Silový trénink nebo kardio: Co je lepší na hubnutí?

Silový trénink nebo kardio: Co je lepší na hubnutí?

Pohyb je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Udržuje nás v dobré kondici, má příznivý vliv pro zdraví a zlepšuje náladu. Pokud ses rozhodla začít hubnout, pak bys pohyb rozhodně měla do svého plánu zařadit.

Výhody kardia během hubnutí

Mezi aerobní aktivity neboli kardio řadíme například jízdu na kole, rotoped, běh, bruslení, plavání a další podobné aktivity, které jsou zaměřené na vytrvalost a fyzickou zdatnost.

- Během cvičení spaluješ více kalorií a tím můžeš snáz dosáhnout kalorického deficitu.

- Kardio aktivity by měl zařadit do života každý, jelikož zlepšují fyzičku, snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění a riziko vzniku cukrovky 2. typu.

- Kromě toho zlepšují mozkové funkce, což využiješ během zkouškového období, ale i v práci.

- Kardio ti zlepší náladu, budeš se cítit lépe a FIT!

- Při kardiu můžeš poslouchat oblíbený podcast, sledovat film nebo seriál a spojit příjemné s užitečným.

PROČ SPORTOVAT BĚHEM HUBNUTÍ? Základem úspěšné redukce tuku je kalorický deficit. Příjem energie tedy musí být menší než výdej. Hubnutí bude mnohem snesitelnější, pokud budeš moct pořádně jíst. Aby tvůj příjem mohl být co nejvyšší, zařaď do svého plánu cvičení. Každý pohyb se počítá, a to i úklid, doběhnutí na autobusovou zastávku, běhání za dítětem na hřišti… všechny tyto aktivity se nasčítají a přinášejí ti benefity pro tělo i psychiku.

KOLIK KARDIA ZAŘADIT DO TRÉNINKOVÉHO PLÁNU? Ideálně dělej kardio 3krát týdně. Doporučuje se alespoň 45 minut pohybové aktivity, jelikož chvíli trvá, než tělo nastartuje spalování tuků. Podpoř spalování a dej si před tréninkem nejprodávanější spalovač tuku pro ženy FAT KILLER.

 

CHCI SPALOVAT KALORIE

 
doplňky na hubnutí


Výhody silového tréninku během procesu hubnutí

Dalším důvodem, proč posilovat, i když chceš primárně hubnout, je udržení svalové hmoty. Když hubneme, nechceme hubnout svaly. NAOPAK! Svaly si chceme udržet. Čím více svalů, tím rychlejší metabolismus. Budeš více spalovat, pro udržení štíhlé linie si budeš moct dovolit více jíst a vypracovaná postava vypadá lépe než jen ta vyhublá. Ani v redukci bys proto neměla zapomínat na silový trénink.

Najdi si svoje fitko v největším katalogu posiloven Fiton.cz.

- Zvýší ti podíl aktivní svalové hmoty. Z tvého těla se stane „výkonná mašina“ na spalování.

- Budeš moct více jíst.

- A navíc budeš vypadat skvěle!

- Po posilování budeš mít pořádně nastartovaný metabolismus a tvé tělo bude spalovat kalorie i po tréninku během regenerace.

- Budeš silnější, budeš fit a zvýší se ti sebevědomí.

- Silový trénink tě nakopne, budeš mít více energie, budeš odolnější a zlepší ti náladu.

 
Posilování

Spoj silový trénink a kardio a dosáhni vysněné postavy

Jak vidíš, jedno bez druhého nebude fungovat. Na silový trénink nezapomínej ani při hubnutí. Kardio zařazuj, i když zrovna nejsi v redukci. Veškeré pohybové aktivity mají příznivý vliv na zdraví. Ale samozřejmě platí, že VŠEHO S MÍROU. Nic se nemá přehánět. Důležitá je také regenerace, spánek a psychická pohoda. Najdi si pohyb, který tě bude bavit a dělej ho s láskou. Pohyb není nutnost, je to privilegium. Děkuj svému tělu za to, co dokáže. Hýčkej si ho. Udržuj ho v kondici a ono se ti odvděčí.

Pokud nevíš, jak na to, přidej se k nám do VIP Programu. Máme pro tebe cvičební lekce pro maximální spalování kalorií, ale i pro vypracování sexy postavy. Naše fitness trenérky vědí, jak dosáhnout té nejlepší formy, tak pojď si pro změnu! S námi a našimi tréninkovými plány to budeš mít jednodušší.

 

JDU CVIČIT

kardio cvičení
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty