Jak zhubnout madla lásky?

Jak zhubnout madla lásky?

Ach ty problematické partie… jak je zhubnout? Pokud tě trápí tuk v oblasti boků, tzv. madla lásky, máme pro tebe nadupaný článek plný informací, které ti pomohou. Poradíme ti, jak účinně redukovat tuk a jít si za svou vysněnou postavou.

 

Co dělat, když chceš zhubnout madla lásky?

- Buď trpělivá, vše má svůj čas.

- Omezuj jednoduché cukry ve svém jídelníčku. Mlsat se dá i zdravě.

- Fast foody? Raději si uvař jídlo doma sama, abys věděla, co vše jsi do něj dala.

- Strava by měla být vyvážená – dostatek komplexních sacharidů, zdravých tuků, bílkoviny a vlákniny.

- Nepodceňuj příjem bílkovin!

- Pohlídej si dostatečný pitný režim.

- Využij BCAA pro ochranu svalové hmoty při hubnutí.

- Jez pravidelně. Nenech své tělo hladovět.

- Měj u sebe vždy pro případ nouze zdravou svačinku.

- Kombinuj kardio a posilování.

- Zařaď do své fitness rutiny účinné cviky na boky, břicho a zádové svaly.

 

JDU CVIČIT

 
Jak zhubnout boky

Jde zhubnout madla lásky?

V první řadě si musíme říct, že lokální hubnutí neexistuje. Když bychom si mohli poručit, z které partie budeme shazovat tuk, bylo by to skvělé! Všichni bychom měli dokonalé postavičky. Bohužel tuk redukujeme komplexně. Pokud hubneš, je dost možné, že problematické partie půjdou dolů jako poslední.

Každá máme jinou genetiku, jiné predispozice. Některé z nás mají postavu typu jablko, tedy tuk se usazuje v oblasti břicha, jiné máme postavu typu hruška, což znamená, že se nám tuk drží v oblasti hýždí a stehen.

Tak jde tedy vůbec zhubnout madla lásky? Samozřejmě, že všechno jde! Možná to bude běh na dlouhou trať, ale určitě nemá cenu něco vzdávat předem. Pojď si pro svou vysněnou postavu.

Základem je být trpělivá, nechtít všechno hned a nevzdávat to, pokud neuvidíš ihned výsledky. Konzistence a vytrvalost se vyplácí!

 

Jídelníček bez přidaných cukrů

Co omezit, když chceš zhubnout? Jednoduché cukry! Všechny ty sladkosti, které našemu tělu nedodají žádné živiny. Samozřejmě nemusíš se jich vzdát navždy. Vždy bude záležet primárně na množství. Jednou za čas nějaký „cheat meal“ tvé postavě určitě neuškodí, ale pokud jsou sladkosti součástí tvého jídelníčku dennodenně, tak to určitě není zdravé.

Navíc vždycky si dá mlsat i zdravě! U nás na blogu najdeš spoustu fitness receptů na zdravé dezerty. Také máme celou kategorii Zdravé mlsání, kde najdeš například vynikající proteinové tyčinky nebo ZERO sirupy, díky kterým můžeš sladit bez zbytečných kalorií.

 
zdrave dezerty recepty

Fast foody a hubnutí

Další skupinou potravin, které se vyplatí z jídelníčku vynechat, pokud chceš zhubnout, jsou nezdravé tuky. Libuješ si ve fast foodech? Začni si raději vařit sama doma. Budeš vědět, co do svého těla dáváš a nepřekvapí tě žádné zbytečné tuky v podobě přepáleného oleje a podobně.

 

Zdravý stravovací plán na hubnutí

Naopak ve svém jídelníčku by ses měla zaměřit na komplexní sacharidy (např. celozrnné pečivo), zdravé tuky (např. ořechy, avokádo, ryby…) a také bílkoviny a vlákninu!

Bílkovin má mnoho žen nedostatek. Myslí si, že po nich budou vypadat jako kulturistky. To je samozřejmě mýtus, bílkoviny potřebujeme všichni. Zejména pokud cvičíš a nechceš hubnout svaly, ale tuk, pak by sis měla jejich příjem pohlídat.

Pokud nezvládáš ujíst svůj denní příjem bílkovin při hubnutí, pak si můžeš dopomoct proteinovými prášky. My prodáváme proteiny, které jsou chuťově naprosto vynikající! Využiješ je na pečení, do mléčných výrobků nebo jen tak do shakeru s vodou jako svačinu.

 
proteiny na hubnutí

Pitný režim je základ

Další opomíjenou složkou zdravého životního stylu je pitný režim! Máš pořád pocit hladu? Bolí tě hlava? Přijdeš si zavodněná? Trápí tě zácpa? To vše může způsobovat nedostatečný pitný režim. Na mysli máme samozřejmě čistou vodu, nikoliv slazené limonády, alkohol a kávu.

Zpestři si pitný režim rozpustnými BCAA! Právě BCAA jsou super při hubnutí. Podporují regeneraci organismu po tréninku a pomohou ti shodit přebytečné tuky. Navíc chutnají fantasticky! Vybereš si raději sladkou melounovou nebo svěží citrusovou příchuť?

rozpustná bcaa

Nepřejídej se

Emoční jezení, mlsání z nudy, neustále chutě na sladké… Nastav si stravovací plán a ten dodržuj! Jak předejít večerním náletům na ledničku?

- Jez pravidelně.

- Nenech své tělo hladovět.

- Měj u sebe vždy pro případ nouze svačinku.

- Dbej na dostatek bílkovin a vlákniny ve stravě, které tě zasytí.

- Není přejídání jen špatný zvyk? Změň ho.

- Zaměstnej hlavu a nebudeš mít touhu neustále něco mlsat.

- Přejídání může být následkem přílišných restrikcí.

- Nevyvážený jídelníček může vést k přejídání.

- Při jídle se plně soustřeď, každé sousto přežvýkej a užij si ho. Říká se tomu tzv. mindfull eating.

- Dostatečný pitný režim je alfou a omegou.

- Vyzkoušej HUNGER CONTROL, který tě zbaví chutí na nezdravé jídlo raz dva!

 
hunger control

Nejlepší cviky na madla lásky

Bez cvičení to samozřejmě nepůjde. Chceš se zbavit madel lásky? Posiluj střed těla, tedy břicho a zádové svaly.

Mezi nejlepší cviky na madla lásky patří určitě plank a jeho různě obměny. Takový boční plank ti dá pořádně zabrat na tuto partii. Stačí se jen přetočit na jedno předloktí. Trup drž vzpřímeně, abys hleděla do strany. Neprohýbej se. Dolní končetiny by měly být v jedné rovině s boky.

Dále se určitě vyplatí do fitness rutiny zařadit zvedání nohou na boku. Lehni si na podložku, opři se zboku o loket a zvedej vrchní nohu. Pěkně pomalu a procítěně. Poté vyměň stranu.

Přitahování loktů a kolen je další efektivní cvik na boky. Lehni na cvičební podložku. A dávej levou nohu k pravé ruce a naopak.

Cvič na břišní svaly s VIP Programem. Trenérka Míša má pro tebe speciální kategorii Sexy bříško za 6 týdnů, kde najdeš nejlepší cviky na břicho, videa s ukázkou správné techniky a ukázkový jídelníček od nutriční terapeutky.

 

JDU CVIČIT


zvedání nohy

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty