Mlsej zdravě. Slaďoučká maková kaše je plná vitaminů

Mlsej zdravě. Slaďoučká maková kaše je plná vitaminů

Mák se může jevit jako obyčejná potravina, přitom je v něm ale mnohem více. Věděla jsi třeba, že obsahuje až 12x více vápníku než kravské mléko? A to není všechno! I proto jsme pro tebe připravili skvělý recept z máku, na kterém si skvěle pochutnáš.

Kromě vápníku, který je dobrý na kosti, obsahuje mák také například vitamin E, což je skvělý bojovník proti vráskám. V neposlední řadě zlepšuje díky obsahu mnoha vitaminů pleť, vlasy i nehty a pravděpodobně se ti bude i lépe spát.Ještě jsme tě nepřesvědčili, abys ho zařadila do svého jídelníčku? Tak s námi pojď zkusit naší oblíbenou makovou kaši.


SUROVINY (1 porce):

30g jemných ovesných vloček
20g proteinu Ladylab
2 PL mletého máku
1 PL chia semínek
1 PL slunečnicových semínek
200ml mléka či vody
sladidlo dle chuti

KOUPIT PROTEIN


POSTUP:

Všechny suroviny kromě proteinu dáme do hrnce a zalijeme mlékem či vodou. Vaříme na mírném plameni, dokud nám kaše nezhoustne. Následně hrnec stáhneme z plotny a do kaše přimícháme protein. Kaši přendáme do mističky, dozdobíme čerstvým ovocem, vysokoprocentní čokoládou či oříškovým máslem. Nech si chutnat!

Náš tip: Tuto kaši si můžeš udělat i ve studené verzi. Smíchej všechny suroviny s mlékem či vodou ve skleničce, dobře ji uzavři, dej do lednice a nech ji tam přes noc. Ráno budou všechny suroviny nasáklé a kaše hotová - skleničku si pak můžeš už jen hodit do kabelky a vyrazit z domu.
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty