Nejúčinnější cviky na břicho

Nejúčinnější cviky na břicho

Nic není zadarmo, pro krásné bříško musíš makat. Připravili jsme pro tebe článek plný těch nejefektivnějších cviků pro pevné a ploché břicho. Začni dřít a pojď si pro výsledky. Za takové bříško se v krátkém letním topu stydět nebudeš.

Jak cvičit, když chci pevné a ploché břicho?

1. Cvič komplexně celé tělo.

2. Posilování bříška zařaď nanejvýš 3 – 4krát týdně.

4. Kombinuj kardio a posilování.

5. Zaměř se na správnou techniku provedení.

Trenérka Míša má pro tebe ve VIP PROGRAMU speciální kategorii Sexy bříško za 6 týdnů! Tréninkový plán je sestavený tak, aby tě dovedl k výsledkům. Jednotlivé cviky ti Míša vysvětlí a ukáže ti správnou techniku.

Chci sexy bříško


Přítahy kolen


Jak často cvičit břicho?

Nedoporučujeme cvičit každý den a už vůbec ne jen jednu partii! Posiluj komplexně celé tělo, jedině tehdy uvidíš výsledky. Když budeš od rána do večera dělat sklapovačky, nepovede to ke krásnému bříšku. Dej zabrat celému tělu a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění.

Doporučujeme cvičit cca 4 – 5krát týdně. Je na tobě, zda si rozdělíš trénink dle partií (např. 2krát týdně vršek těla, 2krát týdně spodek těla) nebo pojedeš každý trénink jako FULL BODY. Každopádně bříško bys měla procvičit 3 – 4krát týdně. Můžeš si po tréninku nohou dát třeba pár cviků ještě na bříško nebo zapojit po kardiu posilování bříška. Je to jen na tobě.

Ono se to nezdá, ale bříško zapojuješ i při jiných cvicích, které na něj nejsou přímo cílené. Dokonce i při dřepech si můžeš všimnout, že pracuje střed těla.


Cvik na břicho

Co cvičit, když chci zhubnout bříško?

Nejlépe uděláš, pokud budeš kombinovat kardio s posilováním. Při kardio aktivitách spálíš více kalorií, pořádně se zapotíš a budeš hubnout tuk. Zařadit můžeš například běh, jízdu na kole, jízdu na kolečkových bruslích, tanec, plavání a další podobné aktivity. Při posilování tělo zpevníš a zformuješ. Nechtěj pouze štíhlou postavu, chtěj krásně pevnou postavu.

My pro tebe máme zásobník cviků v E-booku: Bříško snů. Jedná se o tréninkový plán na 4 týdny, který byl sestaven profesionálními trenérkami tak, abys konečně dosáhla výsledků. Součástí E-booku jsou nejen tipy na cviky pro pevné bříško, ale také vzorový jídelníček. E-book si můžeš stáhnout do mobilu, tabletu či počítače a cvičit kdykoliv a odkudkoliv vlastním tempem.


Sklapovačky


Správná technika posilování bříška

Na první místě bude vždy správná technika cviků. Při online cvičení tě trenérka Míša Mrázková navede a jednotlivé cviky ti vysvětlí. Míša ve svých videí vysvětluje nejen jak cvik provést, ale také jak dýchat a na co si dát pozor.

Skvělý je také náš interaktivní E-book: FULL BODY – Dokonalá postava, kde pokud klikneš na cvik, tak se ti ukáže video s názornou ukázkou provedení. Chceme, abys cvičila správně!

Nejlepší cviky na břicho

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty