Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 149Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
7 tipů, jak odolat chutím na sladké

7 tipů, jak odolat chutím na sladkéKazí ti přejídání tvé snahy o hubnutí? Nemůžeš se zbavit nutkání mlsat? Nauč se rozlišovat, zda se jedná o hlad, či o chuť. Pro někoho může být naprosto samozřejmé umět rozlišit tyto dvě „potřeby“, ale pro ty, co ještě tápou nad tím, jak porozumět vlastnímu tělu, pro ty je tento článek.

7 tipů, jak ovládnout své chutě a konečně zhubnout1. Někdy se říká, že hlad je převlečená žízeň, můžeš se proto zkusit napít.

2. Najdi si ve stravování pravidelnost.

3. Jez vědomě, jídlo do sebe neházej a užívej si ho.

4. Neuzobávej během dne, dodržuj pauzy mezi jídly (ideálně cca 3 hodiny).

5. Pokud ti 3 jídla denně nestačí, zařaď svačinky.

6. Nevynechávej jídlo! Vždy měj u sebe pro případ nouze něco za zub. Proteinové svačinky můžeš hodit do kabelky a hlad tě tak nikdy nepřekvapí!

7. Není mlsání jen špatný návyk? Změň ho! Místo přejídání se u televize jdi na procházku.

Pokud tě honí mlsná a pravidelně pořádáš nálety do spíže, pak by ti pomůže náš HUNGER CONTROL. Potlačí chutě na sladké, budeš mít pocit plného žaludku a nesníš více, než by tvé tělo potřebovalo. Na druhou stranu, pokud máš skutečný hlad, tvé tělo strádá, najez se! Hladovění není zdravá cesta k vysněné postavě.CHCI SE PŘESTAT PŘEŽÍRAT


Somatické projevy předurčují hlad

Kručí ti v břichu? Točí se ti hlava? Máš pocit prázdného žaludku? Cítíš se oslabená a bez energie? Kvalitní „motor“ svému tělu nedodáš čokoládou, která tě uspokojí jen na chvíli, ale pořádně výživově nadupaným jídlem. Pokud tě vlčí hlad přepadá neúměrně často, pak bude chyba někde v tvém jídelníčku.

Nástup pocitu hladu je pozvolný, chuť přichází okamžitě

Nejprve zbystříš, že již nemáš tolik energie, následně se dostaví kručení v břiše, bolest hlavy a další somatické projevy. Hlad se stupňuje a je čím dál větší. Oproti tomu chutě nemají pozvolný nástup, ale přichází nečekaně, okamžitě a chtějí uspokojit TEĎ HNED.


Zdravé mlsání


Myslíš na jednu konkrétní potravinu? Pak je to chuť

Pokud máš skutečný hlad, pak by tě uspokojila jakákoliv potravina. Když váháš nad tím, zda máš hlad, nebo chceš jen mlsat, pak si představ, že by sis dala porci brambor s kuřecím masem. Uspokojí tě to?

Oproti tomu chutě bývají na KONKRÉTNÍ potravinu. Může to být čokoláda, sušenky, bonbony, pizza, hamburger… Chutě tě ovládnou, když například projedeš kolem fast foodu anebo jen uvidíš na Instagramu fotografii.


Svačinky do diety


Emoce hrají ve stravovacích návycích velkou roli

Aktuální citové rozpoložení ovlivňuje v mnoha případech náš jídelníček. Jídlo je spojováno s pozitivními událostmi, jako je oslava narozenin nebo Štědrý den. Někdy máme potřebu dobrou náladu ještě podpořit lahodným dortíkem. Jindy když jsme po celém dni unavené a něco nás trápí, pak to jediné, po čem toužíme, je pořádný kus dortu na utěšení.

Pokud je tvým jediným naučeným mechanismem zvládání smutku jídlo, pak nemusí být zrovna tato berlička tou nejlepší. Nauč se bojovat se smutkem a se stresem jinak.Hlad nebo chuť

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty