Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou. Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním tréninkovým plánem, který tě dostane do formy!

Se mnou to zvládneš z pohodlí domova,

a to JEN za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem trenérka Miška a v Ladylabu připravuji fitness videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek v Čechách i na Slovensku cvičí podle mě, tak pojď se přidat k nám i ty.

Připravila jsem si pro tebe nadupaný fitness VIP program na doma. Postavičku si můžeš zformovat i z obýváků, kočko. 

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadeček a nohy, na bříško, ruce a paže a při FULL BODY tréninku rozhýbeš celé tělo! A co takové hodinové spalovačky? Garantuji ti, že tričko nezůstane suché.

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. A navíc, videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. My tě v tom nenecháme!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Tak přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Slevy

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Mýty a fámy o mražené zelenině

Mýty a fámy o mražené zeleniněČerstvá nebo mražená? Trend mražené zeleniny se dostává v moderní době stále více do popředí. Je mražení potravin šikovným pomocníkem v kuchyni, nebo zabijákem vitamínů a minerálů?

Mražená mrkev není polotovar!

Čerstvé rovná se dobré. Tato zakořeněná představa je naprosto přirozená. Spousta z nás stále vnímá mraženou zeleninu jako polotovar. Každopádně srovnávat mraženou mrkev s mraženou pizzou nebo jiným polotovarem je opravdu zcestné.

Je čerstvá zelenina opravdu čerstvá?

Většina druhů zeleniny, kterou najdeš v supermarketu se nepěstuje v České republice. Nejčastěji se k nám dováží ze Španělska, Itálie, nebo Maroka. Doba, kterou zelenina stráví na cestě z pole do tvé ledničky se pohybuje od dvou dnů do dvou týdnů, tudíž si asi umíš představit, co si musí zelenina po cestě zažít.
Nejvíce na vitamíny a minerální látky působí kyslík. Po 48 hodinách od sklizně klesne obsah vitaminu C až o polovinu a po sedmy dnech už zelenina neobsahuje vitamin C téměř žádný.
Dalším kamenem úrazu je sklizeň zeleniny. Některé druhy zeleniny do sebe dostávají nejvíce vitamínů a minerálů v posledních dnech zrání. Zemědělci je ale musí sklidit ještě před dozráním, aby „dozráli po cestě“ a do tvé lednice se nedostali jenom černé banány. Tím pádem je jasné, že příliš mnoho vitamínů nachytat nestihnou.

V čem je mražená zelenina lepší?

Neobsahuje konzervanty. Mražení je dostatečným konzervantem, tudíž se do ní žádné další látky nepřidávají. Na rozdíl od zeleniny čerstvé.

Zamrazuje se ihned po sklizni, tudíž je zde menší riziko šíření bakterií, plísní a všechny důležité vitamíny a minerální látky se v zelenině zakonzervují.

Další výhodou je určitě nižší cena a dostupnost. Určitě je dobré mít v mrazáku zásoby mražené zeleniny, pro snadnější vaření. Mražená zelenina ti vydrží a ty už se nebudeš muset dívat na unavenou rukolu a oschlý hrášek v ledničce, když se budeš snažit vymyslet něco dobrého k večeři.
Zelenina pro mražení se sklízí až po dozrání, tudíž má dostatek času do sebe „nasát“ dostatek vitamínů a minerálů než nazelenalý banán, který sem cestuje až z Nové Guineji, nebo rajče z Ameriky.

Jaká mražená zelenina je nejlepší?

Za mě jako nutričního terapeuta mohu doporučit mraženou zeleninu, která je sklízena v nejvyšším stádiu zrání a má tudíž nejvíce nutričních látek a zároveň se upravuje tzv. blanšírováním v páře. Je to proces, kdy se zelenina šetrným způsobem zbavuje nečistot, mikroorganismů a látek které by mohly zelenině ubírat její přirozené barvou, chuť a vzhled. Následně je šokově zamražena, čímž se uvnitř zachovávají vitamíny, minerály a další důležité živiny. Pro správný výběr stačí číst popisky a složení.
Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty