Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Začni zdravě jíst. Výživová poradkyně Janička ti pomůže

Začni zdravě jíst. Výživová poradkyně Janička ti pomůžeSprávná úprava jídelníčku je prvním krokem k dlouhodobému hubnutí. Neustále tápeš ve stravě a nevíš, jaké potraviny jsou pro tebe vhodné? Zeptej se naší výživové poradkyně Janičky, co jíst, když chceš zhubnout!

Jana není ve výživovém poradenství žádný nováček. Po dokončení studia nutriční terapeutiky začala pracovat pro Centrum Petra Havlíčka, kde za 8 let působení pomohla zdravě zhubnout tisícům lidí. Zkušenosti sbírala při sestavování jídelníčků i při osobních konzultacích s klienty.

Jídelníček na míru podle tvých dispozic

Nyní je tu Janička pro tebe a ty si od ní můžeš nechat sestavit jídelníček přesně na míru, kde ti prozradí, co jíst podle tvých tělesných dispozic. Dodá doporučení na 5 jídel denně po dobu jednoho měsíce a navrhne vhodné kombinace potravin k snídani, svačině, obědu i večeři. 
Poradenství i pro lidi se zdravotními problémy

Máš zdravotní omezení a nejsi si jistá, jestli je jídelníček pro tebe vhodný? Jako vystudovaný nutriční terapeut může Jana pomoci se stravováním i lidem s různými zdravotními komplikacemi. Pokud chceš mít naprostou jistotu, napiš jí na WhatsApp a zeptej se přímo na tvůj problém. Společně už přijdete na to, jestli je pro tebe jídelníček na míru to pravé ořechové.

Zeptej se Janičky i na cokoliv dalšího ohledně stravování. Poradí ti, jak začít jíst vyváženě, aby ses cítila a vypadala skvěle!

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty