Čím podpořit detox

Čím podpořit detox

Držíš detox a hledáš tipy, co užívat a čím podpořit tuto očistu organismu? Máme pro tebe tipy na doplňky stravy, které jsou pro tyto účely nejlepší. Inspiruj se výběrem produktů a pusť se do detoxikace těla na plné obrátky.

Podívej se na seznam produktů, které používat při detoxu.

Detox organismu pro lepší trávení

Vyzkoušej speciální doplněk stravy DETOX. Jedná se o komplex bylinek napomáhajících k detoxikaci organismu. Žádná chemie, umělé přísady a éčka… Čistě přírodní tobolky ti pomohou s účinným detoxem.

Pokud tě trápí špatné zažívání, nafouklé bříško, kila nejdou dolů a ty se chceš cítit lépe ve svém těle, produkt DETOX může být super pomocníčkem právě pro tebe.

Beauty Detox pro krásnou pleť

Jsme to, co jíme. Péče o krásu začíná zevnitř, proto jsme vytvořili jedinečný doplněk stravy BEAUTY DETOX, který pročistí tělo od škodlivin. Očista se projeví (nejen) na vzhledu tvé pleti.

Kromě toho je BEAUTY DETOX skvělý v prevenci proti celulitidě. Podporuje správnou funkci lymfatického systému a detoxikační schopnost jater, stimuluje trávení a pročišťování těla a udržuje normální hladinu glukózy v krvi. Jedná se o kombinaci čistě přírodních látek.

beauty detox

Zelené superpotraviny

Vsaď při detoxu na zelenou! Doplněk stravy ANTI AGING obsahuje 3 zelené superpotraviny, které podporují zdraví, krásu a mladistvý vzhled.

- Chlorella je přírodní detoxikant organismu. Odplavuje z těla toxiny a tím čistí pleť. Blahodárně působí na střevní mikroflóru, proto bojuje i proti nafouklému bříšku a zažívacím problémům.

- Spirulina pleti dodá potřebné živiny a krásně ji rozzáří. Navíc je skvělým pomocníkem i při redukci hmotnosti.

- Zelený ječmen bojuje proti akné i ekzémům. Jeho silné antioxidační účinky zajišťují ochranu buněk před předčasným stárnutím.

Tahle trojkombinace je skvělá nejen při detoxu. Má spoustu benefitů pro zdraví, a proto se vyplatí ji suplementovat.

anti aging

Zbav se vody a celulitidy

Trápí tě zadržování přebytečné vody v těle? Vsaď na přírodní odvodňovač WATER FIGHTER. Více o zavodnění se dozvíš v našem článku Jak se odvodnit. Sepsali jsme ti, jak poznat zavodnění, jaké jsou nejčastější příčiny, a hlavně jak proti tomu bojovat.

S odvodněním jde ruku v ruce prevence proti celulitidě. Kdy jindy se zaměřit na krásnou a zdravou pokožku než při detoxu? Máme pro tebe unikátní doplněk stravy CELLU FIGHTER, který pomáhá v prevenci, ale i vzniku celulitidy.

Komplex bylinek ti pomůže, abys získala sebevědomí a nebála ses vyjít v létě ven v kraťasích nebo sukni.

Cellu Fighter

Spalovače bez kofeinu

Dala sis detox bez kofeinu? Ptáte se nás, které spalovače tuků můžete využít během očisty organismu. Nabízíme spalovače bez obsahu kofeinu, které s klidným svědomím můžeš zařadit před tréninkem. Je to například CALORIE KILLER, CARNITIN a NIGHT BURNER. Podpořit výkon můžeš i TURBÍČKEM.

Tak pojď spalovat kalorie o sto šest!

Calorie Killer

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty