Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

ZBAV SE TUKU RYCHLE!

Nadupaný VIP fitness PROGRAM tě dostane do životní formy!
Makej, hubni a tvaruj postavičku z pohodlí domova,  
a to JEN za 179Kč/měsíčně. 
  • Cvičební videa
  • Tréninkové plány
  • Výzvy
  • E-booky
  • Timer aplikace

Proměny s Ladylab

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

Proměna / 6 týdnů

icon_crown.svgRecenze

icon_crown.svgVIP trenérkyicon_crown.svg

Míša Mrázková

Trenérka fitness

Trenérka Míša v Ladylab připravuje videa pro domácí cvičení. Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, VIP Program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. Videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. Tréninkové plány ve VIP PROGRAMU pro tebe Míša sestavila tak, abys každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadek a nohy, břicho, paže i FULL BODY tréninky! Míša má pro tebe také kardio kickbox, hodinové spalovačky, cvičení pro pokročilé i začátečníky a nadupané fitness výzvy! 

Šárka Pokorná

Trenérka fitness

Šárka Pokorná to rozjíždí ve VIP PROGRAMU s kategorií Zhubnout fofrem. Její tréninková videa tě nabijí pořádnou dávkou energie. Bude to MASAKR, ale ty výsledky za to stojí. Součástí tréninkového plánu jsou videa zaměřená na celé tělo, pro pevný zadek a nožky, ale i na bříško a krásné sexy paže. Pojď spalovat kalorie, pořádně se potit, hubnout a tvarovat postavičku. Energická videa se Šárkou tě zaručeně budou bavit. Zbav se tuku rychle! Kategorie Zhubnout fofrem tě dostane do životní formy.

Hanka Kynychová

Trenérka fitness

Pro VIP PROGRAM natáčí videa také fitness ikona Hanka Kynychová. Pro Hanku Kynychovou je pohyb každodenní náplní života. Její tréninky jsou kombinací kardia a posilování. Energie, která sálá z jejích videí, nadchne ženy každého věku. Můžeš se těšit na tréninky, u kterých spálíš kalorie, ale i posílíš tělo a vybuduješ dokonalou fyzičku! Buď fit a v kondici v každém věku. Cvičení s Hankou Kynychovou je zábava i dřina, která ale nese výsledky. Dej se do pohybu v rytmu hudby a sleduj, jak se tvé tělo krásně mění. 

Jak vypadá VIP program?

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
5 rad, jak pečovat o vlasy

5 rad, jak pečovat o vlasyJAK NA DLOUHÉ A LESKLÉ VLASY 

Ne vždy jsem měla dlouhé a zdravé vlasy. Rostly mi po ramena a víc ne. Konečky roztřepené a celkově byly moje vlasy bez života. Toužila jsem mít dlouhou a lesklou hřívu, tak jsem si začala hledat informace, jak si pomoct. A sláva, povedlo se!
Ráda vám předám všechno, co vím, snad to pomůže i vám :)
ČESÁNÍ

Říkáš si, žádná věda, ale pokud to děláš špatně, tak si vlasy poškodíš, budou se lámat a konečky budou roztřepené. 
Jak na to správně? Vždy si nejdřív rozčesej konečky, jemně, žádné tahání a trhání… Pokud objevíš cucek, nejdřív jej rozděl prsty, pak až vezmi hřeben. Od konečků postupuj vždy výš a výš, až na jeden tah rozčešeš vlasy od kořínků až ke konečkům a vlásky budou pěkně hladké.
JEDNOU DENNĚ NESTAČÍ!

Sice jsem asi blázen, ale hřeben mám v autě, v práci na stole i v kabelce. Češu se kdykoliv mám příležitost, ale 3x denně by mělo stačit.MYTÍ VLASŮ

Čti pozorně, protože i to dělá spousta lidí špatně. 

Než půjdeš do sprchy, tak si vlasy učeš -> už víš, jak na to. Ve sprše si vlasy navlhči, vezmi šampon a do dlaně nanes množství zhruba o velikosti lískového ořechu - ano stačí to i na mé dlouhé vlasy pod zadek! Šampon si promni v dlaních a nanes na kůži u hlavy, jemně masíruj, žádné zmatené pohyby po celé hlavě, pouze u kořínků. Dost možná se stane, že šampon nenapění, nevadí! Opláchni a dej šampon znovu, tentokrát použij asi o polovinu menší množství. Teď už se vytvoří pěna, která ti bude stačit na celé vlásky.

Šampon si pořádně vymyj.Teď přijde na řadu kondicionér, ten nanes pouze do délek, nikdy ne od hlavy, kondicionér si na vlasech rozčeš, zase pěkně od konečků a pomalu. Doporučuji rozčesávat hřebenem na mokré vlásky. Když máš rozčesáno, můžeš opláchnout.

Teplotu vody si nastav tak, aby ti byla příjemná.
Tip ode mě! Na závěr vlásky propláchni úplně studenou vodou, vlasy se hezky uzavřou a budou lesklejší.
Pak je vysuš jemně ručníkem, ale nedrhni, jinak se ti budou třepit.


FOUKÁNÍ VLASŮ

Nedoporučuji česat mokré vlasy, protože jsou citlivé a mohly by se poškodit. Takže nejdřív vlásky vyfoukej fénem, teplota by měla být co nejstudenější, ale přiznám se, že sama mám střední stupeň, jinak bych foukala dvě hodiny :) Po vysušení už můžeš vzít hřeben a vlasy hezky rozčesat, přes kulatý kartáč je pak vytvaruješ do požadovaného účesu. To už je na tobě!

Co se vlasů týče, mám toho na srdíčku mnohem víc, ale tohle jsou základy, bez kterých to nikdy nepůjde!
Osvoj si, jak se správně česat, mýt a foukat si vlasy, udělej z toho rutinu a já se mezitím pustím do dalšího článku.
Kdyby ses chtěla zeptat na něco konkrétního, tak nám klidně písni na Instagramu a já ti ráda odpovím :)


Tvoje Petruška

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty