Martina: Proměna mi toho dala neskutečně moc!

Martina: Proměna mi toho dala neskutečně moc!

Martina je další účastnicí proměny s Ladylab. Holky měly sestavený jídelníček od Janičky, cvičily s VIP PROGRAMEM a užívaly naše fitness pomocníčky. Martinka na sebe může být pyšná, protože dokázala významně snížit procenta tuku v těle z 36 % na 26 %. Jak to dokázala? To se dočteš v rozhovoru.

1. Co tě přimělo přihlásit se do proměny?
Přihlásit se do proměny mě přiměla má přebytečná kila. Byla jsem 2 roky po porodu a váha ukazovala to samé číslo. Nejvyšší čas něco dělat. Popravdě by mě ani nenapadlo, že vyhraju. Byla jsem jediná výherkyně na Instagramu na profilu Ley Skálové, nemohla jsem tomu uvěřit. Když jsem si ale s Péťou domlouvala schůzku, uvěřila jsem, že je to fakt a já mám jedinečnou příležitost se sebou něco udělat. To, že nás bude ve výzvě víc a budeme se moc podporovat, jsem zjistila záhy a byla jsem zvědavá, jaké to bude. Každopádně to byla moje osobní výzva a výsledek stojí za to!

2. Co tě na tvém novém režimu nejvíce překvapilo? Zjistila jsi například, co si dříve dělala při cestě za vysněnou postavou špatně?
Co jsem dělala špatně jsem podvědomě věděla. Jedla jsem málo, špatně kombinovala potraviny a nedodržovala intervaly. Přes den jsem moc jíst nemusela, a to způsobovala večerní mlsání :( Jediné, co jsem dodržovala už předtím, byla plnohodnotná snídaně. Pro mě je totiž snídaně základ dne. Nejvíce mě překvapila různorodost a rozmanitost jídelníčku. Byla jsem maximálně nadšená. Mohla jsem si vybírat podle toho, na co mám momentálně chuť a vařila jsem si pro sebe, ale i pro rodinu. Žádné omezování pečiva pro mě bylo velké, ale milé překvapení.

Proměna s Ladylab

3. Co pro tebe při hubnutí bylo nejtěžší? Měla jsi i slabé chvilky, kdy si to chtěla vzdát?
Nejtěžší pro mě bylo naučit se plánovat jídlo na cesty. Tedy mít svačinu s sebou, případně i oběd, abych nehladověla. Dříve jsem si totiž říkala: "Ne, najím se pak v klidu doma." Ale když jsem se někde zdržela, tak jsem po příjezdu domů měla pocit, že sním celou ledničku. Kdežto když mám jídlo s sebou, tak pocit hladu nenastane. Slabé chvilky občas nastaly, ale jelikož jsme měly s holkami skupinku, kde jsme se podporovaly, tak to bylo snazší. Ve skupince s námi byly i holky z Ladylabu – Péťa, Míša i Janička. Případné osobní konzultace, s kteroukoliv z jmenovaných dam, byly k nezaplacení. Podpora dam z Ladylabu, holek z proměny, rodiny, lidí z okolí a můj sen o lepší postavě byly dostatečný hnací motor.

4. Jak jsi spokojená s jídelníčkem od Janičky? Pociťovala si během hubnutí hlad?
Jídelníček od Janičky je dělaný hlavou a srdcem a je to to nejlepší, co mě potkalo! Snažila jsem se s jídlem skamarádit již řadu let, ale stále jsem bojovala a marně. Asi 2-3 jídelníčky jsem si už nechávala na míru dělat, ale buď mě neoslovil, nebo jsem se musela do něčeho nutit. Kdežto to, co mám nyní doma, je můj růžový poklad a už ho nikdy nedám z ruky! Když jsem dodržovala časové rozestupy mezi jídly a "neošidila" jsem se nějakou rychlovkou, tak hlad ani chuť nikdy nenastaly.

5. Jak ti jde pravidelné cvičení s VIP PROGRAMEM?
Pravidelné cvičení s VIP Programem je jedním slovem geniální. Avšak ani po dvou měsících nejsem schopná udržet s Míšou stoprocentní krok. Někdy se prostě musím vydýchat dříve, ale cvičení vždy odcvičím na 100 %. Každopádně každým cvičením jsem na tom po fyzické stránce lépe a lépe.

Fitness proměna

6. Oblíbila sis některé Ladylab doplňky stravy? Které jsou tvé nejoblíbenější a proč?
Již dříve jsem si do stravy nebo po cvičení dopřávala protein, takže když mi ho Janička zařadila do sladké snídaně, byla jsem nadšená. Protein byl tedy jeden z doplňků, co jsem si oblíbila. Ale na první dobrou jsem se zamilovala do mořského kolagenu LADY COLLAGEN, který už NIKDY nedám z ruky! Nemůžu ale opomenout ani spalovače, u mě vede Carnitin a Turbo.

7. Kde na sobě vidíš největší výsledky?
No Míšo, u téhle otázky jsem chvíli přemýšlela a víš co? Největší změna nastala v mé hlavě. To, co mi ukáže osobní váha, už je jen číslo, ale není pro mě směrodatné. Naučila jsem se mít ráda jídlo a s radostí a chutí si ho připravit a sníst ho. Největší výsledek cítím a vidím v pase, břiše. Ale i ostatní partie se změnily. Vše je pevnější a moje ruce zase dostaly tvar, žádná "rozkydlá hmota" :D


Výsledky po 8 týdnech hubnutí:

Váha: -3,3 kg

Pas: -6 cm

Boky: -2 cm

Paže: -2 cm

Stehna: -1 cm

hubnutí s ladylab

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty