Jak zhubnout rychle do plavek?

Jak zhubnout rychle do plavek?

Léto klepe na dveře. Už máš postavičku do plavek? Samozřejmě si vždycky můžeš koupit o číslo větší plavky, ale pokud ses rozhodla letos okouzlit ostatní svou TOP formou, tak pro tebe tipy, jak zhubnout co nejrychleji a co nejsnadněji.

10 praktických tipů do diety

1. Plánuj si jídlo dopředu!
2. Nakupuj jen zdravé potraviny. Co oči nevidí… Když to nebudeš mít doma na očích, nebude tě to lákat.
3. Jez více za méně kalorií. Potraviny, které mají velký objem, ale málo kalorií, to jsou například: salátová zelenina, kořenová zelenina, nízkotučný tvaroh, luštěniny, brambory, houby, meloun…
4. Přidej ke každému jídlu porci zeleniny.
5. Zaměř se na dostatek minerálů a vitamínů, případně si můžeš dopomoct doplňky stravy.
6. Jez v klidu. Soustřeď se na jídlo. Nikam nespěchej.
7. Nehltej. Každé sousto si pořádně vychutnej.
8. Jíš stále stejně a přibíráš? Zmenši porce.
9. Pij čistou vodu (vyhni se slazeným limonádám a alkoholu).
10. Často se přežíráš? Nemůžeš odolat? Zkroť své chutě doplňkem stravy HUNGER CONTROL.


Chci zhubnout do plavek


Jde zhubnout rychle?

Hubnutí je běh na dlouhou trať. A jak možná tušíš, po rychlém zhubnutí může přijít také jojo efekt. Vždy bude záležet na tvé startovní váze, jak moc rapidně změníš jídelníček, kolik pohybu zařadíš a mnoha dalších faktorech…

Chceš zhubnout rychle na svatbu nebo nějakou akci? Pak ti může pomoct náš přírodní odvodňovač WATER FIGHTER, který s nadbytečnou vodou v tvém těle okamžitě zatočí. Ty splaskneš a budeš se cítit jako znovuzrozená.


Hubnutí do plavek


Co cvičit, když chci zhubnout?

Rozhodla ses letos v létě zazářit? Bez práce nejsou koláče, tak pojď si s námi upéct pořádný břišní pekáč.

Pro začátek bude stačit cvičení 3 – 4krát týdně. Cvič minimálně 45 minut až 1 hodinu. Tělo začíná spalovat tuky ze svých zásob až za nějaký čas, proto nějaké cvičení 20 minut denně nebude mít takový efekt, jako když to protáhneš na 45 minut.

Nevíš, jak začít s hubnutím? Máme pro tebe nadupaný VIP PROGRAM trenérky Míši Mrázkové. Aktuálně zde najdeš žhavou novinku – online lekce Rychle do plavek. Jedná se o ten nejintenzivnější program, jaký tu ještě nikdy nebyl. Budeš spalovat kalorie, pořádně se potit a zpevňovat postavičku. Chceme, aby ti to v létě slušelo.


Rychle do plavek


Ve VIP PROGRAMU najdeš videa zaměřená na kulatý a pevný zadeček, štíhlé nožky do kraťásků, ploché a pevné bříško do letních topů… no zkrátka vše, co potřebuješ, abys odjela kvalitní trénink a dosáhla výsledků. Pojď do toho s námi! Za takovou postavičku se v plavkách rozhodně stydět nebudeš.

Když vydržíš, brzy na sobě pocítíš změny. Nevzdávej to a makej dál. Zdravé hubnutí to není jen správně nastavený jídelníček a pohyb, ale také zvládnutý stress managment, regenerace a kvalitní spánek. Hoď se do klidu a ujasni si priority. Děláš to pro sebe.


Jak zhubnout do léta

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty