Bára Mottlová: Bez FAT KILLERU cvičit nejdu!

Bára Mottlová: Bez FAT KILLERU cvičit nejdu!

Modelka, zpěvačka a herečka Bára Mottlová se pustila do výzvy uběhnout letos 1 000 km. Co bylo a je její motivací? Jak se momentálně stravuje a trpěla někdy poruchami příjmu potravy? To a mnohem víc se dozvíš v exkluzivním rozhovoru.

Báru jsme vyzpovídaly a tohle nám o sobě prozradila:

1. Krásný den, Báro, řekněte našim čtenářkám, jak vás napadlo začít s výzvou uběhnout letos 1000 km?
Jsem člověk, který výzvy miluje. Motivuje mě to a vím, že nemůžu sedět na zadku. Běhat jsem začala před rokem s prvním lock downem a zamilovala jsem si to. Teď chci i něco dokázat. Sdílení na instagramu a další sledující, co se ke mně přidávají, mě nakopávají ještě víc.

2. Prozradíte nám, kolik jste již od začátku roku zhubla kg? Jde to podle vašich představ?
Mám dole asi tři kila, ale je pravda, že mám hodně svalů, které jsou těžší a zavodňují se tím, že hodně sportuju. Nějak si ale sport už neumím tak odříct. Možná by bylo nejlepší nejdříve díky omezení jídla pořádně zhubnout a pak začít zpevňovat. Ale cítím se takhle šťastnější.

Bára Mottlová


3. Co je vaší největší motivací k pohybu? Co děláte, když se vám zrovna nechce vyběhnout?
Musím cvičit ráno na lačno. To o tom ještě nepřemýšlím. Hlava je děsná brzda a odpoledne bych už běhat nebo cvičit nejspíš nešla vůbec. Ráno prostě vstanu, vezmu spalovač, než začne fungovat, vyvenčím pejska a pak prostě rovnou vyběhnu a hotovo!

4. Jak aktuálně vypadá váš jídelníček? Máte přehled o tom, kolik toho sníte?
Na jídle si vždycky zakládám. Jím pětkrát denně a za tenhle zvyk jsem vděčná. Myslím na to, abych měla hodně bílkovin. Mám ráda ovoce, ale bohužel se musím hodně nutit do zeleniny. Dělám si tak špenátový smootíčka. Rychle ho vypiju, ochutím si ho ještě zázvorem, což je přírodní antibiotikum, a mám s denní dávkou vystaráno. Není nad to si to trochu ulehčit.

5. Můžete se se čtenářkami podělit o ukázku, jak vypadá jeden váš „den na talíři“?
K snídani si ráda dám bílý jogurt s ořechy, chia semínka a čekankový sirup. K svačině zmiňované smoothie. K obědu mám ráda třeba pho bo nebo bum bo nam bo. K svačině pak kousek ovoce. A k večeři mám ráda třeba kousek sýra a proteinový chlebík.

Barbora Motllová


6. Jaké diety jste už za svůj život vyzkoušela? Dohnalo vás to někdy až k poruchám přijmu potravy?
Vůbec! Já jídlo miluju! Neumím si představit, že bych držela třeba hladovku nebo zvracela. To by byla vážně škoda! Ale diet jsem vyzkoušela celou řadu. Keto, sacharidové vlny, dělenou stravu... Ale nejvíc se mi stejně osvědčilo cítit se dobře a srovnat si to v hlavě. Když se přesvědčím, že chci opravdu zhubnout, prostě si čokoládu nebo jiný hříchy nedám. Prostě si řeknu "ne, raději budu hubenější". Né nadarmo se říká, že je všechno v hlavě. Jen to opravdové rozhodnutí něco stojí.

7. Používáte i nějaké spalovače a nakopávače Ladylab? Jaký je váš nejoblíbenější fitness pomocníček?
Určitě! Bez spalovače ani cvičit nejdu. Užívám i BCAA, proteiny, odpoledne si dám L-carnitin no pak taky noční spalovač. Klidně si spinkám a při tom hubnu – značka ideál!

 Rozhovor

 

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty