Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty

Posuň své hranice o kus dál a jdi si tvrdě za svou vysněnou postavičkou. Mám pro tebe VIP fitness PROGRAM

s kompletním tréninkovým plánem, který tě dostane do formy!

Se mnou to zvládneš z pohodlí domova,

a to JEN za 149 Kč/měsíčně.

Míša Mrázková - Trenérka fitness

Ahoj, jsem trenérka Miška a v Ladylabu připravuji fitness videa pro domácí cvičení. Už tisíce holek v Čechách i na Slovensku cvičí podle mě, tak pojď se přidat k nám i ty.

Připravila jsem si pro tebe nadupaný fitness VIP program na doma. Postavičku si můžeš zformovat i z obýváků, kočko. 

Videa, která na tebe čekají ve VIP programu jsou poskládaná tak, aby si každý týden odcvičila to, co máš. Čekají na tebe ty nejlepší cviky na zadeček a nohy, na bříško, ruce a paže a při FULL BODY tréninku rozhýbeš celé tělo! A co takové hodinové spalovačky? Garantuji ti, že tričko nezůstane suché.

Nemusíš přemýšlet, co a jak bys měla cvičit, program tě sám povede. Je to snadné a efektivní. A navíc, videa každý týden přibývají, nemusíš se tedy bát, že bys vypadla z formy. My tě v tom nenecháme!

Měsíční členství ve VIP Programu tě vyjde na pouhých 149 Kč.

Tak přestaň se vymlouvat a začni hned!

Dej do toho vše!

Kontakt: misa.mrazkova@ladylab.cz

Sleduj nás

Nejpopulárnější články

8 tipů, jak odvodnit tělo a být zase ve formě

  
Jak vybrat zmrzlinu, která neublíží vaší linii? + recept na domácí zmrzku

Jak vybrat zmrzlinu, která neublíží vaší linii? + recept na domácí zmrzkuLéto a zmrzlina jsou dvě věci, které prostě patří k sobě. Důležité je ale umět vybrat správnou zmrzlinu v obchodě, nebo vědět, jak vyrobit zmrzlinu bez cukru doma. Máme pro vás tipy pro oba případy, protože ani jednomu se v parném létě pravděpodobně nevyhnete.

Zmrzlina z obchodu: Hlídejte si cukr a tuk

Je jasné, že domácí zmrzlina je lepší než ta kupovaná, protože samy vybíráte, jako přísady do ní použijete. Když ale zatoužíte po rychlém zchlazení na výletě či dovolené, jen těžko ji budete mít po ruce. Co tedy hledat na etiketě když si kupujete zmrzlinu v obchodě?

Hlídejte si obsah cukru a tuku. Obsah cukru by neměl překročit 20 gramů na 100 gramů výrobku, tuk by pak měl zůstat kolem 5 procent. V obchodech těmto standardům odpovídají zmrazené ovocné šťávy bez přídavku cukru nebo ovocné dřeně s vysokým obsahem ovoce.
Ovocné druhy zmrzliny vás ale pouze osvěží. Pokud chcete zmrzlinu, která poslouží také jako lehká svačinka mezi jídly a trochu zasytí, vybírejte si tu, která obsahuje i nějaké bílkoviny. Správnou volbou je v tomto případě tvarohová zmrzlina. A právě takovou si nejlépe vyrobíte samy doma.

Recept: Připravte si domácí banánovou zmrzlinu

Vyzkoušejte třeba náš recept na domácí banánovou zmrzlinu, která je zdravá a neobsahuje žádný přidaný cukr a smetanu. Může skvěle posloužit jako chutná svačinka pro zpestření vašeho jídelníčku. Jak na její přípravu?

Ingedience:

Postup:
Oloupejte banány a vložte je do plastové uzavírací misky nebo do uzavíratelného igelitového sáčku. Dejte je do mrazáku na alespoň 4–5 hodin, ideálně přes noc. Banány musí být úplně zmrazené. Mražené banány rozpulte, vložte do mixéru a přidejte mléko. Mléko můžete nahradit i jogurtem, podmáslím či tvarohem. Vše by mělo být velmi studené. Na plný výkon mixujte asi 3–4 minuty, než se banány dokonale rozsekají a spojí s mlékem v krémovou konzistenci. Přidejte ZERO sirup a znovu rozmixujte, aby se zmrzlina sladce ochutila. Můžete posypat oblíbenými ořechy a servírovat.

Ať už si vyberete jakýkoliv druh zmrzliny, je zapotřebí myslet na to, že právě v největších vedrech musíte být s konzumací chladných pokrmů opatrné. Jejich teplota totiž v rozehřátím těla oslabuje a narušuje trávení. Když si však chcete čas od času dopřát i chladnou svačinku, držte se alespoň našich doporučení výše a svět ani vaše dieta se rozhodně nezhroutí.

KOUPIT SIRUP BEZ CUKRU
Číst blog
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty