6 tipů, jak se vrátit po dovolené zpět do režimu

6 tipů, jak se vrátit po dovolené zpět do režimu

Snažíš se zhubnout, a tak cvičíš, jíš zdravě, dodržuješ zdravé návyky, a pak odjedeš na dovolenou, kde se utrhneš ze řetězu… Přichází výčitky, nemůžeš se zbavit rozežranosti a cvičit se ti už nechce. Žádný strach! Víme, jak s tím bojovat.

Dovolená je prospěšná pro regeneraci, odpočineme si a načerpáme sílu do dalších dnů. Nemusíš se cítit provinile, že sis užívala a nedodržovala striktně svůj nastavený plán. Třeba ti tato pauza dokonce i pomohla. Ale nyní jsi už z dovolené doma a je na čase vrátit se zpět do režimu. Jak na to? Na to se podíváme v tomto článku.

Jak se vrátit po dovolené zpět do režimu?

1. Hladovění není cesta! Vyhni se extrémům.

2. Jdi na to postupně, ať nepřepálíš začátek.

3. Vytvoř si tréninkový plán.

4. Dodržuj pravidelnost ve stravě a pravidlo 80 na 20.

5. Nezapomínej na pitný režim. Pij ideálně čistou neperlivou vodu.

6. Nauč se chodit spát ve stejný čas a vyspi se alespoň 7 hodin.

 

CHCI ZHUBNOUT

 
Hubnutí v létě

1. Netrestej se hladověním

V úvodu článku jsme nakousli téma výčitek. Minulost nezměníš a jsme si jisté, že to za to stálo! Rozhodně se nyní nepouštěj do žádných hladovek, nesmyslných detoxů a dalších extrémů. Prostě najeď zpět na režim, na jaký jsi byla zvyklá před dovolenou. Jídlo nyní potřebuješ, i když jsi ho na dovolené měla nadbytek.

Pokud bys začala hladovět, brzy by tě doběhl vlčí hlad. Rázem bys toho spořádala mnohem více, než tvé tělo potřebuje. Dostala by ses do koloběhu hladovění a přejídání a z toho se pak dostává velmi těžce. Pojď na to rozumně!

2. Nepřepal začátek, pojď na to pomalu

Zpátky v režimu neznamená, že si dáš 3hodinový trénink ráno i večer a pojedeš stoprocentní fitness stravu. Nesnaž se být dokonalá, nikdo z nás není. Pojď na to postupně a s rozumem. Dej si po delší době trénink, který tě úplně neodrovná, ale příjemně nabije novým elánem do cvičení.

Pokud by sis například totálně zničila nohy při tréninku na spodní část těla, druhý den by ses nemohla ani hnout, a to už by pak i ten další trénink stál za nic. Nedělej svému tělu takové šoky.

Cvičení v létě

3. Naplánuj si tréninky

Předpokladem úspěchu v hubnutí je plánování! Vezmi si svůj plánovač nebo diář a ujasni si, které dny budeš cvičit. Když budeš mít jasný řád, snáz se ti bude do režimu vracet. Pokud nevíš, jak si takový tréninkový plán sestavit, vstup do VIP PROGRAMU. Máme pro tebe připravený kompletní tréninkový plán na doma. Každý den budeš vědět, co a jak cvičit. Nestane se ti, že bys nějakou partii zanedbala. Naše trenérky ti ukážou správnou techniku a ty tak výsledky budeš vidět ještě rychleji.

4. Jez pravidelně

My jsme zastánci pravidla 80 na 20. 80 % tvého jídelníčku by mělo být tvořeno minimálně průmyslově zpracovanými potravinami. Strava by měla být pestrá, vyvážená a bohatá na živiny. Zbylých 20 % využij pro vše ostatní, co máš ráda.

Abys nehladověla, měj u sebe vždy svačinku. Doporučit ti můžeme například proteinové tyčinky Lady Snack, dietní svačinky DIET SNACKS, Jerky nebo třeba oříšky. Buď vždy připravena, ať tě hlad nepřekvapí.

Svacinky

5. Zaměř se na pitný režim

Pitný režim při hubnutí by měla tvořit zejména čistá neperlivá voda. Pro zpestření můžeš zařadit vodu s citronem, BCAA nebo třeba mořský kolagenový nápoj LADY COLLAGEN s příchutí jahůdek nebo citrusů.

6. Nepodceňuj spánek

Spánek je posledním dílem skládanky úspěšného hubnutí. Naučila ses na dovolené ponocovat? Je samozřejmé, že to nepůjde hned zpět, ale určitě by ses měla snažit zkvalitnit spánek. Choď spát vždy ve stejný čas a pohlídej si, abys naspala alespoň 7 hodin.

Nechtěj vše hned, zbytečně se nestresuj a naplánuj si návrat zpátky do režimu. Děláš to pro sebe – na to pamatuj.

Jak se vrátit do režimu

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty