Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
I matka na plný úvazek může cvičit, stačí vtáhnout do děje partnera i děti

I matka na plný úvazek může cvičit, stačí vtáhnout do děje partnera i dětiTo, že ses stala ženou v domácnosti i matkou zároveň, z tebe nedělá otroka plotny, vysavače ani žehličky. Manželské a mateřské povinnosti se dají skloubit s tvým volným časem i s cvičením, které tak miluješ. Pokud toužíš po tom, abys vypadala sexy vedle kočárku, když smažíš řízky u sporáku i při manželských „povinnostech“, my tě při tvých snahách podržíme. I ty totiž můžeš být láskyplnou maminkou, výbornou kuchařkou i sebevědomou ženou, která se sama sobě líbí. Zvládnout cvičení na mateřské není jednoduché, ale my ti fandíme – a snad aspoň trošku pomůžeme k tomu, aby sis lépe uspořádala čas.

Vyžeň partnera z gauče

Udělej si ze svého muže sparing partnera ve fitku nebo třeba při běhání. Slaďte outfit a vyrazte na cestu za super postavami! A protože řada sportovců už ví, že ve dvou se to fakt líp táhne, přibývá sportů, na které jeden prostě nestačí. Vyzkoušet můžete třeba párovou jógu, která posílí jak mužské, tak ženské tělo. Nenechte se ale zmást pomalejšími pohyby, dá vám pořádně zabrat.

Máte-li starší dítě, pusťte se rovnou ve třech do akrojógy. Rozdělte si role, jeden by měl být v pozici báze, druhý v pozici letce a třetí má roli spottera, který chrání letce před pádem a pomáhá mu přejít do dalších pozic.

Po přečtení předchozích řádků tě možná napadne řada výhod, které s sebou cvičení s partnerem, případně i potomkem, přináší. Nás napadají například tyto plusy:

Pohyb vás sblíží – společný koníček vás k sobě přitáhne, rázem si budete blíž nejen fyzicky, ale i psychicky.
Vybudujete si důvěru – co si budeme povídat, u řady cviků je potřeba jištění toho druhého. A právě tady se ukáže, jak druhému věříte a jestli se na něj dokážete stoprocentně spolehnout. Když vás při párové józe nenechá manžel či přítel spadnout na zem, jste sladěni.
Užijete si nespoutanou radost – až se vedle sebe při cvičení pořádně zapotíte, endorfiny budou lítat vzduchem a rázem dokážete hodit všechny všední starosti za hlavu.
Partner si tě bude cenit – když muž vidí, jak žena maká na své postavě, aby se mu stále líbila, zvětší to jeho ego. Jen mu řekni, že to děláš pro sebe a pro jeho krásné oči!

Seber dětem mobily a rozhýbej jim kostru

Možná se budeš po následující větě ohrazovat, ale my se jen tak nenecháme! Cvičit se dá s dětmi v opravdu každém věku. Ano, i s kojencem! Se „školkáčkem“ si zacvičíš, a ještě se společně zasmějete. Dětem školou povinným pohyb prospěje obzvláště. Aspoň na chvíli zapomenou na Xbox, mobil, tablet nebo počítač. Podívejme se na to, jaké cvičení se hodí pro maminku s dítětem:

1. Cvičení s miminkem v kočárku – už jsi slyšela nebo četla o strolleringu? To je pro maminky, které se musí neustále držet kočárku, doslova pecka! Jde o cvičení na čerstvém vzduchu, které je založeno na sportovní, dynamické chůzi s kočárkem. Máš-li dítko v kočárku, využij tohoto přirozeného a efektivního pohybu, který tě vrátí do formy po porodu. A neboj, nebude to jen o chození, u kočárku se dá provozovat kardio cvičení i posilování se zaměřením na ženské problematické partie.

2. Když zrovna nejde do školky – s dítětem školkového věku se dá také hýbat ažaž. Udělej si z dítěte činku a cvič s kamarádkou venku nebo doma. Takové široké dřepy s dítětem na ramenou nebo zpevňování prsních svalů a paží vleže na zádech s dítětem, kterému uděláte „letadlo“, určitě stojí za vyzkoušení. Když podržíš dítě v náruči a dáš si poctivé výpony na špičkách, budeš mít lýtka jako laň.

3. Upevni pouto se školákem – větší dítě je super parťák ke cvičení. Začněte spolu běhat do přírody nebo jezdit na kole, kromě svalů utužíte i vztahy a lépe společně zvládnete pubertu. S holkami je to jednodušší, ty prostě chtějí být za fešandy. U kluků to uhraj na pořádné svaly, které se budou líbit spolužačkám. Můžete spolu zkusit činky, ty těžší, potomek lehčí, cviky stejné. Vzpomeň si vedle svého dítěte na soutěživost a dej si s ním challenge v planku nebo dřepech.

Pohyb je zábava, ne rutina

Cvičte spolu pravidelně. V létě si zajeďte zaplavat k oblíbenému rybníku. Když je za okny sychravo či mráz, odsuň konferenční stůl a křeslo v obýváku, sezvi rodinu a navrhni všem společné cvičení, za které bude odměna v podobě dobré večeře. Abyste se nedohadovali, kdo bude předcvičovat, nechte to na zkušeném trenérovi. Třeba ve videu.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty