Erika odolala sladkému a zhubla!

Erika odolala sladkému a zhubla!

Erika se zúčastnila proměny s Ladylab. Holky měly sestavený jídelníček od Janičky, cvičily s VIP PROGRAMEM a užívaly naše fitness pomocníčky. Erice se povedlo shodit 6 cm přes pas a celkově zredukovat tuk v těle. Tohle je další ukázka toho, že když se chce, všechno jde.

1. Co tě přimělo přihlásit se do proměny?

Ladylab mám ráda – dalo by se říct, že mám doma vše. Holky jsem dlouho sledovala. A když jsem v práci (kam mi pořád chodí balíčky) řekla o proměně, tak mi bylo řečeno, že nemám váhat a zkusit to. A to jsem to zkusila.

2. Co tě na tvém novém režimu nejvíce překvapilo? Zjistila jsi například, co si dříve dělala při cestě za vysněnou postavou špatně?

Překvapilo mě, jak rychle jsem si zvykla na pohyb. Měla jsem i týden, kdy jsem jela bez regenerace. A pak jak se cvíčo a jídelníček daly najednou zvládat. Určitě špatně jsem dělala a to pohyb – nebyl dostačující.

 Erika z proměny


3. Co pro tebe při hubnutí bylo nejtěžší? Měla jsi i slabé chvilky, kdy si to chtěla vzdát?

Nejtěžší bylo někdy odolat sladkému ale Hunger Control mi moc pomohl. Vzdát jsem to chtěla asi tak v půlce, kdy jsem toho měla moc v práci a myslela jsem, že nedám cvičení, ale pak jsem zjistila, že cvíčo je nej relax od psychické práce.

4. Jak jsi spokojená s jídelníčkem od Janičky? Pociťovala si během hubnutí hlad?

Jídelníček od Janičky mě dost překvapil. Nejdřív jsem myslela, že mi to tak vyhovovat nebude, když nebudu mít konkrétní jídlo, ale pak jsem se v tom našla. Mohla jsem si kombinovat, jak jsem chtěla. Vlastně i některá jídla se mnou jedli i doma. Hlad jsem rozhodně neměla. Líbilo se mi varianta ovoce a zeleniny. Když už jsem nevěděla, co udělat, koukla jsme na blog a bylo vyhráno. Janička mi zodpověděla vždy dotazy. Sladily jsme výběr tyčinek (miluji ty Ladylab – takže do obchodu pro ně už nechodím).

Erika z proměny


5. Jak ti jde pravidelné cvičení s VIP PROGRAMEM?

Myslím, že na jedničku :-)

6. Oblíbila sis některé Ladylab doplňky stravy? Které jsou tvé nejoblíbenější a proč?

Za mě TurbíčkoCarnitin a Fat Killer, ale mám ráda i Night Burner a teď po novu melounový Bcáčka. Ale mám opravdu doma vše, takže to je pro mě dost těžká otázka. Joooooo a kolagen naprostá topka – ten ke snídani nikdy nechybí.

7. Kde na sobě vidíš největší výsledky?

Rozhodně bříško a to mám za sebou dva císařské řezy a myslela jsem, že ho nikdy nedám už ani o kousek dolů a šlo to o 6 cm. Což je pro mě dost velkej úspěch, ale rozhodně nekončím a jedu dál.

 
Erika z proměny

Výsledky po 8 týdnech hubnutí:

Váha: -3 kg

Pas: -4 cm

Boky: -3 cm

Paže: -3 cm

Stehna: -1 cm

Proměna Erika

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty