Vyhni se nočním náletům na lednici

Vyhni se nočním náletům na lednici

Jak předejít nočním náletům do lednice? Tipy a triky přímo pro tebe. Není snad nikdo, kdo by to neznal. Jdeš si lehnout do postele a najednou přijde nezvaný host. Hlad! Utéct mu a zamezit tak noční procházce do lednice je mnohdy složité, ale s našimi radami to prostě zvládneš. Nepodceňuj spánek

Jestli je něco pro tvoje tělo opravdu důležité, je to spánek. Ideální je spát přes noc šest až osm hodin. U někoho to může být i jinak. Ať tak či tak, být vyspalá je podstatné i kvůli jídelníčku přes den. Pokud jsi přes den unavená, sama cítíš, že potřebuješ doplnit více energie a tím i víc jíš. Šance, že se k ledničce vydáš v noci se zvyšuje. Měj po ruce lahev vody

Ať už máš tendenci jíst v noci nebo nemáš, pitný režim bys dodržovat měla. Při jednom až dvou litrech vody denně hovoříme o množství, co je akorát. Dostatek tekutin v těle navíc zahání hlad, takže budeš jíst během dne přiměřeně a mlsné choutky tě v noci nejspíše nepřepadnou. 
Dodržuj pravidelnou stravu

Víš, co je nejhorší? Když ráno vstaneš …a nedáš si snídani. To je totiž pro tělo přímo zabijácké. Potřebuje ráno příval pořádné energie, a když mu ji nedáš, tak hodně strádá. Stěžejní je pro zdravý životní styl pravidelná strava. Jez pětkrát denně po malých porcích. Přejídání v nočních hodinách není řešení.HUNGER proti hladu

Skvělým pomocníkem pro zahnání pocitu hladu a přejídání je bezpochyby náš HUNGER CONTROL, který ti navodí pocit sytosti během chviličky a tvoje chutě tak zůstanou pěkně na uzdě. HUNGER CONTROL obsahuje Garcinii Kambodžskou, která  obsahuje aktivní kyselinu hydroxycitrónovou. Ta je právě zázrakem pro všechny bojovnice s přejídáním a nadváhou. Umí totiž velmi rychle snížit navodit pocit sytosti a snížit nekontrolovatelné chutě.

Bojuj se stresem jinak

Sezením u televize a nočním přejídáním stres nezaženeš. I když možná ano, pokud se nacházíš ve složitém životním období, ale je to jen na chvíli. Stres se dá dlouhodobě odbourat jinými aktivitami jako je běh, procházka, posezení s kamarády nebo kino. Pamatuj si, že ne vždy to musí být jídlo. 


S nudou se nebav

Nejhorší ze všeho je nuda. Když prostě nemáš co dělat, co jiného ti přijde na mysl, než to, že můžeš jít na výlet do lednice. Je to blízko a je tam spousta dobrot. Pamatuj si ale, že se ti to brzy vymstí. Zkus si vytvořit nové návyky a zpočátku si říct, že do lednice budeš chodit jen do 18 hodin. 
Vytvoř si vlastní jídelníček

Krabičkovat, krabičkovat, krabičkovat. To je heslo dnešní doby a tobě to může vytvořit ty správné návyky. Když budeš mít v lednici jen to, co máš sníst ten den, tak sotva narazíš na něco navíc. Nezbyde ti tedy nic jiného, než se nepřejídat.


Nejprodávanější spalovače
v Československu
Bleskové doručení
do celé Evropy
Nejrůžovější a nejkrásnější balíčky pod sluncem
Nejsme obyčejný e-shop,
jsme holky jako ty