Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Spalovač tuků: Proč se vyplatí ho užívat?

Spalovač tuků: Proč se vyplatí ho užívat?K čemu jsou spalovače tuků? Proč se vyplatí si vzít tobolku před tréninkem? Jaké mají účinky a kdy a jak je používat? To a mnohem víc se dozvíš v tomto článku. Tak pojď si pro vysněnou postavu. S našimi pomocníčky to budeš mít mnohem jednodušší.

6 důvodů, proč si dát před tréninkem spalovač

1. Spalovače přeměňují tuk na energii, proto jsou skvělým pomocníkem při redukci hmotnosti.

2. Tobolka před tréninkem ti nastartuje spalování na plné obrátky. A ty tak spálíš mnohem víc kalorií.

3. Spalovače mají vysoké stimulační schopnosti.

4. FAT KILLER dokáže potlačit únavu a dodá ti energii na kvalitní trénink.

5. Zvyšuje výkonnost.

6. Dostane z tebe maximum!

 

FAT KILLER


Jak funguje spalovač tuků

Spalovače tuků přeměňují tuk na energii. Jsou tedy skvělým pomocníčkem při hubnutí. Dej si tobolku FAT KILLERU 15 až 30 minut před tréninkem a pojď spalovat kalorie na plné obrátky. FAT KILLER jsme vyvinuly speciálně pro ženy, aby byl pro tělo co nejšetrnější a zároveň co nejefektivnější.

Náš spalovač obsahuje pomerančovník hořký, L-karnitin, guaranu a je doplněný o přírodní polyfenoly. Jednou z nejdůležitějších látek obsažených v tobolce je bezesporu kofein. Právě díky kofeinu v kombinaci s dalšími aktivními látkami se účinně zmobilizují tukové zásoby, zrychlí se jejich přeměna a nastartuje se spalování.

jak spalovat kalorie

Jak působí spalovač tuků na tělo

Určitě to znáš, když do sebe kopneš ranní kávu… FAT KILLERU se jeho stimulační schopnosti nedají odepřít. Pořádně tě nabudí do tréninku, a to i když máš zrovna špatný den, nechce se ti a necítíš se plná energie. Spalovač tuků tě probere a ty tak budeš moct podat větší výkon. Ženy nám píšou, že se během tréninku mnohem více potí a mají pocit, že ze sebe dostaly maximum!

Pozitivní účinky kofeinu:

- Potlačuje únavu

- Nakopne tě pořádnou dávkou energie

- Zvyšuje výkonnost

- Zrychluje metabolismus

- Zvyšuje spalování kalorií

- Zlepšuje soustředěnost

- Zrychluje a zlepšuje myšlení

 
Kofein

Kdy a jak užívat spalovač tuků

Spalovač tuků slouží jak ke zlepšení sportovního výkonu, tak k redukci tuku. Pokud je tvým cílem progres – ať už na fyzičce nebo na postavě, tak můžeš zařadit FAT KILLER. V tréninkový den se užívá cca 15 minut před cvičením, v netréninkový den si vezmeš tobolku ráno po jídle.

Pozor! Spalovače tuků můžeš užívat až od 18 let. Není vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem a kardiaky, těhotné a kojící ženy.

Naše doplňky stravy pro podporu hubnutí můžeš mezi sebou libovolně kombinovat. Společně fungují nejlépe! Pokud chceš dosáhnout maximálních výsledků doporučíme ti naši TOP 3 v balíčku Chci se zbavit tuku. Výhodný balíček obsahuje nejprodávanější spalovač tuků FAT KILLER, Carnitin a noční spalovač NIGHT BURNER, abys mohla spalovat kalorie i při spánku.Chci se zbavit tukuJak vidíš, spalovače mají smysl a pomohou ti k dosažení cíle.


spalovač tuků

 

 

 

 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty