Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Dvojnásobná maminka zhubla 23 kg za 10 měsíců!

Dvojnásobná maminka zhubla 23 kg za 10 měsíců!Martině je 24 let a má doma dvě dcerky, tříletou Vanesku a rok a půl starou Nikolku. Po dětech jí zůstala nějaká ta kilča nahoře  – a ne zrovna málo. Jak se jí povedlo zbavit se poporodních kil a získat opět sexy postavu? Prozradila nám v rozhovoru.

Marti, máš rok a půl od porodu a vypadáš úžasně. Kolik jsi přibrala po dětech?

Po těhotenstvích jsem měla nahoře asi 25 kilo.

„Necítila jsem se dobře, jak psychicky tak fyzicky. Jako bych nebyla ve svém vlastním těle.”

Co bylo tvoji hlavní motivací k tomu začít se sebou něco dělat?

Necítila jsem se dobře, jak psychicky tak fyzicky. Styděla jsem se vyjít ven, kohokoliv známého jsem potkala, první reakce byla „jejda, ahoj, já jsem tě vůbec nepoznala”.

Jaké to bylo, začít po tak dlouhé době cvičit?

Moje začátky nebyly zrovna jednoduché. Nemohla jsem se smířit s tím, jak vypadám. Chtěla jsem být pěkná pro sebe, pro manžela, děti a okolí. Můj cíl byl jasný, do roka chci být zase sexy. Když to tak počítám, nakonec mi to zabralo 9-10 měsíců pravidelného cvičení než jsem se začala sama sobě zase líbit.

„Ze začátku to byla posedlost. Den bez cvičení a už tu byl pocit, že jsem přibrala.”

Co a jak často jsi cvičila?

Začala jsem s fitboxem. Na prvním tréninku jsem se zadýchala už u rozcvičky a to mě nakoplo. Denní hodiny fitboxu, o víkendech švihadlo nebo rychlé procházky. Ze začátku to byla posedlost. Den bez cvičení a už tu byl pocit, že jsem přibrala. Chtěla jsem všechno hned, ale u hubnutí to nejde. Nakonec jsem změnila frekvenci na 3-4 cvičení týdně, protože potřebuji energii především pro rodinu. A kila šla najednou dolů mnohem lépe.

Takže ti pomohlo srovnat si to v hlavě?

Rozhodně. Zpočátku jsem denně stávala před zrcadlem a fotila se, stále stoupala na váhu. Až časem jsem zjistila, že tohle nemá cenu, že výsledky uvidím až po nějaké době. Začala jsem se fotit a měřit jednou za 14 dní až měsíc. Najednou jsem slýchala od lidí, že vypadám hubenější, a já začala být se sebou více spokojená.

Vydržela jsi celou dobu u fitboxu, nebo už cvičíš něco jiného?

Začala jsem fitboxem a osobními tréninky, zkusila jsem ale spoustu sportů. Momentálně cvičím jednou týdně pilates, jednou kruhový trénink a 1-2x týdně běhám. Běh jsem dlouho neměla zrovna v lásce, cestu k němu jsem si našla až když se mnou začala běhat moje maminka. Jsem společenský člověk a potřebuji kolem sebe lidi.

„Když jsem chtěla jít cvičit, manžel nebo maminka se postarali o děti.”

Cítila jsi při hubnutí podporu rodiny?

Do hubnutí mě nikdo nehnal, líbila jsem se jim taková, jaká jsem. Sama sobě jsem se ale nelíbila, a proto mě rodina podpořila. Když jsem chtěla jít cvičit, manžel nebo maminka se postarali o děti. Jsem totiž člověk, co jde raději ven a cvičí mezi lidmi, kde mám větší motivaci.

Změna postavy je kromě cvičení také o stravování. Jak to probíhalo u tebe?

Vzhledem k tomu, že jsem byla v těhotenství závislá na čokoládě a sladkém pití, prvním krokem bylo vysazení sladkých jídel a pečiva. Zpočátku jsem se bála vzít do úst cokoliv sladkého, abych zase nepřibrala 20 kilo :-) Po čase jsem oslovila výživovou poradkyni, která pro mě sestavila jídelníček na míru. Dodržovala jsem ho jen pár dní, ale naučila jsem se i díky němu stravovat zdravě sama. A občas si už dám i něco sladkého.

Co si myslíš, že je při hubnutí nejdůležitější?

Cvičení a strava jsou samozřejmě důležité, nejen pro hubnutí, ale i pro zdravý životní styl. Hubnutí je ale především v hlavě. Na začátku jsem chodila 4x denně k zrcadlu a hledala nedostatky. Manžel mi říkal, že jsem krásná a já mu to neustále vyvracela. Porovnávala jsem tucet fotek, všechny stejné. Až když jsem se začala fotit po měsíci, výsledky byly opravdu vidět. A já měla obrovskou radost a novou motivaci!

Máš nějaké doporučení pro ostatní maminky, které chtějí zhubnout?

Maminkám, které nevědí, jak začít se stravou, bych doporučila zainvestovat do výživové poradkyně. Dozvědí se, kolik čeho si můžou dát. Časem se naučí stravovat samy a půjde to i s vlastními jídly, která vyhovují jak chuťově, tak finančně. Stravu bych podpořila vhodnými doplňky pro spalování, které na cestě za super postavou pomohou. Cvičit doporučuji především pro zábavu, důležité je vybrat si sport, který je bude bavit. Protože jedině u toho vydrží. Je dobré napsat si reálný cíl a jít za ním. S dětmi to není vždy jednoduché, ale existují různá cvičící videa, není třeba chodit rovnou do posilovny. Hlavní je to nevzdat!


Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty