Co dělat, když se hubnutí zastaví?

Co dělat, když se hubnutí zastaví?

Zpočátku jde hubnutí rychle, tělo reaguje skvěle na nový režim a ty máš pocit, že splaskáváš. Počáteční nadšení ale vyprší, když se hubnutí zastaví. Proč ta kila nejdou dál dolů? Co dělám špatně? V tomto článku jsme si pro tebe připravili seznam důvodů, které možná mohou za to, že dál nehubneš.

Možná potřebuješ upravit jídelníček

Pokud jsi zhubla již 10 kg, je možné, že budeš potřebovat upravit jídelníček na svou aktuální váhu. Požadavky na příjem energie se v závislosti na poměru tuků, svalů a dalších faktorech mohou měnit. Tím, že aktuálně přijímáš například 2 200 kcal, neznamená, že je to množství energie, které budeš přijímat již do konce života. Lidské tělo se mění, mění se naše požadavky.

- Každopádně si sáhni do svědomí, zda náhodou občas neuzobáváš mezi jídly. Ony se ty kalorie nasčítají. Když nebudeš v kalorickém deficitu, nebudeš hubnout.

- Pohlídej si také, abys přijímala dostatek bílkovin a vlákniny, která tě zasytí a má pozitivní vliv na trávení.

- A v neposlední řadě nezapomínej na dostatečný pitný režim!


Zdravý jídelníček


Zkus změnit pohybovou aktivitu nebo přidat zátěž

Dříve ti stačilo cvičit 45 minut 3krát týdně, postupně si tvé tělo na tuto aktivitu zvyklo a nyní potřebuje nový impuls. Možná je na čase prodloužit dobu cvičení, přidat na frekvenci nebo také změnit pohybovou aktivitu. Jedeš stále dokola to stejné cvičební video? Svaly už jsou na jednotlivé cviky zvyklé. Zkus proložit cvičení i dalšími pohybovými aktivitami. Co takhle vyzkoušet běh, zumbu nebo intervalové tréninky? Jen ať to není nuda!

Další možnosti je přidat zátěž. Zkus do své tréninkové rutiny zařadit také závaží ve formě činek nebo kettlebellu. Vyzkoušet můžeš také cviky s našimi odporovými gumičkami BETTER BOOTY. Každý nový impuls se počítá! Dej si pořádně do těla a uvidíš výsledky.


posilování


Podpoř hubnutí doplňky stravy

Máš vyšperkovanou stravu a pravidelně zařazuješ pohybové aktivity? Pak můžeš sáhnout ještě po doplňcích stravy. Za nás doporučujeme náš nejprodávanější spalovač pro ženy FAT KILLER, který v kombinaci s CARNITINEM nakopne tvůj výkon, podpoří spalování tuků a kila tak půjdou dolů rychleji.


CHCI SE ZBAVIT TUKU


Nepodceňuj spánek

Úspěšné hubnutí? To znamená vyvážená strava a pohyb, regenerace, zvládnutý stresový managment a také SPÁNEK. Spánek bývá mnohdy podhodnocován, přitom je tolik důležitý! Nestává se ti, že v poslední době špatně spíš? Uleháš do postele v různé časy a vstáváš unavená? Udělej vše pro to, abys docílila kvalitního a plnohodnotného spánku. Tady jsou naše tipy pro kvalitní spánek:

- Kofein si dopřávej v první polovině dne.

- Před spaním nejez těžká jídla a nenalévej se litry tekutin.

- Necvič těsně před spaním.

- Choď spát každý den ve stejnou dobu.

- Vyvětrej si.

- Nepodceňuj výběr kvalitní postele a matrace.


Hubnutí


Stres = překážka v hubnutí

Žijeme ve stresující době. Stres je všude okolo nás. Má ale cenu se trápit nad něčím, co stejně neovlivníme? Stres nevymizí, mnohdy proti němu nemáš ani šanci bojovat. Jediné, co můžeš ovlivnit, je to, jak na něj budeš reagovat. Ano, lehce se to řekne, ale konat je těžší. Nauč se stres zvládat. Najdi si obranné mechanismy, které ti pomohou.

Právě stres může být překážkou v hubnutí. Proto je vždy vhodné si říct, zda zrovna TEĎ je ta správná doba na hubnutí. Například před maturitou, státnicemi nebo při jiných příležitostech je lepší se na nějaké hubnutí vykašlat a jednoduše jíst zdravě a hýbat se tak, jak nám je to příjemné. Až hlava řekne, že je ten správný čas, můžeš se do toho opět s chutí pustit. Nelámej to přes koleno!

Proces hubnutí vyžaduje trpělivost a konzistentnost. Nepřestávej, nevzdávej a žij dál svůj zdravý životní styl. Největší odměnou ti bude zdraví a to, že se budeš cítit FIT ve svém těle.


když se hubnutí zastaví

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty