Jak cvičit podle e-booku DOKONALÁ POSTAVA

Jak cvičit podle e-booku DOKONALÁ POSTAVA

Už dlouho přemýšlíš nad opravdu viditelnou změnou, ale nevíš, kde začít? Právě máš jedinečnou šanci tento bod zlomu překonat! Pokud patříš mezi ty, které jsou nerozhodné a stále neví, jak a kdy se do toho pořádně opřít, tak jsi tady správně!

Vytvořili jsme unikátní tréninkový e-book na 2 měsíce, který tě nejen navede na cestu zdravého životního stylu, ale naučí tě také správně cvičit, mít se ráda a největší odměnou ti budou viditelné výsledky už za pár týdnů.
E-book jsme připravili ve spolupráci s našimi profesionálními trenérkami, které přemýšlely nad každičkým cvikem a jejich kombinacemi tak, aby cvičení podle e-booku bylo opravdu maximálně efektivní.JAK E-BOOK FUNGUJE:
Tréninkový plán obdržíš na svůj email v elektronické podobě. Můžeš si ho tak pohodlně stáhnout do svého mobilu, počítače, tabletu, nebo si jej vytisknout a mít jej neustále u sebe. Obrovskou výhodou tohoto e-booku je to, že se přizpůsobí každé z nás, ať už se cvičením začínáš nebo cvičíš denně :)
Intervaly cvičení jsou jasně dané v horní části tréninkového plánu. Četnost provedení jednotlivých cviků, ale už záleží na tvé aktuální kondici. Někdo stihne cvik zopakovat 20x někdo zase 10x. Nemusíš se vůbec bát, že bys trénink nedokázala dojet až do konce :) Postupně se budeš dostávat do lepší kondice a tréninky začnou být tím pádem intenzivnější.
8 tréninkových týdnů je přehledně rozepsáno na několika listech e-booku a každý cvičební den má svou vlastní stránku s názvy a obrázky jednotlivých cviků. PDF soubor je interaktivní, takže se kliknutím na cvik dostaneš na videonávod s detailním popiskem techniky a správného provedení cviku. Součástí e-booku je tréninkový kalendář, kde si budeš zaznamenávat odcvičené dny a získáš tak přehled o tom, jak intenzivně se cvičení věnuješ a jestli vše plníš tak, jak máš. Tréninkový plán je časově nenáročný a zvládneš podle něj cvičit, i když patříš mezi velmi vytížené ženy.

Nepotřebuješ fitko, aby ses dostala do formy. S naším e-bookem můžeš cvičit naprosto kdekoliv a nepotřebuješ ani speciální cvičební pomůcky. Většina používaných sportovních pomůcek lze nahradit něčím, co každá najdeme v naší domácnosti.

CO BUDEŠ POTŘEBOVAT / ZA CO můžeš vyměnit:
Činky / lahve s vodou 
Gymnastický míč / židle, gauč, polštář (záleží na konkrétním cviku) 
Podložku 
Posilovací gumičku 
Stopky - časovač


ZMĚŘ TO
Nepochybujeme, že svou proměnu uvidíš pouhým okem už za pár týdnů cvičení. Proč si ale neudělat radost ještě větší a nemít vše pečlivě zdokumentováno?
Zapiš si své výchozí hodnoty měření jednotlivých partií do přehledné tabulky a po odcvičení celého e-booku měření zopakuj. Budeš koukat, jak se tvé míry změnily.:)Návod měření jednotlivých partií:Neměj žádné pochybnosti o tom, že tohle je ten nejlepší krok, který jsi pro svou postavu snů mohla udělat.
Neztrácej čas a vrhni se do své proměny po hlavě!
Celý Ladylab tým jde do toho s tebou!


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty