Ten správný čas začít

Ten správný čas začít

Nový rok je tady a na tebe už ze skříně skáčou kostlivci v podobě jarního oblečení a obav, jak se do něj po zimě vejdeš? Neboj, nezbláznily jsme se. Jen nemáme rády spěch a víme, že hubnout je lepší pomalu. Vzpomínáš na minulý rok, kdy sis touhle dobou ještě říkala, že máš spoustu času, ale nakonec to těsně před létem byl trochu stres. Letos to můžeš změnit a vzít za trochu jiný a hlavně lepší konec, zlato.

Víš, že ti nebudeme slibovat, že za dva týdny zhubneš 10 kilo a celou situaci zachráníš na poslední chvíli. Jednoduše to není možné a rozhodně ani zdravé.

Ale jako holky s rozumem, tě moc rády povzbudíme a dáme pár rad, jak na své postavě zamakat bez stresu. Uvidíš, že postupné shazování kil a formování postavy má daleko lepší a trvalejší výsledky, než zbrklé a nezdravé diety a hladovění.VŠE ZAČÍNÁ U JÍDLA

Po svátcích už ti určitě všechna ta těžká jídla a cukroví lezou i ušima. Stačí aby někdo řekl bramborový salát a ty moc dobře víš, že dřív jak za rok na něj rozhodně nebudeš mít chuť. Místo tučných pochutin si do svého jídelníčku systematicky zařaď hromadu zeleniny a ovoce s vitamíny. Nezapomeň na vyvážený poměr makroživin a pravidelné stravování. Odlehči jídelníček od smažených pokrmů a zkus se vyhýbat sladkostem.


POHYB, POHYB

Chápeme, že aktuální situace spojená s koronavirovou krizí je obtížná a do fitka se jen tak nedostaneme. Venku je navíc dost škaredě a ty máš skvělou výmluvu pro lenošení na gauči. My tě ale nenecháme zahálet. Začni cvičit s naší skvělou Miškou a jejím VIP programem, který tě už za 6 týdnů dostane do TOP formy.

Podle našeho fitness programu cvičí už tisíce holek v Česku i na Slovensku a udržují se tak po celou dobu omezení a zavírání fitek v kondici.

Do programu se přihlásíš zde:
 VIP PROGRAM

POZOR !!!

Mezi největší nepřátele štíhlé linie patří nejen lenost, nezdravé jídlo a stres, ale také alkohol. Alkoholické nápoje mají velký obsah cukru a to naší postavě nedělá příliš dobře.

Aktuální situace a vládní opatření nahrávají k tomu, abychom zas tolik příležitostí dát si skleničku neměly,
a tak je ideální doba na alkohol trochu zapomenout. :)


PRVNÍ POMOC

Sychravé počasí, zima, převládající tma z nás doslova vysává energii. Máme depku, chybí nám šťáva a jsme bez chuti a nálady na cvičení. To se občas stane každé z nás a není to žádná ostuda. V takovém případě ale není od věci zařadit pomocníky na podporu hubnutí a nakopnutí výkonu. Nevyčarují zázraky na počkání, ale mohou účinně podpořit tvoje úsilí vypadat dobře. Pomůžou ti rychleji spalovat tuky a dodat potřebnou sílu a energii pro intenzivnější trénink.SLOVA NA ZÁVĚR

Nepropadej panice, začni od těch nejzákladnějších věcí jako je jídlo, dostatečný pitný režim a zdravý pohyb. Čas je náš spojenec! :)

Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty