Ladylab proměna - Denča

Ladylab proměna - Denča

Jsi jednou z těch, které o své proměně donekonečna mluví, ale skutek utek? Přesně takhle na tom byla i Denča. Veselá holka, která si občas povzdechla nad pár nadbytečnými kily. Jednoho dne to její sestru přestalo bavit a přihlásila Denču do naší proměny. Jsi zvědavá, jak dopadl výsledek? Přečti si rozhovor s Deniskou a inspiruj se i ty ke své proměně. Co tě přimělo zapojit se do proměny? 

Celá proměna byla neplánovaná. Proměnu zaregistrovala moje sestra, kterou už asi dost otravovalo, jak jsem pořád řešila nějaké diety, že musím zhubnout, pořád si stěžuju na svou váhu, ale nikdy pro to nic neudělám. Přihlášku vzala do svých rukou a pak už nebylo cesty zpět :)


Jaké jsi měla očekávání? 

Upřímně jsem na začátku žádné očekávání neměla. Nebylo to plánované, a tak jsem do proměny taky šla. Přijala jsem fakt, že budu muset asi hodně cvičit a dodržovat jídelníček. Věděla jsem, že to bude makačka, ale byla jsem ráda, že jsem nad sebou měla “Ladylab dozor”. 


V čem si myslíš, že byl největší problém v dosavadním hubnutí? 

Jedno slovo POHODLNOST a taky náročná práce, kdy jsem neměla čas vůbec na nic, natož ještě přemýšlet nad tím, co zdravého si uvařit. Ale především to byla pohodlnost a lenost, potřebovala jsem nějakou motivaci a pevnou ruku nad sebou. Když jsem zjistila, že budou zveřejněné fotky před a po, tak jsem prostě nemohla dopustit to, abych vypadala na obou fotkách stejně, což se naštěstí nestalo. :))


Jak se ti cvičilo podle našich videí a trenérek? 

Se cvičením jsem byla naprosto spokojená. Nejsem typ, který by se chodil předvádět do fitka. Cvičení z domu podle videí je pro mě daleko příjemnější. Jasně, občas to bolí :D, ale aspoň na vás nikdo nekouká jak funíte :D


Vyhovoval ti jídelníček a jak jsi se stravovala před proměnou? 

Jídelníček podle Janičky mi naprosto sednul. Dost mě překvapilo, že jsem měla daleko větší porce jídla, než před proměnou a i tak šla váha dolů. Janička je jednoduše profík a moc dobře ví, co komu sedne. A moje stravování před proměnou? Snídaně – buchty, koláčky, pizza rohlíky, bagety; oběd – většinou nějaké meníčko v restauraci, ale žádné saláty nebo odlehčená jídla, klidně jsem si dala bramborové knedlíky plněné uzeným masem, svíčkovou, smažák, burger a co se týče večeře, tak jsem nikdy moc nevečeřela, protože jsem většinou byla plná ještě z oběda. Samozřejmě jsem během dne stihla i nějaký ten dortík. Teď mám sestavený plnohodnotný jídelníček, podle kterého jsem se naučila vařit i z hlavy a je mi mnohem lépe. 


Jaké jsou tvoje nejoblíbenější produkty a proč? 

Určitě Hunger Control, dříve jsem se hrozně přejídala a Hunger mi s tímhle zlozvykem pomohl. Navodí pocit sytosti, takže se už nevrhám o půlnoci na lednici a neláduju do sebe jedno přes druhé, jako čuňátko.    


Kolik jsi vlastně zhubla a jak jsi se cítila při prvních viditelných změnách?

 Zhubla jsem kolem 4 kg, ale především jsem šla dolů v centimetrech. To že hubnu jsem sama na sobě moc nepozorovala. Je pravda, že jsem se cítila lépe, nebyla jsem nafouklá, ale jako první si toho začalo všímat okolí. Přítel mi říkal: „Ty jsi ale vážně nějaká hubenější.“ A to samozřejmě potěší nejvíc :)


Pokračuješ dále ve své proměně a udržení lepší kondice? 

Dostala jsem se na váhu, se kterou se cítím opravdu dobře a snažím se ji udržet. Necvičím už 5x týdně, ale pouze 2-3x týdně, snažím se ujít denně 8000-10000 kroků a celkově se více hýbat. 


Co si myslíš, že jako holky děláme špatně, když chceme shodit nějaké to kilčo? 

Podle mě je problém hlavně v tom, že nejsme trpělivé a chceme všechno hned. Myslíme si, že když týden nebudeme jíst, tak že zhubneme hned 5 kg. Když po týdnu nevidíme žádné změny, tak se na to většinou vybodneme. Dost z nás si taky neuvědomuje, že za úspěchem stojí kombinace pohybu i stravy.

Co bys doporučila ostatním podle vlastní zkušenosti?

Najít si nějakou zdravou motivaci a říct si, proč to děláme. Myslím si, že je hloupost to dělat třeba kvůli tomu, že chceme vypadat jako nějaká modelka na Instagramu. Motivace by měla vycházet z nás a hlavně bychom se měly cítit dobře. 


Změnila ti proměna nějakým způsobem život? 

Rozhodně jsem se naučila správně jíst. Zjistila jsem, že můžu jíst 5x denně a přitom nepřiberu. Jen je potřeba se nad jídlem zamyslet a necpát do sebe nesmysly. Proměna mě taky naučila správně cvičit, a taky mě to díky ní začalo bavit. Nikdy před tím bych neřekla, že se budu těšit, až si po práci půjdu zacvičit.


Prostor pro vzkaz ostatním holkám: motivace, povzbuzení, pozdravy… 

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu Ladylab a holkám, které se mnou proměnu podstoupily. Během celé proměny jsme se všechny navzájem podporovaly a motivovaly, byly jsme skvělý TEAM a staly se z nás dokonce i kamarádky :) A jestli se neustále rozhoduješ, kdy začít, tak na nic nečekej a jdi do toho hned!
Klidně holkám z Ladylab napiš a ony ti moc rády se vším poradí!
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty