Kolik kalorií můžeš zhubnout díky sexu

Kolik kalorií můžeš zhubnout díky sexu

Fitka se nám zavřely, hupsnout do postele nám ale ještě nikdo nezakázal. A tak si k lepší postavě, nebo minimálně lepší náladě můžeme pomoci společným dováděním v peřinách. 

Muži obecně spalují více kalorií, než ženy, a to asi o 40 kcal. Otázkou ovšem zůstává, jestli je to proto, že se více nadřou, nebo proto, že májí holt rychlejší metabolismus. Tady jsou důvody opravdu individuální :)

Sexuální aktivita není žádný vrcholový sport. S klidem se dá přirovnat k rychlé chůzi nebo plavání. Samozřejmě ale existují tací, které můžeme v této oblasti považovat za “extrémní sportovce”.  Málo kdo se ale k takovým výkonům dopracuje. 
Průměrná délka styku v českých domácnostech trvá asi čtvrt hodiny, což se se 45 minutami na běžeckém páse nedá úplně srovnat. 
Já ale tvrdím, lepší nějaký výkon, než žádný. 
Jak to tedy vychází na kalorie, když máme tu nejlepší formu a výdrž?
Ženy při hodinovém dovádění mohou spálit až 170 kcal, a to už se dá považovat za slušný výkon.
Málo kdo to ale vydrží takhle dlouho. Přeci jen je milování kolektivní druh sportu a přihrávky na spoluhráče musí být opětovány. 

Výhodou této “sportovní” aktivity ale je, že se dá dělat za každého počasí, ročního období i hodiny.  Navíc nepotřebujete žádné speciální pomůcky a do základní výbavy stačí jen to, co vám bylo do života naděleno. 
Mezi dobré důvody, proč milování provozovat, patří navíc dobrá nálada, která nám dlouhodobě zlepšuje psychiku, a to má také vliv na naše fyzické zdraví a kondici.
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty