Spalovače vs. nakopávače

Spalovače vs. nakopávače

Pokud patříš mezi ty, které mají trochu chaos v jednotlivých doplňcích stravy a neustále tápeš v účincích a vhodném použití, tak jsi na správném místě. 

V tomto článku ti přehledně vysvětlím, jaký je rozdíl mezi spalovačem tuku a tzv. nakopávačem. Jejich využití a účinky se mohou trochu plést, ale vsadím se, že po dočtení poslední věty tohoto článku ti bude vše jasné. 
SPALOVAČ

Spalovač tuku, je účinným pomocníkem pro efektivnější spalování nadbytečného tuku v tréninkovém režimu za účelem redukce váhy.


Základním principem redukce váhy je ovšem pořád kalorický deficit, bez kterého se s váhou nepohneš. Nesmíš proto zapomenout, že žádné suplementy nejsou kouzelné tobolky, které spolkneš a do rána budeš hubená. Bez základních pravidel jednoduše nefungují. 


Vícesložkové spalovače tuku obsahují účinné látky, které nám například zvyšují tělesnou teplotu, dodávají energii a navyšují výkon, tím pádem je naše spalování tuku efektivnější a rychlejší. Spalovače obecně obsahují například kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z guarany, výtažek z pepře, L-carnitin a další.. 

Pokud redukujeme váhu, je na místě spalovač užívat pravidelně dle doporučeného dávkování. 

Náš spolehlivý pomocník FAT KILLER je vyroben přesně tak, aby nám ženám pomohl se spalováním a zároveň byl šetrný k našemu tělu. 
NAKOPÁVAČ

Nakopávač má jasný a jednoduchý cíl, stimulovat naše tělo k lepšímu výkonu, a to do 15 minut od užití. Pokud se musíš do cvičení nutit a býváš často unavená, určitě ti tento druh suplementu pomůže. Nakopávač povzbudí nervovou soustavu a zvýší tělesné prokrvení. Jeho účinky se projevují jemným mravenčením, například v zápěstí, kotnících, stehnech na krku nebo v obličeji. 

S užitím nakopávače jsme tak velmi rychle nabuzené na podání lepšího a delšího výkonu při tréninku.

Nic by se ale nemělo přehánět a tělo si na nakopávač může zvyknout, proto jej užívej ve chvílích, kdy opravdu nemáš energii nebo víš, že trénink bude náročnější. 

Mezi nejoblíbenější nakopávače pro ženy patří TURBO, které obsahuje účinnou látku Beta alanin, díky které prostě a jednoduše neposedíš :)Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty