Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Anička s námi zhubla 10 cm v pase!

Anička s námi zhubla 10 cm v pase!Anička se přihlásila do proměny s Ladylab. Společně s dalšími holkami z proměny měla sestavený jídelníček od Janičky, cvičila s VIP PROGRAMEM a užívala naše fitness pomocníčky. Anička dokázala zhubnout neuvěřitelných 10 cm přes pas a pokračuje dál! Jak se jí to povedlo? To se dozvíš v rozhovoru!

1. Co tě přimělo přihlásit se do proměny?

Do proměny jsem se přihlásila díky coronaviru. Nechtěla jsem, abych už vůbec nic nedělala. Byla jsem skoro rok jen doma a potřebovala jsem změnu. Blížilo se léto a já chtěla konečně začít pracovat na sobě. Kdysi jsem dělala profesionálně krasobruslení a měla jsem úžasnou postavu a fyzičku. To vše jsem prostě chtěla zpět a soutěž o proměnu s Ladylab přišla zrovna v ten nejlepší čas. Takže jsem sebrala všechnu odvahu, co ve mně byla a odpověděla na dotazník s vědomím, že mě stejně nevyberou, ale štěstěna byla na mé straně!

2. Co tě na tvém novém režimu nejvíce překvapilo? Zjistila jsi například, co si dříve dělala při cestě za vysněnou postavou špatně?

Tak rozhodně mě nejvíce překvapilo, že málo jím. Vlastně jsem musela jíst více a častěji. Trvalo mi dlouho, než jsem si na to zvykla. Nejdříve jsem začala jen se čtyřmi chody a to snídaně, oběd, večeře a druhá večeře. Poté si tělo samo řeklo, že má hlad a přidali jsme ještě svačinky. Teď už bez svačinek nedám ani ránu.

Hubnutí s Ladylab


3. Co pro tebe při hubnutí bylo nejtěžší? Měla jsi i slabé chvilky, kdy si to chtěla vzdát?

Nejtěžší pro mě byla strava, byla jsem vlastně jediná z rodiny, co si musela vařit zvlášť, protože to ostatní nechtěli. I když jsem se vůbec nemusela nijak extra omezovat. Mohla jsem mít například moje milované těstoviny, bohužel ne s pořádnou smetanovo-sýrovou omáčkou.  Slabé chvilky rozhodně přišly. Jelikož jsem díky krasobruslení měla úrazy kolen, tak se ta zranění občas ozvala. Díky kolagenu ale to bylo méně časté než dříve při snaze za svou postavou. Rozhodně přišly i chvilky, kdy jsem se na to vše chtěla vykašlat, ale holky z proměny a Péťa s Miškou, mě každý den velmi nabudily a za to jsem jim moc vděčná.

4. Jak jsi spokojená s jídelníčkem od Janičky? Pociťovala si během hubnutí hlad?

Jídelníček od Janičky bylo velmi milé překvapení. Jak už jsem řekla předtím, nemusela jsem se nijak extra omezovat, což pro mě byla veliká úleva. Měla jsem na výběr z velkého množství potravin. Hlad jsem pociťovala až po měsíci proměny. Jelikož jsem nebyla na svačiny zvyklá, jela jsem jen se čtyřmi chody. Tělo si ale pak řeklo, že potřebuje "palivo" a Janička mi hned na to jídelníček bez problémů upravila.

Proměna Anička


5. Jak ti jde pravidelné cvičení s VIP PROGRAMEM?

Musím se přiznat, že jsem na sebe pyšná, jak zvládám pravidelně cvičit. Dříve jsem to po týdnu snažení hned vzdala, ale tady nebyla potřeba. Videa jsou velmi různorodá, proto je to taky i veliká zábava.

6. Oblíbila sis některé Ladylab doplňky stravy? Které jsou tvé nejoblíbenější a proč?

Za mě určitě Turbo a protein Choco Bueno. Turbo mě nakoplo nepředstavitelným způsobem, že jsem se ani nepoznávala. No a protein, tak ten mi pomáhal zahnat chutě na sladké. Když jsem si ho dala, tak to bylo jako pít kakao. Nebo ráno do snídaně. No prostě mňam!

7. Kde na sobě vidíš největší výsledky?

Rozhodně na břiše. Skoro se mi ztratila "madla lásky" a splasknul mi ten můj pupíček. Ještě teda musím zapracovat na vytvarování, ale největší výsledek rozhodně vidím tam. Ostatní mi ještě říkají, že největší rozdíl vidí na nohách, ale mě spíš přijde, že vylézají krásně vyrýsovaná stehna.

proměna s ladylab


Výsledky po 8 týdnech hubnutí:

Váha: -3 kg

Pas: -10 cm

Boky: -7 cm

Paže: -1 cm

Stehna: -1 cm

 Jak zhubnout v pase

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty