10 tipů, jak zhubnout na poslední chvíli

10 tipů, jak zhubnout na poslední chvíli

Potřebuješ zhubnout na svatbu, před dovolenou nebo jen nechceš čekat a chceš vidět co nejrychleji výsledky? Sepsali jsme ti článek s nejúčinnějšími tipy, jak zhubnout na poslední chvíli. Inspiruj se a pojď si pro svou vysněnou formu.

Jak zhubnout rychle?

- Základem je kalorický deficit 300 – 500kcal.

- Nech si sestavit jídelníček na míru.

- Sleduj své tělo.

- Omez průmyslově zpracované potraviny, sladkosti a fast food.

- Přidej si zeleninu ke každému jídlu.

- Nepodceňuj příjem bílkovin (dopomoct si můžeš proteinem).

- Pij čistou vodu.

- Odvodni se přírodním odvodňovačem.

- Cvič! Kombinuj kardio a cviky na zpevnění těla.

- Kvalitně spi alespoň 7 h.

- Zaměř se na dostatečnou regeneraci.

- Srovnej si to v hlavě.

- Doplňky stravy na hubnutí urychlí tvé snahy.

 

CHCI ZHUBNOUT

 

jak zhubnout břicho

1. Kalorický deficit

Alfou a omegou hubnutí je kalorický deficit. To znamená, že tvůj výdej energie musí být vyšší než příjem. Do příjmu řadíme všechno jídlo a tekuté kalorie, které do svého těla dáváš. Naopak do výdeje energie patří hodnota tvého bazálního metabolismu, termický efekt jídla, veškerý tvůj pohyb a samozřejmě i cvičení.

Ideální kalorický deficit je 300 – 500 kcal denně. Pokud tedy za den vydáš 2 300 kcal, tak budeš hubnout na přijmu 1 800 kcal.

Pokud si nechceš počítat kalorie, tak máš dvě možnosti, jak zhubnout:

a) Objednáš si jídelníček na míru, kde ti kalorický deficit nutriční terapeutka Janička vypočítá za tebe a ty tak budeš mít jistotu, že budeš hubnout.

b) Nebo jez a hýbej se intuitivně a sleduj, co to s tvým tělem dělá. Přibíráš? Uber na jídle a přidej pohyb. Hubneš příliš rychle? Tak to trošku brzdi a začni jíst víc. Až příliš rychlé hubnutí by totiž mohlo vést k jojo efektu.

 
jídelníček na míru


2. Omez průmyslově zpracované potraviny, cukr a fast food

Dodržuj zásady zdravého jídelníčku a pojď si pro svou vysněnou postavu. Pokud chceš hubnout, měla bys omezit příliš průmyslově zpracované potraviny. Samozřejmě nic se nemá přehánět. Takové ovesné vločky jsou průmyslově zpracované, ale do fitness jídelníčku rozhodně patří. Na mysli máme především sladkosti plné jednoduchých cukrů, ale vyhýbat by ses měla třeba i fast foodu.

Jsme si jisté, že víš moc dobře, které jídlo je výživné a dodá tvému tělu to, co potřebuje, a které nikoliv. Tvé tělo není popelnice, tak se tak k němu nechovej. Pokud mu budeš dodávat „kvalitní motor“, odmění se ti.

 

3. Více zeleniny ke každému jídlu

Zelenina je zdravá! Přidej si ke každému jídlu porci zeleniny. Navíc je super, že doplníš tělu potřebné mikronutrienty a vlákninu, abys byla zdravá, odolná a tvé trávení fungovalo tak, jak má. Zelenina má také poměrně malou kalorickou hodnotu na velký objem. Proto tě příjemně zasytí, ale nespořádáš zbytečné kalorie navíc… A to se při hubnutí vyplatí.

 

4. Nepodceňuj příjem bílkovin

Důležité jsou ve stravě komplexní sacharidy, zdravé tuky, ale i bílkoviny. Právě bílkoviny bývají u žen velmi podceňovanou makroživinou. Opravdu to neznamená, že budeš vypadat jako kulturistka, když budeš jít dost bílkovin.

Naopak zvýšený příjem bílkovin bys měla mít při dietě a když sportuješ. Bílkoviny umí tělo zasytit a tebe pak nebude trápit hlad ani při hubnutí.

Pokud nedokážeš ujíst svůj denní příjem bílkovin ze stravy, vezmi si na pomoc proteinové prášky. Proteiny jsou super rychlým zdrojem, a navíc chutnají výtečně. My ti můžeme doporučit třeba náš nejprodávanější protein Choco Bueno nebo klasický Vanilla protein, který chutná všem.

 
rychlé hubnutí

5. Dostatečně pij čistou vodu

Pitný režim je důležitý. Pokud sportuješ a hubneš, pak bys ho obzvlášť neměla podceňovat. Vypij denně alespoň 2 l vody. Když mluvíme o pitné režimu, na mysli máme samozřejmě čistou neperlivou vodu. Přidat si do ní můžeš mátu nebo citron na ochucení. Vyhni se naopak alkoholu a limonádám.

 

6. Odvodni se

Chceš shodit kila rychle a snadno? Zbav se přebytečné vody ve svém těle. Přírodní odvodňovač WATER FIGHTER se zavodněním bleskově zatočí. Už žádné otoky na obličeji, na kotnících, na prstech, vypouklé bříško, nadměrné pocení a další problémy, které souvisí se zadržováním vody v těle. Upusť šťávu a shoď poslední centimetry.

 
water fighter

7. Kombinace kardia a posilování

Bez cvičení to samozřejmě nepůjde. Na hubnutí je ideální kombinace kardio cvičení a cviků na posílení těla. Při kardiu spálíš spoustu kalorií a pomůže ti to dostat se do kalorického deficitu. Mezi kardio aktivity řadíme například jízdu na kole, plavání nebo běh.

Pokud nevíš, jak cvičit pro nejlepší výsledky, staň se členem VIP Programu. Máme pro tebe to nejlepší online cvičení na doma. Profesionální trenérky ti ukážou efektivní cviky na zadek a nohy, břicho i vrchní část těla. To bude ale krásná postavička!

 

8. Kvalitní spi a regeneruj

Hubnutí se zastavilo? Možná za to může nekvalitní a nedostatečný spánek. Spát bys měla alespoň 7 hodin nepřerušovaně. Ve své fitness rutině také nezapomínej na rest days neboli dny odpočinku. Cvič 4-5krát týdně a zbylé dny si dej pohov. Nabereš sílu, tělo bude regenerovat a ty budeš mít další den dostatek energie odjet kvalitní trénink.


last minute hubnutí

9. Zatoč se stresem

Ne nadarmo se říká, že hubnutí začíná v hlavě. Pokud se budeš zbytečně moc stresovat z každé kalorie, kterou do svého těla dáváš… Budeš nešťastná ze svého těla a nebudeš mu vděčná za vše, co zvládá, pak se kýžené výsledky dostaví jen stěží. Stres z našeho života neodstraníme, můžeme ale ovlivnit to, jak na něj budeme reagovat. Nauč se pracovat se stresem a uvidíš, že tvůj život bude hned o něco jednodušší.

 

10. Doplňky stravy na hubnutí

Pro rychlé hubnutí si můžeš dopomoct také doplňky stravy. My ti můžeme doporučit naše nejprodávanější duo spalovačů. FAT KILLER je spalovač tuků pro ženy, který tě zbaví tuku rychle. CALORIE KILLER ti pomůže spalovat kalorie na maximum. Navíc si můžeš koupit tyto dva pomocníčky ve výhodném balíček FAT KILLER + CALORIE KILLER.

 

Jak vidíš, hubnutí není žádná věda. Pusť se do toho společně s námi a pojď si pro svou proměnu! Bude ti to slušet.


calorie killer ladylab

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty