Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou! Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním trénikovým plánem, který tě dostane do formy!

Makej na sobě doma před televizí a ušetři tak balík peněz za fitko.

Se mnou cvičíš jen za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem Miška a v Ladylab připravuji fitness videa už přes rok. Za tuto dobu jsme s týmem natočili desítky videí, podle kterých už cvičí tisíce holek v Čechách i na Slovensku.

A teď pro tebe mám novinku! Nadupaný fitness VIP program, který tě dostane do formy.

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou prodloužená a poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš! Nemusíš tedy přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede! A navíc, videa budou každý týden přibývat, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sledujte nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Prozradíme, při jaké teplotě cvičit pro rychlejší spalování

Prozradíme, při jaké teplotě cvičit pro rychlejší spalováníMyslela sis, že čím více se potíš, tím více spaluješ? Že cvičení ve vyhřátých místnostech z tebe dostane největší množství tuku? Pak tě následující článek asi překvapí. Nic totiž není, jak se může zdát, a více potu ještě neznamená vyšší energetický výdej. Vlastně je to právě naopak.

Co se s tělem děje v teple?

V teple se tělo pochopitelně více potí. Byla by však chyba plést si tento pot s tukem. To bys musela být po každé hot józe, kde snadno propotíš dva ručníky, třeba o dvě kila lehčí. A asi víš, že tak to úplně nefunguje. Je pravda, že bezprostřední váhový úbytek je po cvičení v horku výraznější. Jedná se ale především o vodu, kterou si tělo nabere zpět při následné hydrataci.

V teplém prostředí jsou na organismus kladeny velké nároky ohledně termoregulace, která usilovně pracuje na snižování teploty. Tento proces startuje masivní pocení, jež tělo ochlazuje a zabraňuje přehřátí. Sám o sobě ale nestojí příliš mnoho energie. Pamatuj tedy, že větší pocení hned neznamená vyšší dlouhodobý váhový úbytek, a přílišné navlékání například na běhání tak nedává moc velký smysl.

Proč je chladnější prostředí lepší?

Pobyt v chladu rovněž spouští v těle termoregulační mechanismy. Tentokrát však pracují trochu odlišně a využívají jiné zdroje. Musejí zajistit zahřátí těla, přičemž sice nedochází k výraznému pocení, ale spotřebují nějakou tu energii navíc. Nižší teplota nakopává metabolismus a už jen samotný pobyt v chladnějším prostředí zajišťuje lepší spalování.

Možná jsi slyšela o věhlasném Sněžném muži a takzvané Wim Hofově metodě. Dle výzkumů i dlouholetých zkušeností tohoto holandského otužilce dochází v chladnějším prostředí k přeměně bílé tukové tkáně na hnědou a mimo dalších zdravotních benefitů, jako je posílení imunity nebo hormonální rovnováhy, také ke ztrátě nadbytečné váhy.

V kolika stupních tedy cvičit?

Není možné říci, jaká teplota je na cvičení ideální. Platí zde přímá úměra a čím nižší je teplota v místnosti, tím více energie musí tělo na zahřátí vynaložit, proto i více spaluje. Takže by se dalo říci, že čím větší zima, tím lépe.

Neznamená to ale, že se musíš okamžitě proměnit v polárníka a začít cvičit v chladicím boxu. Je třeba se otužovat postupně a i několikastupňové snížení teploty může podpořit spalování během cvičení. Pro pravidelný trénink si tak raději vybírej chladnější prostředí než vytápěné tělocvičny a celkově se zdržuj více v chladu. Samozřejmě vždy v ohledu na tvoje zdraví a tak, aby ses při tréninku nenachladila.

Hubni i ve spánku

Tělo spaluje nějakou tu energii prakticky pořád. I ve spánku platí, že chladnější prostředí je pro výdej energie lepší. Zkus proto ubrat také v zimě na vytápění a před spaním si pokoj pěkně provětrej. Když budeš chtít, můžeš vyzkoušet i náš Night Burner, který spalování ve spánku ještě více podpoří.Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty