Proteinový crumble

Proteinový crumble

Tak tohle je nebe v hubě! Dokonalý proteinový crumble s domácí zmrzlinou. Ingredience si můžeš uzpůsobit dle vlastních preferencí. A výsledek rozhodně stojí za to. Mlsat se dá i zdravě.

SUROVINY (1. vrstva):

220 g zmraženého lesního ovoce

25 g čekankového sirupu

SUROVINY (2. vrstva):

70 g oříšků (nejlépe mix různých druhů)

40 g jemných ovesných vloček

40 g kokosové mouky

20 g čekankového sirupu

30 g másla

10 g vanilkového proteinu Ladylab

Na banánovou zmrzlinu:

3 banány

90 g polotučného tvarohu

30 g zakysané smetany

POSTUP:

Nejprve začneme přípravou zmrzliny. Banány si oloupeme, nakrájíme na menší kousky a dáme zamrazit alespoň na hodinu. Poté je rozmixujeme s polotučným tvarohem a zakysanou smetanou. Hotovou zmrzlinu dáme do mrazáku alespoň na 4 hodiny.

Jakmile máme zmrzlinu hotovou, začneme připravovat crumble. Lesní ovoce smícháme s čekankovým sirupem a rovnoměrně rozprostřeme do menší zapékací mísy.

Poté si připravíme sypkou směs. Oříšky trošku pomeleme (ale ne úplně na mouku, stačí trošku, aby nám ve směsi zůstaly menší kousky oříšků). Přidáme ovesné vločky, kokosovou mouku, čekankový sirup, máslo pokojové teploty a vanilkový protein. Vše důkladně promícháme tak, aby se nám všechny ingredience spojily.

Připravenou směs rozprostřeme na lesní ovoce a pečeme při 170 stupních cca 20-25 minut. Po upečení podáváme ještě teplé s hotovou zmrzlinou.

TIP: skvěle chutná i se ZERO sirupem banán v čokoládě Ladylab

proteinový crumble

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty