Nejlepší cviky pro sexy zadeček

Nejlepší cviky pro sexy zadeček

Připravily jsme si pro tebe článek, kde ti povíme, jak na krásný a pevný zadeček k nakousnutí. Zjistíš, že super výsledků dosáhneš i z pohodlí domova. Nemusíš chodit do posilovny, tohle jsou ty nejlepší cviky pro domácí cvičení!

Jak na dokonalý zadeček?

Dokonalý zadeček kardiem nezískáš, ten si musíš vymakat. Zároveň však není nutné ho každý den posilovat. Svaly, aby mohly růst, potřebují dostatečnou regeneraci. Zbytečně se proto nepřetěžuj. Samozřejmě neopomíjej ani jiné partie. Nožky, záda, střed těla, paže a ruce… Posiluj komplexně a sleduj, jak se tvé tělo mění.

Při posilování zadečku je důležitá především technika! V případě, že bys cvik neprováděla zcela správně, mohla by sis ublížit. Například by mohlo docházet k přetěžování beder, kloubů či celkovému nesprávnému držení těla.

Velmi důležité je soustředit se na maximální procítění svalů během provádění cviků. Můžeš udělat 100 dřepů a efekt žádný, nebo také 20 dřepů s plným procítěním, pěkně pomalu a precizně – to pak uvidíš výsledky. Soustřeď se na správné provedení a zapojuj svaly, které chceš, aby se tvarovaly! Vše začíná v hlavě, kočko.

efektivní cviky na zadek

Zásobník cviků pro pevný zadeček

Pevný a kulatý zadeček by chtěla mít každá z nás. Takový ale zadarmo nezískáš, musíš si jej vymakat! Je to partie, kterou je nutné cíleně posilovat. Pokud bys dělala jen hodiny a hodiny kardia, tak sice zhubneš nějaká ta kila, ale sexy křivky nezískáš.

Máme pro tebe zásobník cviků pro pevný zadeček! Okořeň svůj domácí trénink o tyto efektivní cviky. Pokud je začneš zařazovat do své fitness rutiny, brzy se dostaví výsledky. Mezi nejoblíbenější a nejúčinnější cviky na zadek patří zejména dřepy a výpady. Ale jelikož klasické dřepy a výpady jsou tak trošku nuda… Máme pro tebe i zajímavější obměny.

Nejlepší cviky na zadek

Tyto a další cviky pro krásnou postavu najdeš v E-booku FULL BODY – Dokonalá postava. Jedná se o interaktivní tréninkový plán na 2 měsíce. Sestavovaly jej zkušené fitness trenérky, které promyslely každičký cvik tak, abys dosáhla výsledků co nejrychleji.

E-book obsahuje efektivní cviky na zadek a nohy, na bříško, na záda i paže… no zkrátka na celou postavu. Cvičit můžeš kdykoliv a odkudkoliv. Kdyby sis náhodou nevěděla rady se správným provedením, klikneš na daný cvik a ukáže se ti video se správnou technikou. V tom je kouzlo inovativního interaktivního E-booku!

Pusť se do výzvy pro pevný zadeček

A pokud dáváš přednost online cvičení s trenérkou, pak ti můžete doporučit VIP PROGRAM, kde najdeš speciální kategorii s výzvou pro pevný zadeček. Tady na tebe čeká hned několik tréninkových videí zaměřených na nožky i zadek.

Trenérka ti cviky vysvětlí, pojede je s tebou, bude tě motivovat k nejlepším výkonům, a ještě si to parádně užiješ. Společně dosáhneme krásných výsledků. Tak jdeš do toho s námi?

JDU CVIČIT


Posilování na zadek

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty