Spalovač tuků: Proč se vyplatí ho užívat?

Spalovač tuků: Proč se vyplatí ho užívat?

K čemu jsou spalovače tuků? Proč se vyplatí si vzít tobolku před tréninkem? Jaké mají účinky a kdy a jak je používat? To a mnohem víc se dozvíš v tomto článku. Tak pojď si pro vysněnou postavu. S našimi pomocníčky to budeš mít mnohem jednodušší.

6 důvodů, proč si dát před tréninkem spalovač

1. Spalovače přeměňují tuk na energii, proto jsou skvělým pomocníkem při redukci hmotnosti.

2. Tobolka před tréninkem ti nastartuje spalování na plné obrátky. A ty tak spálíš mnohem víc kalorií.

3. Spalovače mají vysoké stimulační schopnosti.

4. FAT KILLER dokáže potlačit únavu a dodá ti energii na kvalitní trénink.

5. Zvyšuje výkonnost.

6. Dostane z tebe maximum!

FAT KILLER


Jak funguje spalovač tuků

Spalovače tuků přeměňují tuk na energii. Jsou tedy skvělým pomocníčkem při hubnutí. Dej si tobolku FAT KILLERU 15 až 30 minut před tréninkem a pojď spalovat kalorie na plné obrátky. FAT KILLER jsme vyvinuly speciálně pro ženy, aby byl pro tělo co nejšetrnější a zároveň co nejefektivnější.

Náš spalovač obsahuje pomerančovník hořký, L-karnitin, guaranu a je doplněný o přírodní polyfenoly. Jednou z nejdůležitějších látek obsažených v tobolce je bezesporu kofein. Právě díky kofeinu v kombinaci s dalšími aktivními látkami se účinně zmobilizují tukové zásoby, zrychlí se jejich přeměna a nastartuje se spalování.

jak spalovat kalorie

Jak působí spalovač tuků na tělo

Určitě to znáš, když do sebe kopneš ranní kávu… FAT KILLERU se jeho stimulační schopnosti nedají odepřít. Pořádně tě nabudí do tréninku, a to i když máš zrovna špatný den, nechce se ti a necítíš se plná energie. Spalovač tuků tě probere a ty tak budeš moct podat větší výkon. Ženy nám píšou, že se během tréninku mnohem více potí a mají pocit, že ze sebe dostaly maximum!

Pozitivní účinky kofeinu:

- Potlačuje únavu

- Nakopne tě pořádnou dávkou energie

- Zvyšuje výkonnost

- Zrychluje metabolismus

- Zvyšuje spalování kalorií

- Zlepšuje soustředěnost

- Zrychluje a zlepšuje myšlení


Kofein

Kdy a jak užívat spalovač tuků

Spalovač tuků slouží jak ke zlepšení sportovního výkonu, tak k redukci tuku. Pokud je tvým cílem progres – ať už na fyzičce nebo na postavě, tak můžeš zařadit FAT KILLER. V tréninkový den se užívá cca 15 minut před cvičením, v netréninkový den si vezmeš tobolku ráno po jídle.

Pozor! Spalovače tuků můžeš užívat až od 18 let. Není vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem a kardiaky, těhotné a kojící ženy.

Naše doplňky stravy pro podporu hubnutí můžeš mezi sebou libovolně kombinovat. Společně fungují nejlépe! Pokud chceš dosáhnout maximálních výsledků doporučíme ti naši TOP 3 v balíčku Chci se zbavit tuku. Výhodný balíček obsahuje nejprodávanější spalovač tuků FAT KILLER, Carnitin a noční spalovač NIGHT BURNER, abys mohla spalovat kalorie i při spánku.Chci se zbavit tukuJak vidíš, spalovače mají smysl a pomohou ti k dosažení cíle.


spalovač tuků

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty