Proč kofein pomáhá při hubnutí?

Proč kofein pomáhá při hubnutí?

Nic ti po ránu nedodá tolik energie, jako šálek kvalitní kávy? Je to tím, že káva obsahuje kofein, a ten je velmi účinným stimulantem pro tvé tělo a metabolismus. 

Kofein působí na funkci metabolismu našeho těla, podporuje spalování tuků a využívá je jako zdroj energie, navíc nepřímo ovlivňuje uvolňování adrenalinu, který také velmi dobře působí na spalování. 

Přírodní kofein dostaneme z kávy, čaje nebo guarany, ale dá se vyrábět i synteticky. 
A jak to vlastně funguje? Kofein stimuluje náš mozek a efektivně odbourává únavu, podporuje uvolnění adrenalinu, který zvyšuje krevní tlak, srdeční činnost a celkově stimuluje náš organismus. 
 
Kofein nejběžněji dostaneme v podobě kávy, ale ruku na srdce, která z nás by zvládla vypít espresso a šla to rozběhat na pás. Kávičku bychom si měly vychutnat spíš někde s kamarádkou při příjemném rozhovoru. 

Pokud si tedy potřebuješ zvýšit výkon, prodloužit vytrvalost nebo podpořit spalování tuku, určitě bys měla sáhnout po spalovači FAT KILLER, který obsahuje 100 mg kofeinu, 200 mg extraktu z guarany a 60 mg extraktu ze zeleného čaje, a to už je pořádná dávka energie pro tvůj
trénink. Pokud ale patříš mezi ty, které omezuje intolerance na kofein, nebo máš vysoký tlak či problémy se srdcem, nemusíš věšet hlavu! Mezi účinné spalovače patří i bezkofeinový a zcela přírodní ACAI BOOST s výtažkem ze zeleného čaje, který ti pomůže k vyšším výkonům i hubnutí stejně efektivně.Tak co? Jdeš do toho?
Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty