Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
5 rad, jak pečovat o vlasy II.

5 rad, jak pečovat o vlasy II.V prvním článku jsme si řekly, jak se k našim vlasům správně chovat, abychom je zbytečně nepoškozovaly a byly krásně lesklé a zdravé. Doufám, že sis mé rady osvojila a zapojila do své rutiny. Bez toho ti totiž ani ta nejdražší kosmetika nepomůže.

Jestli ti první článek utekl, tak klikni sem: 5 RAD, JAK PEČOVAT O VLASY I. 


Dnes jsem dala dohromady 5 nejčastějších otázek, na které se mě ptáte.


1. JAK ČASTO SI MÝT VLASY?

Méně je někdy více. Když si vlasy budeš mýt často, tak bude docházet k tomu, že se ti bude vysušovat pokožka hlavy a aby se chránila, bude produkovat více mazu, takže se ti vlasy budou více mastit.
Sama si hlavu myji 2 x týdně a úplně to stačí. Častěji pouze ve výjimečných případech, když mě čeká nějaká důležitá pracovní schůzka nebo společenská událost a chci být opravdu hezká. Když už je to za pět dvanáct,
tak udělám culík a je vyřešeno. 2. JAKÝ ŠAMPON POUŽÍVAT?

Tohle je velmi individuální věc. Šampon, který vyhovuje mně, nemusí vyhovovat tobě. Nejlépe uděláš, když zjistíš svůj typ vlasů a podle toho si konkrétní šampon pořídíš. Já sama používám například šampon pro větší objem.3. VADÍ ŽEHLENÍ VLASŮ?

Nejsem moc zastáncem žehličky. Občas po ní sáhnu, ale jen výjimečně. Spíše si pohraji s foukáním a pak není třeba vlasy vůbec žehlit. Tak či tak, bys měla použít správnou péči před tepelnou úpravou - sprej, který vlasy ochrání před vysokou teplotou žehličky, kulmy nebo fénu. 

Pokud máš vlasy suché a chceš si je trochu přežehlit, tak sprej určitě použij. Nezapomeň, že je důležité, nechat vlasy po spreji pořádně vysušit. Pomůžeš si třeba fénem a potom až můžeš použít žehličku. Vlasy musí být před žehlením 100% suché, jinak se poškodí.

4. JAK DOSTAT DO VLASŮ OBJEM?

Tak to je přesně můj problém. Vlasy mám dlouhé a díky tomu, že jsou těžké, nemám takový objem, jaký bych si přála. Abych do vlasů objem dostala, používám tužidlo. Vlasy si vyfoukám v předklonu a pak použiju mou tajnou zbraň - krepovačku, kterou si vlasy nakrepuji u kořínků.

Další možností je vlasy natupírovat, ale to osobně moc nemusím, protože se vlasy pak těžko rozčesávají
a mohlo by je to zbytečně poškodit.

5. VLASY MI NEROSTOU, CO S TÍM?

Pokud dodržuješ všech 5 pravidel z předchozího článku a vlasy ti i tak nerostou, může být problémem špatný životní styl a určitě by to chtělo vlásky vyživit zevnitř. Naše vlasy potřebují kvalitní péči zvenčí,
ale zároveň i zevnitř. Účinným pomocníkem jsou právě vitamíny, které podporují nejen růst, ale celkovou kvalitu a zdraví našich vlasů. 
A tak si říkám, že bychom tady s holkami v Ladylab mohly dát naše hlavy dohromady a společně s odborníky na slovo vzaté vytvořit recepturu vitamínů pro dokonalou hřívu, hmm? 
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty