Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak skloubit cvičení, zaměstnání a péči o rodinu? Tady máš pár tipů

Jak skloubit cvičení, zaměstnání a péči o rodinu? Tady máš pár tipůZatímco jako dítě sis představovala kolotoč v podobě pořádného řetízáku a vznášejících se labutí, v dospělosti nabralo toto slovo úplně jiný rozměr. Kolotoč zažíváš každý den, jen má podstatně jinou podobu. Už ráno máš možná pocit, že by ses potřebovala rozkrájet. Vypravit potomka do školy či školky, jít na osmihodinovku do práce, po ní napsat s dítětem úkoly a místo odpočinku hurá na domácí práce a vaření! Je večer, sbíráš poslední kousky energie a myslíš na to, kam dostat své oblíbené cvičení, kterému jsi dříve dopřávala tolik času. Vidíš se v tom? Pokud ano, mrkneme se na tvou situaci víc zblízka a najdeme řešení.

Kolikrát týdně se věnovat sobě

Inu, sobě by se člověk měl věnovat minimálně pár minut denně. Nejsi robot, takže si najdi čas i sama na sebe, na ticho, klid a své vlastní myšlenky. Cvičení, to už zabere více času. Pokud chceš zhubnout, chtělo by to dát si do těla aspoň 3× týdně. Pokud si chceš udržet fyzičku, dopřej si cvíčo třeba 2× za týden. Jestliže tě honí čas a tvarování figury nemůžeš dát víc než dva pořádné tréninky týdně, podpoř své snahy ideálně Fat Killerem. Dej si ho vždy 15 minut před cvičením, ale užívej ho i v dny, kdy za sportem nevyrážíš. Když zapiješ tobolku Fat Killeru před odchodem do práce, věř, že budeš spalovat i tak. Rozhodně více, než když svému tělu žádného pomocníka nedopřeješ.

Možná by ses divila, kolik kalorií dokážeš spálit i při činnostech, u kterých bys to vůbec nečekala. Když přidáš spalovač tuků, bude i luxování nebo vaření účinnější. Zaměřili jsme se na pálení kalorií u holek o váze okolo 65–75 kg. Mysli na to, že hodnoty jsou orientační a platí v případě, že se daným činnostem věnuješ hodinu v kuse.

• luxování = 274 kcal
• mytí nádobí = 175 kcal
• drhnutí podlahy = 380 kcal
• péče o dítě (zvedání, koupání atd.) = 210 kcal
• vaření (samozřejmě bez uždibování) = 175 kcal
• žehlení = 160 kcal
• běžný úklid v domácnosti = 174 kcal
• nakupování = 288 kcal
• sezení u televize nebo mobilu = 100 kcal
• chůze po rovině rychlostí 6 km/h = 380 kcal

A zajímavost na závěr tohoto výčtu: Věděla jsi, že při orgasmu spálíš najednou 470 kcal? No tak když neklapne cvičení…

Kde a jak cvičit, když jsi příliš busy

Padlo u tebe rozhodnutí, že si párkrát do týdne zajdeš do fitka, zaběhat do lesa nebo si zacvičit s kamarádkou? Paráda! Teď jen kde najít čas. Tady máš 5 tipů:

1. Zajisti si napevno hlídání – čas na sebe prostě musí mít každý. Promluv tedy s partnerem, maminkou, tetou nebo babičkou, zda by v určité dny a hodiny nepohlídali na hoďku či déle tvou ratolest. Nebo si najmi chůvu, dnes už jde o poměrně běžnou záležitost, a navíc existují agentury, které poskytují ověřené chůvy.

2. Řekni rodině, kdy nebudeš k dispozici – tenhle bod tak trochu souvisí s předchozím. Ty ho ale můžeš využít i v případě, že na cvičení nikam neodcházíš, ale prostě se jen chceš zavřít v pokoji bez toho, aby se manžel ptal, co bude k večeři, a dítě se dožadovalo mámina poponášení. Dovol si na kliku umístit cedulku „NERUŠIT“.

3. Choď cvičit večer, když dítě usne – večerní cvičení má velkou výhodu v tom, že z tebe odplaví veškeré napětí, které jsi za celý den nastřádala. Na tuhle denní dobu se hodí posilování, pilates, kalanetika, ale třeba i běh. Večer ovšem zapomeň na spalovače, které obsahují kofein. Nemohla bys po cvičení usnout a ráno bys vypadala jako mátoha.

4. Máš home office? Jsi ve výhodě – pokud pracuješ z domova a jsi paní svého času, máš velkou výhodu. Zajdi si zacvičit dopoledne, když máš muže v práci a dítě ve školce nebo ve škole. Na hodinu a půl se od práce určitě můžeš utrhnout, doženeš ji hned po tréninku. Bude ti to i víc pálit a zvládneš toho víc!

5. Cvič doma podle videa – ať už jsi v obýváku nebo v pracovně, místo k rozložení podložky na cvičení se určitě najde. Pak už stačí jen pustit některé z mnoha videí, podle kterých se dá účinně rozpohybovat tělo. Chceš video, podle kterého vyrýsuješ pekáč buchet? Nebo se chceš zaměřit na štíhlá stehna a pevný zadeček? Mrkni na stránky, kde najdeš vše pohromadě.

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty