Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Zbav se tuku rychle!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

Proměna / 6 měsíců - 15 kg

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek cvičí podle ní, tak pojď se přidat k nám i ty. Vysněnou postavičku máš na dosah, stačí jen udělat první krok! 

Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, ruce a paže a při FULL BODY tréninku dáš zabrat celému tělu! A co takové hodinové spalovačky nebo fitness výzvy? Garantujeme ti, že tričko nezůstane suché. 

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, fitness program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. 

Šajna

Trenérka fitness

Šajna má ve VIP PROGRAMU svou vlastní kategorii Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. 

Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šajnou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem se Šajnou tě dostane do životní formy. S námi je to hračka! 

My tě v tom nenecháme! Tak přestaň se vymlouvat a začni hned.

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Ukázkový jídelníček, jak jíst zdravě, i když nestíhám!

Ukázkový jídelníček, jak jíst zdravě, i když nestíhám!Od rána do večera se v práci nezastavíš, poté přijdeš domů a potřebuješ rychle uklidit, vyvenčit psa, obstarat děti i manžela, ještě by sis ráda zacvičila… Ale kdy máš vzít čas na to, aby ses postarala o svůj zdravý jídelníček?

Nevěš hlavu, jde to! Máme pro tebe ukázkový jídelníček do diety, pokud zrovna nemáš čas stát hodiny u plotny a složitě vyvařovat. Hubni s rozumem a hlavně chytře! Není to žádná věda, to ti ukážeme.

Ideální jídelníček, když nemám čas

Máme pro tebe ke stažení ideální jídelníček do diety, pokud nemáš času nazbyt, ale chtěla bys žít zdravě a shodit přebytečná kila. Stáhni si svůj jídelníček, inspiruj se a dosáhni konečně výsledků. Je to snadnější, než si myslíš.


Pro stažení jídelníčku zadej e-mail:
Ukázkový jídelníček když nestíhám

Proč je důležité jíst pravidelně?

Určitě jsi to už někdy zažila… Celý den nestíháš jíst, odbýváš se, a pak přijde domů z práce, konečně si sedneš na gauč k televizi a v ten moment tě přepadne vlčí hlad! Nekontrolovatelně se cpeš, a nakonec toho sníš mnohem více, než by tvé tělo potřebovalo. To je přirozená reakce organismu na celodenní hladovění. Nenech hlad, ať tě ovládne, raději jez pravidelně!

Proč je lepší si jídlo připravovat předem než kupovat?

Pokud si jídlo předem nepřipravíš, velmi snadno sklouzneš k objednání si nezdravé mňamky, abys co nejrychleji uspokojila své prázdné bříško. Pokud budeš mít připravené s sebou zdravé jídlo, nebudeš muset nic objednávat, ušetříš peníze i kalorie. Přece jen budeš vědět, co vše si do jídla dala, zatím co objednané jídlo v sobě může skrývat přemíru tuku, o kterém nebudeš mít ani tušení…


Hubnutí s Ladylab


Jak jíst, když jsem zavalena prací?

Pracuješ od rána do večera, přesčasy na denním pořádku, v práci se na chvíli nezastavíš, ale přesto chceš jíst zdravě a hubnout? Jde to, ale musíš být připravena! Plánuj si jídlo dopředu, dělej si krabičky a vše si pečlivě přichystej. Kdo je připraven, není zaskočen.

A na závěr tu pro tebe máme…

5 tipů, jak jíst zdravě, když nestíhám

1. Plánuj si jídlo dopředu.

2. Chystej si jídlo s sebou do krabiček.

3. Nezapomínej na svačinky.

4. Kupuj si jídlo, které si můžeš vzít kamkoliv, např. proteinové tyčinky LADY SNACK nebo DIET SNACK.

5. Blesková příprava jídla je základ. Co takhle zdravá instantní kaše, která je hotová během minuty?


Jídelníček, když nestíhám

Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty