Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou. Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním tréninkovým plánem, který tě dostane do formy!

Se mnou to zvládneš z pohodlí domova,

a to JEN za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem trenérka Miška a v Ladylabu připravuji fitness videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek v Čechách i na Slovensku cvičí podle mě, tak pojď se přidat k nám i ty.

Připravila jsem si pro tebe nadupaný fitness VIP program na doma. Postavičku si můžeš zformovat i z obýváků, kočko. 

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadeček a nohy, na bříško, ruce a paže a při FULL BODY tréninku rozhýbeš celé tělo! A co takové hodinové spalovačky? Garantuji ti, že tričko nezůstane suché.

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. A navíc, videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. My tě v tom nenecháme!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Tak přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Sacharidy a hubnutí: Kdy je jíst a kdy se jim raději vyhnout?

Sacharidy a hubnutí: Kdy je jíst a kdy se jim raději vyhnout?Sacharidy jsou nezbytným zdrojem energie pro každý den a při aktivním způsobu života to platí dvojnásob. Nic se ale nemá přehánět a obzvlášť při hubnutí vám nadměrný příjem sacharidů rozhodně nepomůže. Kdy je tedy nejlepší je jíst vzhledem k denní době nebo tréninkovým dávkám a kdy se jim raději vyhnout?

Sacharidy při hubnutí – individuálně a s rozumem

Zastoupení sacharidů v jídelníčku by mělo odpovídat vašemu spalování. Jsou pro vás hlavním zdrojem energie, ale jejich nadbytek může vést k ukládání ve formě tukových zásob. Proto se pokoušejte hledat optimální množství, které se neodrazí negativně na vaší postavě nebo zdraví.

Není ale sacharid jako sacharid – vaší snahou by mělo být zařazovat do stravování hlavně ty komplexní. Komplexní sacharidy obsahují vlákninu a mají nižší glykemický index. Najdeme je třeba v ovesných vločkách, celozrnných výrobcích, bramborách nebo rýži.

Opatrnější naopak buďte s příjmem jednoduchých cukrů. Ty se přitom nenacházejí pouze v cukrovinkách a sladkých limonádách, jak vás možná napadne, ale také například v ovoci. Právě ovoce je určitě dobré jíst pro jeho obsah vitamínů, minerálů a vlákniny. Lepší je ale držet se doporučeného denního množství dvou kusů ovoce denně – ono i to už je poměrně velké množství cukru.

A kdy je tedy nejlepší svému tělu sacharidy dopřávat?

Sacharidy podle denní doby

Co se týče denní doby, je nejlepší příjem sacharidů soustředit do první poloviny dne. Ideálně je zařaďte ráno, dopoledne a nakonec v poledne, což může prakticky vypadat nějak takto:

Snídaně

Pokud vám jídlo hned po probuzení dělá problém, klidně počkejte, až se na první denní chod váš žaludek připraví. Pak mu dopřejte třeba ovesnou kaši s ořechy a čerstvým nebo sušeným ovocem.

Dopolední svačina

Ještě během dopoledne zakousněte sacharidy jako malou svačinku na doplnění energie. Dejte si jablko, banán nebo jiné ovoce, nejlépe ale jako doplněk k nějaké bílkovině – jogurtu, kousku sýra nebo podobně. Vhodná doba je asi jeden a půl až dvě hodiny před obědem.

Oběd

Při lehkém obědu zásobíte tělo sacharidy pro zbytek dne pomocí přílohy – tou mohou být už zmiňované brambory nebo rýže, ale také bulgur, pohanka nebo jáhly. Sacharidy najdeme také v těstovinách. Pokud si na ně potrpíte, sáhněte po těch celozrnných.

Sacharidy podle cvičení

Pokud jste aktivní, vaše denní potřeba sacharidů bude nejspíš o něco větší. Do stravy je tedy navíc zařaďte před tréninkem i po tréninku.

Poslední jídlo byste si měly dát asi hodinu a půl až dvě hodiny před výkonem. Nejlepší jsou lehce stravitelné nízkotučné potraviny v kombinaci s bílkovinou, které vás připraví na zátěž – ideálně banán nebo jiné ovoce s bílým netučným jogurtem, celozrnné pečivo se šunkou, koktejly apod.

Jídlo po cvičení by mělo být bohaté hlavně na bílkoviny, proto je dobré si do půl hodiny po tréninku dát nějaký protein. K regeneraci těla i doplnění energie si pak asi hodinu po docvičení dopřejte nějaké dobré jídlo s komplexními sacharidy – netučné maso nebo rybu s batáty, bramborami, rýží nebo třeba pohankou.

Chybí vám inspirace, co uvařit k večeři? Stáhněte si našich 7 tipů na zdravé a snadné večeře - na každý den v týdnu jeden!


Stáhnout recepty na zdravé večeře

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty