Vánoce budou jiné?

Kapr, kuba, bramborový salát a v neposlední řadě spousta cukroví. To je ještě navíc systematicky rozloženo kolem tebe tak, aby jsi nemohla odolat. Pokud chceš hubnout nebo prostě jen zůstat přes svátky na své váze, neznamená to, že se musíš mučit a všechno si odříkávat. Klidně si vezmi, ale řiď se heslem „Všeho s mírou.“ 

Dej přednost malým porcím 

I když všichni kolem tebe propadají totálnímu obžerství, ty dej přednost malým porcím. Uděláš to snadno. Místo velkého běžného talíře si vezmi jen malý a porci si dej takovou, aby se na něj vešla. Tak předejdeš tomu, že do sebe budeš cpát porce jako pro stokilového chlapáka. 

Cukroví ano, ale…

Nejíst cukroví by nezvládl snad nikdo, ale přejídat se ho zrovna nemusíš. Nezapomeň na naši fintu s malým talířkem a praktikuj ho i u sladkého. Víme, že maminka i babičky napekly linecká kolečka a vanilkové rohlíčky. Zkus jim pro příště vysvětlit, že existuje nespočet receptů i na cukroví, které je dietnější. Toho můžeš sníst určitě víc. Inspirovat se můžeš tady.

Dobré jsou třeba nepečené čokoládové hrudky, do kterých můžeš přidat naše super Ladylab arašídové máslo. Až je naučíš zdravé cukroví, můžeš všem poradit i s přípravou štědrovečerní večeře. Fígl v přípravě kapra je totiž v tepelné úpravě. Nejdříve ho lehce osmahni na pánvi, pak odsaj přebytečný tuk a dopeč v troubě. 

Existuje i dietní verze bramborového salátu. Majonézu v něm nahraď jogurtem a uzeninu a vejce nahraď zeleninou. Uvidíš, že přes Vánoce se z tebe koule rozhodně nestane.

Skvělým pomocníkem pro zahnání pocitu hladu a přejídání je bezpochyby náš HUNGER CONTROL, který ti navodí pocit sytosti během chviličky a tvoje chutě tak zůstanou pěkně na uzdě. 

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty